Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Εγω δεν εχω παει ακομα ενδοκρινολογο...στον γυναικολογο θα παω ή δευτερα ή τεταρτη...πινω τ4 των 100...εχεις κ ψυχολογικες μεταπτωσεις?

Κιεγω Τ4 των 100 παιρνω...μου ειπε μολις μεινω να κανω την εξεταση..tsh κ απο 75m το εκανε 100mg μες στη βδομ θα το επαναλαβω...θελει συνεχη παρακολουθηση!!εγω μεταπτωσεις...ολες μας λιγο πολυ εχουμε...λογω ορμονων...λογω αγχους...προσπαθησε ν μγν αγχωνεσαι...κθολα καλα θα πανε...;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κιεγω Τ4 των 100 παιρνω...μου ειπε μολις μεινω να κανω την εξεταση..tsh κ απο 75m το εκανε 100mg μες στη βδομ θα το επαναλαβω...θελει συνεχη παρακολουθηση!!εγω μεταπτωσεις...ολες μας λιγο πολυ εχουμε...λογω ορμονων...λογω αγχους...προσπαθησε ν μγν αγχωνεσαι...κθολα καλα

Εμενα απο οτι θυμαμαι στην πρωτη εγκυμοσυνη μου εδιναν τ4 των 125. Τεσπα θα δουμε.....να εισαι καλα κοριτσι τα ξανα λεμε...

Link to comment
Share on other sites

Κιεγω Τ4 των 100 παιρνω...μου ειπε μολις μεινω να κανω την εξεταση..tsh κ απο 75m το εκανε 100mg μες στη βδομ θα το επαναλαβω...θελει συνεχη παρακολουθηση!!εγω μεταπτωσεις...ολες μας λιγο πολυ εχουμε...λογω ορμονων...λογω αγχους...προσπαθησε ν μγν αγχωνεσαι...κθολα καλα

Εμενα απο οτι θυμαμαι στην πρωτη εγκυμοσυνη μου εδιναν τ4 των 125. Τεσπα θα δουμε.....να εισαι καλα κοριτσι τα ξανα λεμε...

Εγώ εχω θυρεοειδίτιδα Hashimoto και παίρνω euthyrox των 50 και σελήνιο ως συμπλήρωμα εχω ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο μου την Δευτέρα μετά τον γυναικολόγο για να δούμε πως θα προχωρήσουμε..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχω θυρεοειδίτιδα Hashimoto και παίρνω euthyrox των 50 και σελήνιο ως συμπλήρωμα εχω ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο μου την Δευτέρα μετά τον γυναικολόγο για να δούμε πως θα προχωρήσουμε..[/QUOT

Ευχομαι ολα να πανε κατευχην!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχω θυρεοειδίτιδα Hashimoto και παίρνω euthyrox των 50 και σελήνιο ως συμπλήρωμα εχω ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο μου την Δευτέρα μετά τον γυναικολόγο για να δούμε πως θα προχωρήσουμε..[/QUOT

Ευχομαι ολα να πανε κατευχην!!!

Για όλες μας εύχομαι τα καλύτερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μανούλες! Πως είστε; Καρδούλες διαβάζω, μπράβο μπράβο, με το καλό σε όλες! Κι εγώ από συμπτώματα έχω ναυτία, όχι με εξαγωγές ακόμη, ευτυχώς. Καλό ΣΚ σε όλες, να ξεκουραστείτε και να περάσετε όμορφα!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

από εβδομάδα πιστεύω θα έχουμε πολλα νέα και πολλές καρδούλες... Άντε κορίτσια να ακούμε ολα τα καλα νέα σιγά σιγά!!

Εμείς είμαστε ακόμα 5w 4d.. Όποτε έχουμε μέλλον για καρδούλα...είναι κανένα άλλο κορίτσι στις ίδιες μέρες η θα είμαι η τελευταία της παρέας που θα γεννηςει?? Επίσης εχω μια απορία.. Είμαι η μόνη που δεν νιώθω αναγούλες;; Το μόνο σύμπτωμα που εχω εγω είναι η κούραση η υπνηλία. Εχω κ λίγες ζαλάδες αλλα πάντα είχα γενικά λόγω χαμηλής πίεσης όποτε δεν ξέρω κατα ποσό είναι σύμπτωμα.. Αλλα αυτο με τις αναγούλες με έχει προβληματίσει λίγο... Βλέπω οτι όλες λίγο πολυ έχετε...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου.Καρδουλες βλεπω ακουτε.Αμα ειμαι τυχαιρη θα ακουσω κι εγω αυριο.Apple pie μην ανησυχεις ισα ισα εισαι η τυχαιρη της παρεας.Εγω την βγαζω στο μπανιο πλεον ολη μερα.Μολις φαω η πιω νερο τσουπ ανακατοσουρα....χαλια....


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

από εβδομάδα πιστεύω θα έχουμε πολλα νέα και πολλές καρδούλες... Άντε κορίτσια να ακούμε ολα τα καλα νέα σιγά σιγά!!

Εμείς είμαστε ακόμα 5w 4d.. Όποτε έχουμε μέλλον για καρδούλα...είναι κανένα άλλο κορίτσι στις ίδιες μέρες η θα είμαι η τελευταία της παρέας που θα γεννηςει?? Επίσης εχω μια απορία.. Είμαι η μόνη που δεν νιώθω αναγούλες;; Το μόνο σύμπτωμα που εχω εγω είναι η κούραση η υπνηλία. Εχω κ λίγες ζαλάδες αλλα πάντα είχα γενικά λόγω χαμηλής πίεσης όποτε δεν ξέρω κατα ποσό είναι σύμπτωμα.. Αλλα αυτο με τις αναγούλες με έχει προβληματίσει λίγο... Βλέπω οτι όλες λίγο πολυ έχετε...

Καλημέρα..και εγώ αύριο περιμένω να δω αν όλα πάνε καλά και να ακούσω καρδούλα..σήμερα είμαι 6w και 6d...αναγούλες δεν έχω ούτε και εγώ..μπορεί να εμφανιστούν αργότερα μπορεί και ποτε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια ..dorra ειδες τι ωραιος ηχος αυτο το τικ τακ τικ τακ!!! Εγω κοριτσια απο συμπτωματα τα εχω σχεδον ολα ζαλαδες αναγουλες πονακια χαμηλα και 2 νουμερα μεγαλυτερο στηθος...Στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα σχεδον τπτ απο ολα αυτα!!Με το καλο να ακουσουμε ολες καρδουλα!! Εγω εχω την παρασκευη ραντεβου!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ..dorra ειδες τι ωραιος ηχος αυτο το τικ τακ τικ τακ!!! Εγω κοριτσια απο συμπτωματα τα εχω σχεδον ολα ζαλαδες αναγουλες πονακια χαμηλα και 2 νουμερα μεγαλυτερο στηθος...Στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα σχεδον τπτ απο ολα αυτα!!Με το καλο να ακουσουμε ολες καρδουλα!! Εγω εχω την παρασκευη ραντεβου!

Μεγαλη χαρα κ ανακουφιση...natalaki!!! Ευχομαι μα την ακουσεις κιεσυ συντομα...ποσο εισαι??? Εγω 7w +3...!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο μένα κορίτσια! Ούτε εγώ εχω αναγούλες ούτε ζαλάδες ούτε πονάκια...μήπως να ανησυχήσω??? χαχαχα ούτε στο γιο μου είχα τίποτα! Φιλάκια σε όλες!


c5ecfae8b2.png

tt1cf75d

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη χαρα κ ανακουφιση...natalaki!!! Ευχομαι μα την ακουσεις κιεσυ συντομα...ποσο εισαι??? Εγω 7w +3...!!! ;)

26 του μηνα που πηγα με εδειχνε 4κ4 αντι για 6κ1 που ημουν με βαση την περιοδο..


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...