Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Όλα πήγαν καλά!Ευχαριστώ πολύ όλες σας!!!!!


eri

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου αλλά ποιο 4ο;;;;;;;;;Λέω να σταματήσω τώρα....κουράστηκα!!!!!!

xixixi...προσεχε,,αυτα τα λεγαν κιαλλες.........


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

xixixi...προσεχε,,αυτα τα λεγαν κιαλλες.........

:):):) λες;;;;

Προς το παρόν ο πατέρας μου με απειλεί ότι άμα κάνω 4ο θα φύγει από την Ελλάδα,η πεθερά μου δηλώνει ότι στο 4ο δεν βοηθάει , η κοπέλα που έχουμε για το σπίτι λέει ότι στο 4ο θα παραιτηθεί και ο άντρας μου ότι θα με χωρίσει......χιχιχιχι!!!!Μετά από αυτές τις δηλώσεις μάλλον ....δεν με παίρνει.....!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου γλυκό τωρα ειδα οτι γέννησες!

Να σου ζήσει η μπεμπούλα σου!!!!!Να ειναι γερη και ευτυχισμένη!Και να καμαρώσεις και τα 3 τα παιδάκια σου όπως επιθυμείς!Πολλα φιλάκια!


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου γλυκό τωρα ειδα οτι γέννησες!

Να σου ζήσει η μπεμπούλα σου!!!!!Να ειναι γερη και ευτυχισμένη!Και να καμαρώσεις και τα 3 τα παιδάκια σου όπως επιθυμείς!Πολλα φιλάκια!

Σε ευχαριστώ πολύ δυδιμομανούλα!!!!Να χαίρεσαι και εσύ τα μπομπιράκια σου!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γλυκειά μου Ερι να σου ζήσει το μωράκι!!!!!Να είναι γερό, τυχερό και να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!!!!!!!!Είδα ότι γέννησες και συγκινήθηκα θυμάμαι πέρισυ πριν τις γιορτές που μιλούσαμε ........αλλά είδες ο καλός θεούλης κανέναν δεν ξεχνάει!!!!!!!!

Να χαίρεσαι και τα άλλα δυό σου παιδάκια και να σε έχει ο Θεός γερή!!!!!!!


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γλυκειά μου Ερι να σου ζήσει το μωράκι!!!!!Να είναι γερό, τυχερό και να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!!!!!!!!Είδα ότι γέννησες και συγκινήθηκα θυμάμαι πέρισυ πριν τις γιορτές που μιλούσαμε ........αλλά είδες ο καλός θεούλης κανέναν δεν ξεχνάει!!!!!!!!

Να χαίρεσαι και τα άλλα δυό σου παιδάκια και να σε έχει ο Θεός γερή!!!!!!!

Μάγκι μου σε ευχαριστώ πολύ...Με το καλό να υποδεχτείς και εσύ τα μωρουλίνια σου!!!!Είδες πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός;;;Σαν χθες μου φαίνεται που μιλούσαμε....!!!!!!Ευτυχώς όλα μας πήγαν καλά ε;;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...