Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

ροζακι και εγω αυτό αναρωτιέμαι όλη μερα!! πως??:P οι ατιμες... αχ.. ρε κοριτσια να ρτήσω κατι.. τις μερες κάτω από τα ποστ σας πως τις βαλατε??

Κάνε κλικ πάνω σε ένα οποιοδήποτε και θα σε πάει στη σελίδα όπου μπορείς να φτιάξεις το δικό σου.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου,δυστυχως θα πρεπει να αφησω την παρεα σας....Μετα απο 2 σχεδον εβδομαδες σε κλινικη και νοσοκομειο,τα μωρα μου εφυγαν...Στις 19 εβδομαδες,μετα απο ρηξη του ενος σακου....

Δεν εχω λογια να σας πω τιποτα αλλο,παρα μονο οτι νιωθω αδεια σωματικα και ψυχολογικα....

Να ειστε ολες καλα και να προσεχετε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου,δυστυχως θα πρεπει να αφησω την παρεα σας....Μετα απο 2 σχεδον εβδομαδες σε κλινικη και νοσοκομειο,τα μωρα μου εφυγαν...Στις 19 εβδομαδες,μετα απο ρηξη του ενος σακου....

Δεν εχω λογια να σας πω τιποτα αλλο,παρα μονο οτι νιωθω αδεια σωματικα και ψυχολογικα....

Να ειστε ολες καλα και να προσεχετε...

Οχι ρε κοριτσι μου τι εγινε? πως εγινε αυτο αφου ησουν σπιτι και ξεκουράζοσουν θυμαμαι απο 6η βδομαδα προσεχές πολυ. Στεναχωρεθηκα παρα πολυ δεν ξερω τι να σου πω ολα παρηγοριά στον αρρωστο θα σου ακουστούν ομως να ξερεις πως πιάνεις μωρακια και υγιέστατα την επομενη φορα θα ειναι και τελειομηνη, δυστυχως πολλες διδυμο μανουλες τωρα τελευταια ακουω την ιδια ιστορια ειναι πολυ στενάχωρο ομως ολες γινονται μανουλες αργα η γρηγορα.

Μην μου στεναχωριεσαι θα περασει ο καιρος και ολα θα γλυκάνουν και ο πονος σου που ειναι δυσβάσταχτος τωρα και θα κανετε την επομενη καλο στεριωτη προσπαθεια. Τα αγγελάκια σου δεν θα σε αφήσουν να λυπάσαι. Ο θεος να σε εχει καλα κουκλα μου.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου,δυστυχως θα πρεπει να αφησω την παρεα σας....Μετα απο 2 σχεδον εβδομαδες σε κλινικη και νοσοκομειο,τα μωρα μου εφυγαν...Στις 19 εβδομαδες,μετα απο ρηξη του ενος σακου....

Δεν εχω λογια να σας πω τιποτα αλλο,παρα μονο οτι νιωθω αδεια σωματικα και ψυχολογικα....

Να ειστε ολες καλα και να προσεχετε...

Λυπάμαι πολύ...


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

demi...ξερω οτι δεν υπαρχουν λογια

δεν θα σου εγραφα αν δεν περνουσα το ιδιο πριν απο 14 μηνες.ρηξη αμνιακου 26 εβδομαδα.νοσηλεια 3 εβδομαδες.η μπεμπα εζησε 3 εβδομαδες και εγω ειμαι νεκρη...θα αναστηθω ομως...το ελπιζω τον νοεμβρη που θα γεννηθει ο μπεμπης.χειροτεη η δικη μου περιπτωση...ειμαστε πολλες.φροντισε τον εαυτο σου και μην νοιαζεσαι για τιποτα.ευχομαι να γινεις πολυ ευτυχισμενη στο μελλον.

Link to comment
Share on other sites

ότι και να πούμε εμείς είναι λίγο.. ειλικρινα.. δεν μπορούμε να σε νιώσουμε.. το μόνο που μπορώ να σου πω είναι μη χάσεις την ελπίδα σου! Ο Θεός μας τα δίνει ο Θεός μας τα παίρνει για κάποιο λόγο.. Για πότε θα κρατάς το παιδάκι σου στα χέρια σου δε θα κατάλαβεις γλυκιά μου.. Κάποτε μου είχαν πει υπομονή και επιμονή!! τοτε δεν αντιλαμβανόμουν..μετά κατάλαβα.. γι'αυτό μη χάνεις την πίστη σου και την ελπίδα σου!

Link to comment
Share on other sites

Ντεμι μου κορίτσι μου, λυπάμαι ειλικρινα παρα πολύ.

Οτι και να πω ειναι λίγο.

Είμαστε εδω, οποτε νιωθεις την αναγκη να μιλήσεις ειναι το λιγότερο που μπορουμε να κανουμε απο δω..


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER......................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

MANIKAR ...................06/12

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MELITOULA .........................................07/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ....... .08/12 ΑΓΟΡΙ

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12 ΑΓΟΡΙ

ANASTELLA.................11/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PIPI_K .......................12/12 ΑΓΟΡΙ

FROUNELINA ..................................12/12 ΑΓΟΡΙ

ANTHOUSA YIOTA........15/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PANATHEO..................16/12 ΑΓΟΡΙ

SWEETBERRY 28..........20/12 ΑΓΟΡΙ

ELSAKI26....................21/12 ΑΓΟΡΙ

SAMANTHA..................22/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

XARA11 ......................24/12 ΑΓΟΡΙ

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απ'το πρωι όλο άσχημα ακούω. Πήγα σήμερα για το μηνιαίο check up, η κοπέλα που καθόταν δίπλα μου, 8 μηνών ανακάλυψαν οτι το μωράκι της έχει πρόβλημα καρδίας και όταν γεννηθεί θα πρέπει να κάνει τρεις εγχειρήσεις :( Βγαίνοντας απ'το νοσοκομείο ο ανδρας μου είδε ένα παλιό γνωστό. Η κόρη του στο παιδοογκολογικό με λευχαιμία!!! Τώρα διαβάζω εδώ... Demi μου ειλικρινα λυπάμαι για τον διπλό χαμό σου. Γιατί να την πληρώνουν οι αθώες ψυχούλες??? :'( :cry:


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες, καλή εβδομάδα!

Κάναμε σήμερα τον υπέρηχο β΄ επιπέδου και κολπικό υπέρηχο. Όλα καλά! Η μικρή βέβαια όπως πάντα με γυρισμένη πλάτη και σχεδόν κοιμισμένη... ευτυχώς μου είχε κόψει και είχα 3 σοκολατάκια στην τσάντα μου και μας έκανε το χατήρι στο τέλος. Βγάλαμε και μερικές φωτογραφίες! :) Οπωσδήποτε να φάτε μια σοκολάτα (ολόκληρη!) πριν πάτε... δυσκολεύεται πολύ ο γιατρός εάν δεν κουνιέται το μωρό.

Κατά τ΄άλλα έχω ενθουσιαστεί. Τι να σας λέω... την περασμένη Δευτέρα ήταν 355 γρ. και σήμερα είχε φτάσει 480γρ.! Μου ανέφερε ο γιατρός ότι υπάρχει πιθανότητα να γεννηθεί όσα κιλά γεννήθηκα κι εγώ (3.650 γρ.). Νταρντάνα την κόβω!

Και τα υπόλοιπα καλά... ο τράχηλος είναι στα 3,7 εκ., ο πλακούντας είναι ψηλά.

Πήρα τα αποτελέσματα της καμπύλης γλυκόζης και μάλλον είναι καλά για τα δικά μου δεδομένα. Πιστεύω ότι θα αποφύγω την ινσουλίνη για την ώρα. :)

Αυτά! Πολλά φιλάκια!


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια Ziliher! Ο διαβήτης κύησης συνηθως εμφανίζετε μετά τον 6ον. Σου είπαν αν θα επαναλάβεις την γλυκόζη? Εγώ θα ξανακάνω αρχές σεπτεμβρίου.

Θα πάω αύριο στην ενδοκρινολόγο να δείξω τις εξετάσεις. Νομίζω ότι θα την επαναλάβω γιατί τώρα όντως την έκανα αρκετά νωρίς λόγω μια "υποψίας" που είχε η γιατρός.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...