Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!!!Ολες σιγα σιγα ακουτε καρδουλες βλεπω,πολυ χαιρομαι!!!! Λοιπον εμενα οι ροζ εκκρισεις που ειχα σταματησαν. Εχω να δω απο εχθες το πρωι. Σχετικα με τα συμπτωματα μοιαζουν με αυτα που εχει η dorra,δηλαδη συνεχεια ανακατεμα και ναυτιες αλλα χωρις εμετους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια!!!!Ολες σιγα σιγα ακουτε καρδουλες βλεπω,πολυ χαιρομαι!!!! Λοιπον εμενα οι ροζ εκκρισεις που ειχα σταματησαν. Εχω να δω απο εχθες το πρωι. Σχετικα με τα συμπτωματα μοιαζουν με αυτα που εχει η dorra,δηλαδη συνεχεια ανακατεμα και ναυτιες αλλα χωρις εμετους.

Υπομονη....ειναι πολυ ενοχλητικη η ναυτια...αλλα σκεφτομαι οτι ειναι για καλο σκοπο ...!!!Με βοηθανε οι λεμοναδες...οι ελιες...η μαστιχα...τα κρακερς...!!!ελπιζω...μα κλεισω το α τριμηνο..κ να υποχωρησει...!!! Καλη συνεχεια...σε ολες...;)

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη....ειναι πολυ ενοχλητικη η ναυτια...αλλα σκεφτομαι οτι ειναι για καλο σκοπο ...!!!Με βοηθανε οι λεμοναδες...οι ελιες...η μαστιχα...τα κρακερς...!!!ελπιζω...μα κλεισω το α τριμηνο..κ να υποχωρησει...!!! Καλη συνεχεια...σε ολες...;)

Δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα αλλο περα απο υπομονη. Και εμενα με βοηθανε τα κρακερς και οι φρυγανιες. Λογικα θα περασει μετα το α τριμηνο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Πως ειστε σημερα;Το σ/κ ηρθε και εχει ωραιο καιρο για βολτα μονο που εμεις θα μεινουμε μεσα...ξαπλα λεει ο γιατρος μου πιο πολυ γινεται και ξεκουραση γενικως.Βρηκα με τι δεν με πιανει ανακατοσουρα....ντοματα και αγγουρι...φιτ θα ειμαι αν τρωω μονο σαλατα χαχαχαχα.


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχαχαχχα...Εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα χασει 5 κιλα στην αρχη και εν τελει πηρα 13...Αναγουλες οσο ειμαι ξαπλα δεν εχω, αλλα ποσο να κατσεις ξαπλωμενη με ενα ζουζουνι 3.5 χρονων και τον συζυγο να λειπει...Πφφφ αντε να περασει 1.5 μηνας ακομα να ερθει πισω το αντρακι μου να χαλαρωσω!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 1,5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΟΚΤΩΒΡΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.ΒΑΣΙΚΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Μαρία στην παρέα μας! Να χαίρεσαι το ζουζούνι σου κ με το καλό το δεύτερο! Linouko εδώ είμαι κ εγώ. Εμένα χθες με έπιασε κράμπα στην κοιλιά χαμηλά κ τα είδα όλα. Δε μπορούσα να περπατήσω απο τον πόνο. Πήρα έντρομη το γιατρό τηλέφωνο κ μου είπε οτι ειναι συνηθισμένο στην αρχή της εγκυμοςυνης κ να κάτσω ξαπλωμένη στα ζεστά. Έτσι κ έγινε...με το που ξάπλωσα σε μια ωρα πέρασε. Εχω πάθει τέτοιο σοκ που σήμερα την έβγαλα στο κρεβάτι παρόλο που δε πονούσα. Φιλάκια σε όλες!


c5ecfae8b2.png

tt1cf75d

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια.Μαρια να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου και με το καλο και το δευτερο νινακι σου.Εγω ευτυχως εχω πολυ ηπια συμπτωματα και ελπιζω να συνεχισω ετσι.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΕΚΒΑΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΝΟΙ ΧΑΜΗΛ ΣΑΝ ΜΠΟΥΚΩΜΑ Κ ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΜΟΥ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ.ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι Μαρία το είδα έχουν μια εβδομαδα διαφορά. Ναι τον σηκώνω κανονικά αλλα προσέχω να μην ειναι συχνά και άγαρμπα. Βέβαια ειναι κ βολικό παιδάκι δε ζητάει αγκαλιά...εγώ τον παίρνω :D


c5ecfae8b2.png

tt1cf75d

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!κι εγω εχω ανακατοσουρες αρκετα συχνα κατα τη διαρκεια της ημερας..βεβαια που και που εχω και κατι πονακια χαμηλα δεξια κι αριστερα που με αγχωνουν λιγακι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!κι εγω εχω ανακατοσουρες αρκετα συχνα κατα τη διαρκεια της ημερας..βεβαια που και που εχω και κατι πονακια χαμηλα δεξια κι αριστερα που με αγχωνουν λιγακι...

Καλημερα,αυτες οι ανακατοσουρες αλλο πραγμα,εγω που χωρις καφε δεν μπορω...τωρα μου μυριζει απιστευτα ..δεν τον αντεχω...!!!Τα ηπια πονακια ειναι φυσιολογικα..λογω της μητραςπου μεγαλωνει..κ επισης...λογω αυξησης προγεστερονης...το εντερο..υπολειτουργει..κ με πιανει ωρες ωρες...ενας πονος..κ μετεωρισμος...πολυ ενοχλητικο....αλλα υπομονη...ειναι για καλο σκοπο...;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...