Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Αφόρετες δερμάτινες NINE WEST γόβες ν. 35,6-36


Recommended Posts

Πωλείται το ακόλουθο δερμάτινο ζευγάρι nine west.

Οι γόβες είναι πιπ το με φιάπα και μοντέρνο χοντρό τακούνι.Δέρμα αυθεντικό μέσα έξω (εξωτερικά καστόρ).Το νούμερο είναι 36,5.Θα έλεγα άνετο 36άρι.Δεν έχουν φορεθεί ούτε μία φορά(δυστυχώς για μένα που τις αγόρασα σχεδόν 90 ευρώ).Τις δίνω 15 ευρώ με την ελπίδα να τις πάρει κάποια γυναίκα που θα τις φορέσει και θα τις χαρεί!!!

DSC_0081_zps35hupqzq.jpg

DSC_0075_zpsua4tyqny.jpg

DSC_0080_zps7lnj1hbi.jpg

DSC_0076_zpsebvnezcj.jpg

DSC_0079_zpspfyavqni.jpg

DSC_0082_zpsnczwcagr.jpg

Μαζί δίνω ΔΩΡΟ τις ακόλουθες επίσης πιπ το γόβες με φιάπα, οι οποίες είναι της εταιρείας Μακτζιο, έχουν αγορασθεί 50 ευρώ, αλλά έχουν φορεθεί κάποιες φορές και είναι συνθετικές

DSC_0084_zpsuaq6cwr5.jpg

DSC_0085_zpsykja4x6e.jpg

DSC_0086_zpsj351phmb.jpg


Si vis amari, ama!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Οι γόβες που προορίζονταν για δώρο, δόθηκαν σε μία μαμά που ήθελε μόνο αυτές και την ευχαριστώ πολύ για τη συνεργασία!

Έτσι αποφάσισα να αφήσω τις δερμάτινες στα 10 ευρώ


Si vis amari, ama!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...