Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!!

καναμε την β επιπεδου σημερα και ολα ειναι μια χαρα! φτασαμε τα 400γρ!! αλλα ηταν λιγο ντροπαλος ολο τα χερακια του ειχε μπροστα και δεν μπορεσαμε να δουμε καθαρα το προσωπακι του. πλεον κι εγω τον καταλαβαινω οταν ξαπλωνω και μετα το φαγητο!

το μονο που μενει τωρα ειναι να περασει και ο γαμος για να αρχισω να σκεφτομαι τι χρειαζομαι απο ψωνια και γενικα να ηρεμισουμε..

Χαρα με το καλο ο γαμος σας!!

Πολυ χαιρομαι και για την β επιπεδου!!

Και εγω ειδικα μετα το φαγητο τον νιωθω πιο πολυ!!!:-)

Καλημέρα κοριτσαρες!

Ελειψα λιγες μέρες, ειχα παει στο Αίγιο κ τωρα παλι πισω, μαλλον στις 20 θα ξαναφυγουμε καμια βδομαδα.

Η μπέμπα μας καθε μέρα δίνει το παρον κυριως απο το απόγευμα κ μετα! Πλεον την καταλαβαινει και ο μπαμπας μας! :) Αύριο εχουμε και την β επιπεδου και ανυπομονώ!!

Εχθές πήρα στα χερια μου και το φορεμα που θα βάλω στον πολιτικό μας γαμο και πολυ χαρηκα γιατί ήρθε κουτί πάνω μου!

Χαρα βλεπω και εσυ ετοιμαζεσαι για τον γαμο σας, με το καλο κοπελα μου!

Οι υπολοιπες τι κάνετε; τα νεα σας;

Καλως την!!!ποσο ομορφο ειναι που τα νιωθουμε καθε μερα!!!!:-) :-) :-) :-)

Τελεια που θα πατε παλι διακοπουλες!!!

Εγω ξεκινησα δουλιτσα και δε μου μενει πολυς χρόνος...

Ηδη εχουμε ξεκινησει και βλεπουμε πραγματακια γθα τον μπεμπη μας:-) και πολυ χαιρομαι!

Με γεια το φορεμα!!η ωρα η καλη:wink:

Καλημέρα!

Με το καλό η β επιπέδου! Κοίτα να φας κάτι γλυκό για να μπορέσετε να δείτε καλά την μπεμπούλα. Εγώ είχα πιει μόνο ένα χυμό πορτοκάλι και δεν μας έκανε το χατήρι τόσο πολύ... Είχα 2 σοκολατάκια στην τσάντα μου για παν ενδεχόμενο, αλλά ο γιατρός μου είπε ότι έπρεπε να είχα φάει μια ολόκληρη σοκολάτα!

Και μας, ο μπαμπάς μας έχει ενθουσιαστεί που πλέον έχει αρχίσει να μιλάει στην κοιλιά μου! χαχαχα

Γιατρό εμείς έχουμε την Πέμπτη. Θα επαναλάβω και τις γνωστές εξετάσεις - αίματος και ούρων. Την προηγούμενη φορά ήταν λίγο αυξημένα τα πυοσφαίρια στα ούρα και μου πε να πίνω πολύ πολύ νερό. Πάνω από 2,5 λίτρα δεν μπορώ πάντως - για να δούμε τι θα δείξει αυτή τη φορά.

Ziliher και εγω ειχα φαει μια σοκολατα αλλα ο μικρος ξενερωσε(δεν ειναι του γλυκου οπως φαινεται..)και γυρισε μπρούμυτα στην β επιπεδου..με τα χιλια ζορια τον γυρισαμε για να δουμε το προσωπακι του:tongue:

Χαχαχα γελαω γιατι και ο δικος μου ο αντρουλης πλεον τα ιδια κανει!!!του μιλαει καθημερινα!!!!τι γλυκυτατοι που ειναι!!:-)

Πωπω πολυ νερο πρεπει να πινουμε.....εγω προσπαθω κανα 2 λιτρα τη μερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια μου!! πολυ χαίρομαι που οι β επιπεδου είναι καλες!! ωραια τα μωράκια μας εε?? και οι μπαμπαδες πλακα εχουν οντως.. λες και ειναι καρμπον..εργοστασιακη κοπιά..:tongue::tongue::tongue:

εγω απο την κυριακη εχω εναν πονολαιμο.. ο οποιος εξαπλωθηκε σε ολο το λαιμο πλεον..μπουκωνω συνεχεια.. και εχω μυξες πισω στο λαιμο οι οποιες ειναι τοσο πηχτες που μενουν εκει..καμια φορα καναν πονοκεφαλο.. τεσπα.. ουτε τσαι μπορεις να πιεις με τετοια ζεστη ρε κοριτσια!!πω πω!! κατα τ'αλλα και εγω τον μπεμπη τον αισθανομαι πλεον συνεχεια..αλλες φορες αδυναμα αλλες με ριχνει κατι δυνατες στη κυστη μου..νομιζω θα κατουρηθω!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!! πολυ χαίρομαι που οι β επιπεδου είναι καλες!! ωραια τα μωράκια μας εε?? και οι μπαμπαδες πλακα εχουν οντως.. λες και ειναι καρμπον..εργοστασιακη κοπιά..:tongue::tongue::tongue:

εγω απο την κυριακη εχω εναν πονολαιμο.. ο οποιος εξαπλωθηκε σε ολο το λαιμο πλεον..μπουκωνω συνεχεια.. και εχω μυξες πισω στο λαιμο οι οποιες ειναι τοσο πηχτες που μενουν εκει..καμια φορα καναν πονοκεφαλο.. τεσπα.. ουτε τσαι μπορεις να πιεις με τετοια ζεστη ρε κοριτσια!!πω πω!! κατα τ'αλλα και εγω τον μπεμπη τον αισθανομαι πλεον συνεχεια..αλλες φορες αδυναμα αλλες με ριχνει κατι δυνατες στη κυστη μου..νομιζω θα κατουρηθω!!:P:p

Μελιτουλα μονο υπομονη μπορεις να κανεις με το μπουκωμα ειδικα...τον τελευταίο καιρο ετσι ειμαι και εγω.

Για τον πονολαιμο κανε καμια γαργάρα με αλατονερο η πιες λιγο λαιμο πριν κοιμηθείς..εγω ετσι προλαβαινω τυχον κρυωματα..

Οσο για το κατουρημα..πλεον πηγαινω και εγω πολυ συχνα στην τουαλέτα..με πιεζει πολυ η κυστη μου και το αποτέλεσμα οταν πηγαινω ειναι για γελοια!2 σταγονες κατουραω(συγνωμη κιολας) και ηρεμω..

:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα κοιλιτσες!!!

Μελιτουλα γρηγορα περαστικά αυτο το μπουκωμα το εχω και εγω σχεδον μονιμα λογω ιγμοριτιδας!

Κοριτσια το βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου, πρεπει να σηκώθηκα για τουαλετα τουλάχιστον 5 φορές. Εχω κ την β επιπεδου σημερα στις 12 κ εχω αγωνια κ δεν εκλεισα μάτι.

Ζαμια, οντως ειναι για γελια, λεω παει θα μου φυγουν κ τελικά βγαινουν όντως 2 σταγόνες. :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα κοιλιτσες!!!

Μελιτουλα γρηγορα περαστικά αυτο το μπουκωμα το εχω και εγω σχεδον μονιμα λογω ιγμοριτιδας!

Κοριτσια το βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου, πρεπει να σηκώθηκα για τουαλετα τουλάχιστον 5 φορές. Εχω κ την β επιπεδου σημερα στις 12 κ εχω αγωνια κ δεν εκλεισα μάτι.

Ζαμια, οντως ειναι για γελια, λεω παει θα μου φυγουν κ τελικά βγαινουν όντως 2 σταγόνες. :)

Χαιρεται!!!!

Αναμενουμε νεακιαααααα!!!!:-) :-) :-)

Ηταν φρονιμη η κορακλα σου για τις φωτο σας??!!!:-) :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια ολα ηταν πολυ καλα. Η μπέμπα μια χαρα.

Αλλα δεν μας εκανε τη χαρη να την δουμε, και τα δυο χερια στο προσωπο τα είχε και ηταν μπρουμυτα και εμάς.

Κατα τα αλλα ομως ολα ηταν μια χαρά στην εξέταση.


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ολα ηταν πολυ καλα. Η μπέμπα μια χαρα.

Αλλα δεν μας εκανε τη χαρη να την δουμε, και τα δυο χερια στο προσωπο τα είχε και ηταν μπρουμυτα και εμάς.

Κατα τα αλλα ομως ολα ηταν μια χαρά στην εξέταση.

Αναστελλα τι ωραια νεα!!!:-)

Καλα τι παθαίνουν ολα τα νινακια και βαζουν τα χερακια μπροστα?!!τα ιδια και ο δικος μας!χιχιχι

Ποσα εκατοστα ειναι σε αυτη τη βδομαδα?και ποσα γραμμαρια?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ολα ηταν πολυ καλα. Η μπέμπα μια χαρα.

Αλλα δεν μας εκανε τη χαρη να την δουμε, και τα δυο χερια στο προσωπο τα είχε και ηταν μπρουμυτα και εμάς.

Κατα τα αλλα ομως ολα ηταν μια χαρά στην εξέταση.

Και εμάς μια από τα ίδια στην β΄ επιπέδου! :D


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER......................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MELITOULA ...........................07/12 ΑΓΟΡΙ

MISSPRINCESSK ....... .08/12 ΑΓΟΡΙ

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12 ΑΓΟΡΙ

ANASTELLA.................11/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PIPI_K .......................12/12 ΑΓΟΡΙ

FROUNELINA ..................................12/12 ΑΓΟΡΙ

ANTHOUSA YIOTA........15/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PANATHEO..................16/12 ΑΓΟΡΙ

SWEETBERRY 28..........20/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

ELSAKI26....................21/12 ΑΓΟΡΙ

SAMANTHA..................22/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

XARA11 ......................24/12 ΑΓΟΡΙ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


495 γρ ειναι τώρα. Εκατοστά να πω την αλήθεια δεν ξερω!

Εχω ενα κάρο μετρησεις εδω αλλα δεν ξέρω ποια ειναι!

Όντως είναι πάρα πολλές... στο τέλος της δικής μου εξέτασης έχει κάτι γραφήματα (σαν προβλέψεις) που δείχνουν ότι αν φτάσω τις 40 εβδομάδες, η μπέμπα θα είναι πάνω από 4 κιλά!:o σκέψου ότι ήταν 480 γρ. στις 25/7... :D

Ουφ... γι αυτό βάρυνα η γυναίκα... :D :D:D


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

495 γρ ειναι τώρα. Εκατοστά να πω την αλήθεια δεν ξερω!

Εχω ενα κάρο μετρησεις εδω αλλα δεν ξέρω ποια ειναι!

Τελεια!!φτασαμε στο μισο κιλο!!!!!:-) :-) :-) :-) :-)

Όντως είναι πάρα πολλές... στο τέλος της δικής μου εξέτασης έχει κάτι γραφήματα (σαν προβλέψεις) που δείχνουν ότι αν φτάσω τις 40 εβδομάδες, η μπέμπα θα είναι πάνω από 4 κιλά!:o σκέψου ότι ήταν 480 γρ. στις 25/7... :D

Ουφ... γι αυτό βάρυνα η γυναίκα... :D :D:D

Ωπα!αυτες τις μετρήσεις εμενα δεν θυμαμαι να τις γραφει...θα μου αρεσε να εβλεπα μια προβλεψη:wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα μανούλες!!!

Ziliher κοιταξα και εγω τα χαρτιά που μου εδωσαν χθες, όντως και μενα εχει ενα διαγραμμα που γραφει οτι στις 40 εβδομαδες θα ειναι περιπου 4κιλά!!!!

Πω πω!!!! Πως θα το βγάλω δεν ξερω ειμαι και φοβιτσιαρα βλεπεις!!!!

Ρε κορίτσια μήπως θυμαστε στον τελευταιο υπέρηχο που κανατε ποιο ηταν το μηκος του τραχηλου;

Εμενα μου βγηκε 31mm, και ηταν 33 πριν 3 βδομαδες.

Ο γιατρος ειπε ολα καλα αλλα Μήπως ειμαι οριακα;


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα μανούλες!!!

Ziliher κοιταξα και εγω τα χαρτιά που μου εδωσαν χθες, όντως και μενα εχει ενα διαγραμμα που γραφει οτι στις 40 εβδομαδες θα ειναι περιπου 4κιλά!!!!

Πω πω!!!! Πως θα το βγάλω δεν ξερω ειμαι και φοβιτσιαρα βλεπεις!!!!

Ρε κορίτσια μήπως θυμαστε στον τελευταιο υπέρηχο που κανατε ποιο ηταν το μηκος του τραχηλου;

Εμενα μου βγηκε 31mm, και ηταν 33 πριν 3 βδομαδες.

Ο γιατρος ειπε ολα καλα αλλα Μήπως ειμαι οριακα;

Εμένα στις 21w ήταν 3.7 . Δεν ξέρω αν είσαι οριακά, αλλά στη θέση σου δε θα ανησυχούσα, αφού και ο γιατρός σου δεν είπε κάτι. ☺ μήπως ξεσκονίζεις το google όπως κάνω εγώ συχνά-πυκνά και με πείθω ότι πάντα κάτι στραβό έχω; 😂


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...