Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Όλα πήγαν καλά!Ευχαριστώ πολύ όλες σας!!!!!


eri

Recommended Posts

Γέννησα και εγώ και τις πρώτες μέρες ταλαιπωρήθηκα πολύ γιατί η μπεμπούλα μας παρουσίασε αναπνευστικό πρόβλημα και έμεινε στην εντατική για 10 μέρες!!!Τώρα όλα είναι καλά και τα όσα περάσαμε μοιάζουν με ένα κακό όνειρο....

Σας ευχαριστώ όλες σας που ήσασταν κοντά μου όταν προσπαθούσα να ξεπεράσω την διακοπή της προηγούμενης κύησης, όταν προσπαθούσα να ξαναμείνω έγκυος και σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης....από την αρχή έως το τέλος....Η στήριξή σας ήταν ανεκτίμητη!!!!!Ειλικρινά ευχαριστώ πολύ!!!Ήσασταν εδώ για εμένα και θέλω να ξέρετε ότι και εγώ είμαι εδώ για εσάς!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γέννησα και εγώ και τις πρώτες μέρες ταλαιπωρήθηκα πολύ γιατί η μπεμπούλα μας παρουσίασε αναπνευστικό πρόβλημα και έμεινε στην εντατική για 10 μέρες!!!Τώρα όλα είναι καλά και τα όσα περάσαμε μοιάζουν με ένα κακό όνειρο....

Σας ευχαριστώ όλες σας που ήσασταν κοντά μου όταν προσπαθούσα να ξεπεράσω την διακοπή της προηγούμενης κύησης, όταν προσπαθούσα να ξαναμείνω έγκυος και σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης....από την αρχή έως το τέλος....Η στήριξή σας ήταν ανεκτίμητη!!!!!Ειλικρινά ευχαριστώ πολύ!!!Ήσασταν εδώ για εμένα και θέλω να ξέρετε ότι και εγώ είμαι εδώ για εσάς!!!!

τα θερμα μου συγχαρητηρια...

να σου ζησει το τριτο αστερακι σου...

περαστικα κι αγυριστα να ειναι ολα τα ασχημα κ μονο ευχαριστα ν ακουμε απο σενα πια...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ερι μου κ παλι να σου ζησει η μικρουλα σου κ φυσικα ολα καλα θα πηγαιναν ταλαιπωρηθηκατε μεν αλλα τωρα ποιος σας πιανει !!!!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ερη μου,μονο χαρες τωρα.νμα σου ζησει η μπουμποιυ και να χαιρεσαι ολη την οικογενεια σου!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Ερη μου να σου ζησει η κουκλιτσα σου και απο εδω και περα να ειναι γερη και δυνατη!!! Ευχομαι αυτη να ηταν η τελευταια σας ταλαιπωρια και να ειναι και τα τρια σου ζουζουνια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας!Να είσαστε καλά!Ξέρω ότι οι ευχές σας προέρχονται από τα βάθη της καρδιάς σας και αυτό τις κάνει ακόμα πιο σημαντικές για εμένα!Συγκινήθηκα τώρα.......


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γέννησα και εγώ και τις πρώτες μέρες ταλαιπωρήθηκα πολύ γιατί η μπεμπούλα μας παρουσίασε αναπνευστικό πρόβλημα και έμεινε στην εντατική για 10 μέρες!!!Τώρα όλα είναι καλά και τα όσα περάσαμε μοιάζουν με ένα κακό όνειρο....

Σας ευχαριστώ όλες σας που ήσασταν κοντά μου όταν προσπαθούσα να ξεπεράσω την διακοπή της προηγούμενης κύησης, όταν προσπαθούσα να ξαναμείνω έγκυος και σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης....από την αρχή έως το τέλος....Η στήριξή σας ήταν ανεκτίμητη!!!!!Ειλικρινά ευχαριστώ πολύ!!!Ήσασταν εδώ για εμένα και θέλω να ξέρετε ότι και εγώ είμαι εδώ για εσάς!!!!

Στα έλεγα εγώ....

Όλα αυτά είναι πλέον παρελθόν!!!:P

Να σου ζήσει η κοπελάρα σου!!!

17109-Caucasian-Baby-Girl-In-A-Pink-Stroller-Carriage-Looking-Over-The-Side-Clipart-Illustration.jpg

Ax, αυτή η θέση 19....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χίλια ευχαριστώ!

Vasdeli με το καλό να υποδεκτείς τον μικρούλη σου!!!

Όντως το 19 αποδείκτηκε το νούμερό μας!!!!!!

:P:p:p:p:p:p:p


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...