Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΨΑΧΝΕΙ....


πασχαλιτσακι

Recommended Posts

Καλημερα σε ολες σας.

Μετακομισαμε στη Μυτιλήνη πριν απο 2 χρονια λογω μεταθεσης του συζυγου μου, ειναι στρατιωτικος και ζουμε απο τοτε εδω, μεσα στην πόλη.

Πριν απο 3 μηνες εγινα μανουλα ενος πανεμορφου μπεμπη και οπως ειναι φυσικο αλλαξε η ζωή μας και κυριως η δική μου. Η καθημερινότητα μου πλεον ειναι εντελως διαφορετική.

Οι παρέες που ειχαμε κανει μεχρι να μεινω εγκυος ήταν ζευγάρια χωρίς υποχρεώσεις και πλεον ειναι πολυ δυσκολο εμεις να ακουλουθούμε τους ρυθμούς τους.

Επίσης οσο δεν ειχαμε το μωρακι μας ανεβαιναμε συχνα πάνω στις οικογενειες μας, σχεδον καθε 2 μηνες, αλλα όπως καταλαβαινετε τωρα ειναι δυσκολο και θα αργήσουμε να παμε.

Υπάρχούν άλλες κοπέλες σας εμενα, που ήρθαν εδω λόγω μεταθεσης??? Ή άλλες μανούλες με κοινές δρστηριότητες σαςν τις δικες μας???

Θα χαιρόμουν πολύ να γνωριζα καποιες απο εσας, να κανουμε παρεα με τα μωρακια μας, να περναμε τον χρόνο μας τελος παντων γιατι η ξενιτια και η μοναξια δεν αντεχεται!!!!!

Μου λειπει τοσο πολυ η οικογενεια μου.....

Φιλακια σε ολες και περιμενω μυνηματα σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κριμα βρε πασχαλιτσακι γιατι φετος φυγαμε απο μυτιληνη και εχω εναν γιο 19μηνων θα μπορουσαμε να τα λεμε απο κοντα αλλα υπαρχουνε κοπελες με παιδακια και σιγουρα θα βρεις παρεα.να σου ζησει το μπεμπακι σου καλοτυχο και γερο.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

κριμα βρε πασχαλιτσακι γιατι φετος φυγαμε απο μυτιληνη και εχω εναν γιο 19μηνων θα μπορουσαμε να τα λεμε απο κοντα αλλα υπαρχουνε κοπελες με παιδακια και σιγουρα θα βρεις παρεα.να σου ζησει το μπεμπακι σου καλοτυχο και γερο.

Σ' ευχαριστω πολυ ποντικακι για τις ευχες σου. Σου τις ανταποδιδω και σου ευχομαι οτι καλυτερο για τον γιο σου και την οικογενεια σου.

Οντως κριμα, θα κανανε και τα μωρακια μας παρεουλα!!!!!

Που πήγατε εσεις? Ελπίζουμε και εμεις του χρονου τετοιο καιρο να ειμαστε στη στερια, θα κλεινουμε 3 χρονια στο νησι....

Link to comment
Share on other sites

513727mzfgbailft.gif

Πασχαλιτσάκι να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!!

Ελπίζω να κανονίσουμε ξανά συνάντηση και να βρεθούμε!!!

Εμείς είμαστε 4 χρόνια Μυτιλήνη (βέβαια εγώ είμαι από δω), και έχω 2 παιδάκια!!!


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Εμείς κλείνουμε ένα χρόνο εδώ σε λίγες μέρες. Μετακομίσαμε (λόγω δουλειάς του συζύγου) από Αθήνα.

Έχω 2 παιδάκια και περιμένω το τρίτο με το καλό!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω μενω Κόρινθο αλλα η μαμα μου εχει καταγωγη απο Μυτιληνη-εχω πολλους συγγενεις εκει και 8α ερ8ω πρωτα ο Θεος τον Μάιο!ειναι πολυ ομορφο νησι κοιτα να το χαρεις οσο μεινεις. . .ο χειμωνας εκει ειναι παντως δυσκολος. ..


as1cHmG0g410010MDAwMTY2Nmx8MjA3MzI5c3x3ZSBhcmUgbWFycmllZA.gif

QAfOp2.png

Link to comment
Share on other sites

ο χειμωνας εκει ειναι παντως δυσκολος. ..

Γεια σου Tracy!

Θα διαφωνήσω κάθετα μαζί σου...

Το νησί σφίζει από ζωή και τον Χειμώνα, πτήσεις υπάρχουν καθημερινά, αν βγεις στην Ερμού βουίζει σαν μελίσσι...Το Χειμώνα έχω δει τα ομορφότερα τοπία, έχω μαζέψει κάστανα στο βουνό με τα παιδιά, έχω πάει πεζοπορίες...Προσφέρει πολλές εναλλακτικές!!!

Πίστεψέ με, έχω ζήσει σε μικρά νησιά(βλέπε Ηρακλειά, Λειψούς, Ίο,Πάρο). Εκεί να δεις κούκλα μου νέκρα το Χειμώνα....

Στη Μυτιλήνη μια χαρά είναι!!!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστω πολυ ποντικακι για τις ευχες σου. Σου τις ανταποδιδω και σου ευχομαι οτι καλυτερο για τον γιο σου και την οικογενεια σου.

Οντως κριμα, θα κανανε και τα μωρακια μας παρεουλα!!!!!

Που πήγατε εσεις? Ελπίζουμε και εμεις του χρονου τετοιο καιρο να ειμαστε στη στερια, θα κλεινουμε 3 χρονια στο νησι....

εμεις ειμασταν 7 χρονια στο νησι! και τωρα ειμαστε σε στερια στην ορεστιαδα! αλλα οπως ειπα και καπου αλλου λαθος εποχη φυγαμε απο το νησι.

Καλησπέρα!

Εμείς κλείνουμε ένα χρόνο εδώ σε λίγες μέρες. Μετακομίσαμε (λόγω δουλειάς του συζύγου) από Αθήνα.

Έχω 2 παιδάκια και περιμένω το τρίτο με το καλό!

να χαιρεσαι τα παιδακια σου και με το καλο το νεο μελος!

Γεια σου Tracy!

Θα διαφωνήσω κάθετα μαζί σου...

Το νησί σφίζει από ζωή και τον Χειμώνα, πτήσεις υπάρχουν καθημερινά, αν βγεις στην Ερμού βουίζει σαν μελίσσι...Το Χειμώνα έχω δει τα ομορφότερα τοπία, έχω μαζέψει κάστανα στο βουνό με τα παιδιά, έχω πάει πεζοπορίες...Προσφέρει πολλές εναλλακτικές!!!

Πίστεψέ με, έχω ζήσει σε μικρά νησιά(βλέπε Ηρακλειά, Λειψούς, Ίο,Πάρο). Εκεί να δεις κούκλα μου νέκρα το Χειμώνα....

Στη Μυτιλήνη μια χαρά είναι!!!:P

θα συμφωνησω μαζι σου το νησι και το χειμωνα εχει πολυ ζωη ετυχε απογευμα βγηκαμε για καφε και γυρισαμε σπιτι γιατι δεν βρηκαμε να κατσουμε! το εχουμε κανει ανεκδοτο! ασε που εχεο ολο το χρονο σχεδον ηλιο και αυτο θα μου λειψει πολυ


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

να χαιρεσαι τα παιδακια σου και με το καλο το νεο μελος!

θα συμφωνησω μαζι σου το νησι και το χειμωνα εχει πολυ ζωη ετυχε απογευμα βγηκαμε για καφε και γυρισαμε σπιτι γιατι δεν βρηκαμε να κατσουμε! το εχουμε κανει ανεκδοτο! ασε που εχεο ολο το χρονο σχεδον ηλιο και αυτο θα μου λειψει πολυ

Σ' ευχαριστώ καλή μου! Πώς τα βρήκατε τα πράγματα στην Ορεστιάδα;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σ' ευχαριστώ καλή μου! Πώς τα βρήκατε τα πράγματα στην Ορεστιάδα;

Καλησπερα,δεν ειναι οπως τα περιμεναμε,απλα προσπαθουμε να συμβιβαστουμε και να περναμε καλα γιατι εχουμε και ενα παιδακι και δε μας φταιει σε τπτ να μας βλεπει να μιζεριαζουμε και να ειμαστε κακαδιαθετοι.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,δεν ειναι οπως τα περιμεναμε,απλα προσπαθουμε να συμβιβαστουμε και να περναμε καλα γιατι εχουμε και ενα παιδακι και δε μας φταιει σε τπτ να μας βλεπει να μιζεριαζουμε και να ειμαστε κακαδιαθετοι.

Καταλαβαίνω....

Για να σπάσει λίγο η μονοτονία όταν βρείτε χρόνο μπορείτε να κάνετε εξορμήσεις στην Αλεξ/πόλη και στην Κομοτηνή....Έχουν πολλές ομορφιές εκεί.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΑΛΛΩΣΤΕ..ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙς ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ..

Ελένη μου στάθηκα ατυχη.... δεν σε ξεχασα.

Ήρθε εκτάκτως την Δευτέρα που μας περασε η πεθερά μου και αυριο ερχεται και ο πεθερος μου. Θα καθησουν (φανταζομαι) μεχρι το επομενο Σαββατο και μετα θα φυγουν,οποτε πιστευω οτι θα μπορεσουμε να τα πουμε απο κοντα.

Ανυπομονω κιολας να πω καμια κουβεντα η κακομοιρα με κοπελα στην ηλικια μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω....

Για να σπάσει λίγο η μονοτονία όταν βρείτε χρόνο μπορείτε να κάνετε εξορμήσεις στην Αλεξ/πόλη και στην Κομοτηνή....Έχουν πολλές ομορφιές εκεί.

οντως αλεξ/πολη πηγαιναμε για μπανιο και αυριο θα παμε για βολτα στην αγορα και φυσικα στο τζαμπο.εχουμε στο προγραμμα να βγαινουμε οικονομικα να κανουμε εκδομουλες εδω τριγυρω εχει πολλα ωραια μερη

Ανυπομονω κιολας να πω καμια κουβεντα η κακομοιρα με κοπελα στην ηλικια μου!!!!!

αχ! ποσο σε καταλαβαινω οι μονες που μιλαω ειναι η σπιτονοικοκοιρα μου και μια φιλη της που μου φερνει αυγα για τον μικρο.εχω φρικαρει.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...