Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΨΑΧΝΕΙ....


πασχαλιτσακι

Recommended Posts

νομιζα οτι το ειχες δει........τεσπα ....και εγω ειδα οτι ανοιγουν και τα ζουζουνια σημερα....οι υπολοιπες τι προτιματε ζουζουνια η μπαλονι; το μπαλονι εχει εξωτερικο χωρο τα ζουζουνια οχι.......εμενα δεν με πειραζει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

νομιζα οτι το ειχες δει........τεσπα ....και εγω ειδα οτι ανοιγουν και τα ζουζουνια σημερα....οι υπολοιπες τι προτιματε ζουζουνια η μπαλονι; το μπαλονι εχει εξωτερικο χωρο τα ζουζουνια οχι.......εμενα δεν με πειραζει

Μπαλόνι, έχει ακόμη καλό καιρό....

Όλο το Χειμώνα θα πηγαίνουμε ζουζούνια...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι που δεν τα κατάφερα να έρθω στη συνάντηση. :(

Έβγαλε έρπητα ο μικρός και είμαστε με ντεπόν και fenivir από το πρωί. Γενικά είναι και κακοδιάθετος και ταλαιπωρημένος...

Περάσατε καλά;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
Καλημερα σε ολες σας.

Μετακομισαμε στη Μυτιλήνη πριν απο 2 χρονια λογω μεταθεσης του συζυγου μου, ειναι στρατιωτικος και ζουμε απο τοτε εδω, μεσα στην πόλη.

Πριν απο 3 μηνες εγινα μανουλα ενος πανεμορφου μπεμπη και οπως ειναι φυσικο αλλαξε η ζωή μας και κυριως η δική μου. Η καθημερινότητα μου πλεον ειναι εντελως διαφορετική.

Οι παρέες που ειχαμε κανει μεχρι να μεινω εγκυος ήταν ζευγάρια χωρίς υποχρεώσεις και πλεον ειναι πολυ δυσκολο εμεις να ακουλουθούμε τους ρυθμούς τους.

Επίσης οσο δεν ειχαμε το μωρακι μας ανεβαιναμε συχνα πάνω στις οικογενειες μας, σχεδον καθε 2 μηνες, αλλα όπως καταλαβαινετε τωρα ειναι δυσκολο και θα αργήσουμε να παμε.

Υπάρχούν άλλες κοπέλες σας εμενα, που ήρθαν εδω λόγω μεταθεσης??? Ή άλλες μανούλες με κοινές δρστηριότητες σαςν τις δικες μας???

Θα χαιρόμουν πολύ να γνωριζα καποιες απο εσας, να κανουμε παρεα με τα μωρακια μας, να περναμε τον χρόνο μας τελος παντων γιατι η ξενιτια και η μοναξια δεν αντεχεται!!!!!

Μου λειπει τοσο πολυ η οικογενεια μου.....

Φιλακια σε ολες και περιμενω μυνηματα σας.

καλησπερα και εγω ειμαι παρομοια περιπτωση ηθελα να σε ρωτησω γενησες μυτιληνη μενω μυτιληνη και σκεφτομαστε για δευτερο ψαχνω για γυναικολογο εμενα ο αντρας μου αστυνομικος και ηρθαμε βεβαια ειναι απο εδω εγω οχι δυστυχως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
καλησπερα και εγω ειμαι παρομοια περιπτωση ηθελα να σε ρωτησω γενησες μυτιληνη μενω μυτιληνη και σκεφτομαστε για δευτερο ψαχνω για γυναικολογο εμενα ο αντρας μου αστυνομικος και ηρθαμε βεβαια ειναι απο εδω εγω οχι δυστυχως

Καλημέρα....

Η κοπέλα έχει φύγει πια από το νησί....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλησπερα και εγω ειμαι παρομοια περιπτωση ηθελα να σε ρωτησω γενησες μυτιληνη μενω μυτιληνη και σκεφτομαστε για δευτερο ψαχνω για γυναικολογο εμενα ο αντρας μου αστυνομικος και ηρθαμε βεβαια ειναι απο εδω εγω οχι δυστυχως

καλησπερα!

εγω παντως που ηταν να γεννησω στο νοσοκομειο της μυτιληνης, αποφασισα να γεννησω αθηνα.....

αν αποφασισεις να γεννησεις εδω, εγω απο προσωπικη εμπειρια, θα σου ελεγα, οτι εχει πολλους αξιολογους γυναικολογους, αλλα καλο θα ηταν να μην αποφασισεις να εχεις γυναικολογο την δαρακλη..

για καποιες μανουλες ισως να πολυ καλη, αλλα σε εμενα προσωπικα εκανε λαθος διαγνωση, που οταν το ειδαν στον επανελγχο αυχενικης στην αθηνα τραβαγαν τα μαλλια τους......:|


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

εγω παντως που ηταν να γεννησω στο νοσοκομειο της μυτιληνης, αποφασισα να γεννησω αθηνα.....

καλά έκανες νομίζω....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
κοριτσια τι κανετε; απλως να πω ενα γεια απο τα μακρινα ξενα.....ελπιζω να ειστε καλα και με υγεια

Καλώστην!:P

Πώς πάει η νέα ζωή; Είστε καλά;

Εμείς καλά, Δόξα τω Θεώ!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πολύ καλά η πιο καλή και σωστή κίνηση που κάναμε......τα αλλα νομίζω πως θα τα ξέρεις από το σύζυγό....τα παιδιά εντάξει; φιλια σε όλους σας :-)

Πολύ χαίρομαι! :PΑν και δεν ξέρω λεπτομέρειες.....Αν θες στείλε μου πμ.Θα χαρώ!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...