Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

Ναι. Μπήκα την Πέμπτη, γέννησα την Παρασκευή και βγήκα χτες γιατί έκανε 16 ίκτερο. Πώς τα πας με το θηλασμό; Εγώ τώρα που ήρθα σπίτι πολύ καλύτερα. Ήμουν στο 11 δωμάτιο.

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ....ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ 12.ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ...ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ.ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΠΟΤΕ.ΕΛΑ ΡΕ...ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ...ΝΟΜΙΖΩ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΠΛΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγνώμη που δε σου απάντησα αλλά είμαι καινούρια στο forum και δεν ξέρω να βλέπω τα πμ. Είχα ΠΗΤ 25/10 αλλά γέννησα λίγο νωρίτερα. Ευτυχώς πήγαν όλα καλά. Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΓΙΑ ΡΕΨΙΜΟ ΤΑ ΜΩΡΑ?ΕΧΟΥΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΣΕ 5-6 ΦΟΡΕΣ.ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΡΑΓΕ?ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΓΙΑ ΡΕΨΙΜΟ ΤΑ ΜΩΡΑ?ΕΧΟΥΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΣΕ 5-6 ΦΟΡΕΣ.ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΡΑΓΕ?ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ.

Εγω με το μπιμπερό δίνω κ τον κρατάω μετά να ρευτεί..Αν δεν ρευτει δεν τον ξαπλώνω αμέσως τον κρατάω ετσι κανένα τέταρτο -20λεπτο κ μετά δεν εχει πρόβλημα..κ μένα βγάζει γουλιτσες αλλά οχι πολύ..

Για το αν τρώει καλά και του μένει νομίζω μόνο από το εαν παίρνει βάρος φαίνεται...αν παίρνει βάρος εισαι Ο.Κ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε κορίτσια δεν νιώθω καλά θέλω να γυρίσω στο πατρικό μου αντί να γίνομαι καλύτερα ειδικά τα βράδια χειροτερεύω :(

Υπομονή! Είναι οι ορμόνες είναι οι αλλαγές πολλές.. Εγω κλαίω χωρίς λόγο και τσακώνομαι με τον άντρα μου γιατί αυτός πάει για δουλειά, βγαίνει από το σπίτι κλπ Ημουν πολυάσχολη και εργασιομανής και έχω κλειστεί για τα καλά σπίτι αλλά κοιτώ το μωράκι μου και συνέρχομαι...είναι που δεν το χω συνειδητοποιήσει ακόμη οτι εχω παιδί!

Link to comment
Share on other sites

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;; Φαντάζομαι είναι κι άλλες που ξενυχτάνε πως τα πάτε;

Ερώτηση όσες θηλαζετε πίνετε καφέ; εγω δίνω με το θήλαστρο το γάλα και θέλω να πιω καφέ για να ανοίξει το μάτι μου γιατί έχουμε πολυ ξενύχτι αλλά φοβάμαι μην δεν κάνει...

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΓΙΑ ΡΕΨΙΜΟ ΤΑ ΜΩΡΑ?ΕΧΟΥΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΣΕ 5-6 ΦΟΡΕΣ.ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΡΑΓΕ?ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ.

Συγνωμη που ανακατευομαι, απλως επειδη ειχα ταλαιπωρηθει πολυ με τον γιο μου, να μιλησετε με τον παιδιατρο να κανετε μια εξεταση για παλινδρομηση. Εμεις αλλαξαμε 3 παιδιατρους μεχρι να μας βρουν 3ου βαθμου παλινδρομηση λογω αλλεργιας στο γαλα! Στο μητρικο. Μετα εκανα ειδικη διατροφη και ηρεμησαμε λιγο. Να σας ζησουν τα μωρακια σας!!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΑΠΛΑ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ.ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΝ ΤΟ ΡΕΨΩ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Κ ΠΑΛΙ ΑΠΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΑΠΛΑ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ.ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΝ ΤΟ ΡΕΨΩ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Κ ΠΑΛΙ ΑΠΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.

Κοψε λιγο και κρεμμυδια σκορδα πιπερια. Αγορασε και ενα ειδικο μαξιλαρακι που δινει ελαφρια ανακληση. Καντε παντως και εναν υπερηχο για παλινδρομηση. Υπομονη σου ευχομαι.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια ποναω παντου χερια μεαη.Θελει πολυ αγκαλια ο μπεμπακος.Επισης μεγαλωσαμε μαλλον κ πανε οι πολλοι υπνοι μες στη μερα πολυ λιγο κ η γκρινια το απογευμα παει συννεφο.Το βραδυ κατι γινεται αλλα στο τριωρο ξυπναει συνηθως ενταξει μου χει κανει κατι πενταωρα.Εγω τον βαζω για ρεψιμο αλλα δε ρευεται παντα.Γουλιες πολυ λιγο ενω θυμαμαι η κορη μας εκανε χαλια συνεχεια.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλιτσες!!!! Απο πονους αφήστε!!!! Εμενα με πεθαίνει υο χέρι μου, εχει παραλύσει τελειως και ετοιμάζομαι να παω σε ορθοπεδικό γιατι πολλες φορες δεν μπορώ να την κρατήσω απο τον πόνο. Και εμενα απο το πρωι μεχρι το απογευμα δεν πολυ κοιμάται, θελει στήθος συνέχεια. Τη νύχτα κοιμάται σερί και την ξυπνάω στο 5ωρο με το ζορι να την ξυπνηςω. Πλεον που πήραμε το βάρος μας με αφήνει ο γιατρος να μην την ξυπνάω την νυχτα. Εςεις τα εχετε συνέχεια στο στήθος; Εμενα κάθε φορα θελει μια με μιάμιση ωρα στο στήθος και μερα κοιμάται και νομιζω πως χάνει γεύματα. Υπαρχει περιπτωση να τρώει τόση πολυ ωρα ή απλά να θελει πιπίλισμα; Δεν μπορώ να καταλαβω...

Κοριτςια με τα λοχεία πως ειςτε; Εχετε ακομα αιμα; Εμενα μια μου έρχεται μια μου φεύγει ακομα!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...