Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ή ΑΥΓΟΥΛΑ???


ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ή ΞΗΜΕΡΩΜΑ  

43

  1. 1. ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ή ΞΗΜΕΡΩΜΑ

    • ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ
      17
    • ΞΗΜΕΡΩΜΑ
      25


Recommended Posts

Καλησπέραααα. Αστείες ψηφοφορίες λέει ο τίτλος? Ας βάλω κι εγώ μια.

Προτιμάτε τώρα το καλοκαίρι, να χαζεύετε το ηλιοβασίλεμα ή το ξημέρωμα????

Εγώ πάντως τουλαχιστον τα τελευταία χρόνια, αν τύχει και ξυπνήσω λόγω του μικρού, λατρεύω το ξημέρωμα. Εκεί γύρω στις 6. Κι αν τύχει και βλέπω και θάλασσα απο κανένα μπαλκόνι (στις διακοπές), δεν έχω καλύτερο!!!

Εσείς???? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Ηλιοβασιλεμα....

Αγαπω την δυση του ηλιου...

να κοκκινοροζιζει ο ουρανος..να ψαχνει μια ομορφη βουνοπλαγια να κρυφτει απο πισω..για να καλωσορισει το φεγγαρι που θα φλερταρει ολη νυχτα με τα αστρα....

ΑΧ!!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προτιμώ το ξημέρωμα γιατί όπως αναφέρει και η xazomanoula έχω το πλεονέκτημα του μπαλκονιού που βλέπει παραλία και την ανατολή.. :P:p

Τυχερήηηηηηηη!!!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ξημέρωμα.. δεν ξέρω αλλά νιώθεις οτι μια καινούργια, όμορφη και γεμάτη ελπίδες ημέρα ξεκινά! Ειδικά αν είναι καλοκαίρι και αισθάνεσαι αυτη τη γλυκιά, πρωινή δροσούλα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 7 months later...

Το πρωί με την Αυγούλα(η γιαγιά μου) που πέφτει η ψιλή Δροσούλα(η μαμά μου).

Όπως καταλαβαίνετε έχουν ασυνήθιστα ονόματα αλλά και οι δύο αγαπημένες μου είναι του πρωινού οπότε προτιμώ το ξημέρωμα ειδικά το καλοκαίρι...Να πριν λίγο ήπια το γάλα στο μπαλκόνι μου που έχει απίστευτη δροσιά τέτοια ώρα....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 χρόνια μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...