Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Εγω μετα το πρωινο εχω θεμα ολες τις αλλες ωρες κ γλυκα που τρωω δεν ανεβαινει...Ετρωγα 3 φρυγανιες αλεσης με φιλαδελφια κ ειχα 120, τωρα τρωω 2 με φιλαδελφια κ ειμαι στο 106...


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αγαπημενες...ευτυχως παροτι με παταει στο στομαχι πολυ ο μπεμπης δεν εχω καουρες...τουλαχιστον οχι σε βαθμο που να με ενοχλουν...ξερω σιγουρα οτι η μαστιχα χιου βοηθαει γιατι την επαιρνα σε ολες τις μορφες της(ακομα κ νερο με μαστιχα απο το φαρμακειο) γιατι ειχα προβλημα με το στομαχι γενικα...

πηγα στο γιατρο χθες κ σταματαω τα χαπια!!!!! Νιιιιι!!!! Κ μου ειπε να αρχισω κ να περπαταω σιγα σιγα...

35η βδομαδα 3.050 kg κ 48 ποντους ο μπεμπης!!!!! Θηριακι ε;;;;;; σε κανα δυο βδομαδες πρεπει να βγει σιγα σιγα!!!!

Καθε εμποδιο σε καλο λοιπον!!! Γενικα εφτιαξε πολυ η ψυχολογια μου!!! Εχω ετοιμα κ τα πραγματα...τωρα απλα περιμενω το γιο μου...!!! Εχω μεγαλη ανυπομονησια κ ευχομαι να ειναι γερος!!!


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια επειδη με μπερδεψε μια φιλη..Μετα οταν παιρνεις το 6μηνο του οαεδ παιρνεις λεφτα καθε μηνα απο τον οαεδ με βαση τον.μισθο που επαιρνες πριν την εγκυμοσυνη..Ετσι δεν ειναι..? ξερει καμια να μου πει..?


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Εχω αρχισει να μαθαινω την ρουτινα μας πλεον.Κοιμαμαι περισσοτερο κι ετσι εχω πιο πολλες δυναμεις.Τα μωρακια μου ειναι πολυ ησυχα γενικως,μονο οταν πεινανε κλαινε.Πρεπει να εχουν αρχισει να περνουν και βαρος το καταλαβαινω καθως τα παιρνω αγκαλια.Τα περιμενα πιο δυσκολα τα πραγματα αλλα οκ μεχρι στιγμης.Σημερα βρηκα και χρονο να συμμαζεψω το σπιτι το οποιο ηταν σαν βομβαρδισμενο αλλα δικαιολογουμε ε;;;;


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια.Εχω αρχισει να μαθαινω την ρουτινα μας πλεον.Κοιμαμαι περισσοτερο κι ετσι εχω πιο πολλες δυναμεις.Τα μωρακια μου ειναι πολυ ησυχα γενικως,μονο οταν πεινανε κλαινε.Πρεπει να εχουν αρχισει να περνουν και βαρος το καταλαβαινω καθως τα παιρνω αγκαλια.Τα περιμενα πιο δυσκολα τα πραγματα αλλα οκ μεχρι στιγμης.Σημερα βρηκα και χρονο να συμμαζεψω το σπιτι το οποιο ηταν σαν βομβαρδισμενο αλλα δικαιολογουμε ε;;;;

Μπράβο σου!!Οσες ξέρω με δύο μώρα έχουν πολύ βοήθεια και πάλι δεν την παλεύουν!!Εχεις και βολικά μωράκια και ήδη βρήκατε ρυθμούς!Οσο περνάει ο καιρός θα είναι όλο και καλύτερα!!Οσο για το αν είσαι δικαιολογημένη δεν το συζητώ!!και μόνο που έχεις 2 μωρά φτάνει!!τι άλλο να κάνεις??Μας δινεις κουράγιο πάντως να το ξέρεις!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια επειδη με μπερδεψε μια φιλη..Μετα οταν παιρνεις το 6μηνο του οαεδ παιρνεις λεφτα καθε μηνα απο τον οαεδ με βαση τον.μισθο που επαιρνες πριν την εγκυμοσυνη..Ετσι δεν ειναι..? ξερει καμια να μου πει..?

ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΙΚΑ.ΛΟΧΕΙΑΣ Κ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ.ΣΤΟ 6ΜΗΝΟ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ.580? ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ FULL TIME Κ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ PART TIME.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΙΚΑ.ΛΟΧΕΙΑΣ Κ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ.ΣΤΟ 6ΜΗΝΟ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ.580? ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ FULL TIME Κ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ PART TIME.

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου...!! ☺☺


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια ειμαι η Αναστασία πρωτη φορα γραφω εδω. Σας διαβαζω κατα καιρους αλλά τωρα ενα παραπανω που βαλαμε και internet (επιτέλους γιατι μια στερηση την ειχα παθει!) Εχω πητ 10/10 ομως ο γιατρος μου απ την αρχη μου λεει τελη Σεπτεμβρη γιατι εχουμε διδυμακια κ συνήθως ερχονται νωρις νωρις. Linouko σε διαβασα κ ενα κουραγιο το πηρα να σου ζησουν τα γλυκουλια σου γερα κ τυχερα να ειναι. Κ στα υπολοιπα κορίτσιατις καλυτερες ευχες μου υπομονη σε λιγο καιρο θα ειμαστε μανουλες! Φιλια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μωράκια μας καλωσηλθατε!!!

Λινουκο ....... 29/07

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016

Angie87 ..... ΠΗΤ 07/09

anna-ki ..... ΠΗΤ 05/09

dorra ...... ΠΗΤ 11/09

edel84 ..... ΠΗΤ 11/09

elge ..... ΠΗΤ 14/09

koukida91 ..... ΠΗΤ 18/09

Maria 30 ..... ΠΗΤ 19/09

Iameleni ..... ΠΗΤ 20/09

athenszak ..... ΠΗΤ 21/09

Εvi angel ..... ΠΗΤ 22/09

natalaki_91 ..... ΠΗΤ 23/09

Bouka ..... ΠΗΤ 25/09

trelomama91 ..... ΠΗΤ 02/10

exwduomuatika ..... ΠΗΤ 10/10

i got twins ..... ΠΗΤ 17/10

images?q=tbn:ANd9GcTKXpLhnFGmVmulQIjaN3NolzTyj4K5vgktg2bSC_a_yDZLoMurvmKV


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες!!!

Αναστασία καλώς μας ήρθες και με το καλό τα μωράκια σου!

Αν ξέρεις το φύλο πες μου να σε χρωματίσω κιόλας!

Τα πρώτα σου παιδάκια ειναι;;

Λινούκο παίρνεις άριστα 10'!!! Και με τόνο, έτσι;;;

Μια χαρα τα πας, μπράβο σο κοριτσάκι μου!

Αννούλα πως πάει;;;

Αρχίζω και σε καταλαβαίνω πολύ! Ο δικός μου πρέπει να είναι κατω από 2,5 κιλά κι ώρες ώρες με πιέζει πάρα πολύ και είναι σα σουβλιά από κάτω. Εχω αρχίσει εδώ και 2 βδομάδες τις ψιλοβόλτες κλπ και εκεί που λέω όλα καλά με τον τράχηλο τώρα έχω την πίεση και ξαπλώνω. Που να φτάσει 3 κιλά ο δικός μου! Θα βγει και θα μου πει ''γεια σου μαμά καλώς με δέχτηκες!''.

Ναταλάκι πως είστε;

Μαράκι όλα καλά;;;

Φιλιά σε όλες! Να περνάτε όμορφα!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!!!! Εdel μου ολα φαινονται καλα...βαλιτσα εφτιαξες τελικα μωρε;;;;; ρυθμιστηκε η πιεση;

Εγω αυριο εχω ξανα ραντεβου(βδομαδα-βδομαδα πλεον) κ περιμενω να μου κοψει κ το μαγνησιο...παντως εχω κ εγω ξεκινησει ψιλοβολτες (αν κ η ζεστη μεχρι αργα το βραδυ δε βοηθαει κ πολυ) γιατι θελω να γεννησω συντομα! Οι πονοι τωρα αλλαξαν καπως...τα πονακια περιοδου ερχονται μια στο τοσο...τωρα που κ που με πιανει κατι σαν κραμπα χαμηλα,σαν τσουξιμο,σαν τσιμπια...ειδικα οταν περπαταω...ακριβως δε μπορω να το περιγραψω οπως καταλαβαινετε.αλλα δε με ενοχλει καθολου. Αυτο που νιωθω ως πονο ειναι τα πλευρα...ειδικα στη δεξια πλευρα...πω πω πως με παταει...!!!δε χωραει πια!!! Αλλα ουτε αυτο με πειραζει!

Οι υπολοιπες ειστε καλα; αρχισαν τα πονακια;

ασχετο αλλα η angie που εχει εξαφανιστει;


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.βλεπω ολες προχωραμε μια χαρα.αντε λιγο εμεινε ακομα.εγω σημερα το απογευμα εχω ραντεβου με τον γιατρο.πριν 20 ημερες ο μπεμπης ηταν 2200,για να δουμε σημερα.χαθηκα λιγο τις τελευταιες μερες.ετοιμαζαμε με τον ανδρα μου ολα τα ρουχαλακια και καναμε και τις τελευταιες αγορες.την βαλιτσα θα την φτιαξω αυριο για να ειναι ετοιμη και αυτη.anna εχω ξεκινησει το περπατημα εδω και λιγες μερες γιατι εχω ακουσει οτι βοηθαει.αυτες τις τσιμπιες που λες τις νιωθω και εγω και επισης πολυ πατημα στα πλευρα δεξια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...