Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Όλα πήγαν καλά!Ευχαριστώ πολύ όλες σας!!!!!


eri

Recommended Posts

ερακι μου γλυκο και ομορφο να σου ζησει και απο εδω το μικρουλι σου το αγγελουδι.να ειναι παντα καλοτυχο και γεματο ζωη!

να χαιρεσαι τη μεγαλη σου οικογενεια κουκλα μου και να ειστα παντα μαζι κι αγκαλιασμενοι!ασε το παρελθον πισω και κοιτα το αυριο που ειναι τοσο μαγευτικο με τοσο ομορφη οικογενεια!

αχ μακαρι να με αξιωσει ο Θεος να κανω κι εγω μεγαλη οικογενεια!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαρηκα πολύ με τα νέα σου. Να σου ζήσει το αγγελούδι σου, να είναι γερό και καλότυχο.Να χαίρεσαι όλα σου τα παιδάκια.Τυχερή, ευτυχισμένη μανούλα 3 παιδιών!!!!!!!!!

Θυμάσαι τί λέγαμε, 1 χρόνο πριν;;;Είδες που όλα τελικά περνάνε και μετά την καταιγίδα ήρθε η ξαστεριά και για τις δυο μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

eri μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου !!!!!

'ολα τα υπόλοιπα...ειναι παρελθον....να πορέυεσαι ΜΟΝΟ με τα ευχάριστα !!!:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Ερυ μου να σου ζησει η πριγκιπεσσα σου...μην σκεφτεσαι τα ασχημα που περασες...σκεψου καθε ομορφη στιγμη που θα ερθει απο δω και περα με ολα σου τα παιδακια...εχεις μια ομορφη οικογενεια...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eri εύχομαι τα καλύτερα για τη μικρή κορούλα σας!

Να είναι γερή και καλότυχη!

Είδες που όλα πήγαν καλά; Χαίρομαι πολύ για σένα.

Τα παιδάκια σου τι λένε; Χαίρονται με την καινούρια αδερφούλα ή κάνουν νούμερα; Πες μας νέα!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

Eri εύχομαι τα καλύτερα για τη μικρή κορούλα σας!

Να είναι γερή και καλότυχη!

Είδες που όλα πήγαν καλά; Χαίρομαι πολύ για σένα.

Τα παιδάκια σου τι λένε; Χαίρονται με την καινούρια αδερφούλα ή κάνουν νούμερα; Πες μας νέα!

Σε ευχαριστώ Mary!!!!!Θυμάσαι όταν πρωτομιλήσαμε;Εγώ ήμουν χάλια και με είχες βοηθήσει τόσο πολύ!!!!Αν θυμάμαι καλά ήσουν η πρώτη που με υποδέκτηκε......!!!!!!Να σαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου.....

Τα μικρά είναι ξετρελλαμένα!!!!!Θέλουν να είναι συνέχεια κοντά της και να με βοηθάνε στα πάντα.....!!!!!!!Τη λατρέυουν....Της μιλάνε, τη χαϊδεύουν, της τραγουδάνε, της πάνε τα παιχνίδια τους.....Όταν τα βλέπω όλα μαζί τα καμαρώνω και συγκινούμαι!!!!!!Μόνο η Αθηνούλα καμμιά φορά κάνει το μωρό για να τραβήξει την προσοχή μας αλλά σε λογικά πλαίσια.Και εμείς προσπαθούμε όμως να μην δίνουμε αφορμή για να ζηλέψουν....

Εγώ το μόνο που θέλω είναι να τα έχει ο Θεός γερά!!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Mary!!!!!Θυμάσαι όταν πρωτομιλήσαμε;Εγώ ήμουν χάλια και με είχες βοηθήσει τόσο πολύ!!!!Αν θυμάμαι καλά ήσουν η πρώτη που με υποδέκτηκε......!!!!!!Να σαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου.....

Και βέβαια θυμάμαι. Πέρασαν όμως. Πάνε... Δεν τα ξεχνάμε γιατί είναι δικά μας κομμάτια, αλλά συνεχίζουμε γιατί η ζωή δίνει πολλές χαρές σε όσους έχουν τη θέληση να ζήσουν και μάλιστα καλά!

Εύχομαι χαρές πολλές στο εξής!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ευχαριστώ Theolva Να σου ζήσει και εσένα ο μικρούλης!Καλέ τί βλέπω τα μικρά μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!!!!

χιχι,ναι...να προσεχει η κορη σου εκει που θα κυκλοφορει γιατι παραμονευει ο γιος μου!!!!!!!


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

eri μου τώρα διάβασα τι περάσατε...να είναι πάντα γερή η μπεμπούλα σου και περασμένα ξεχασμένα όλα αυτά...να χαίρεστε και τα 3 παιδάκια σας και να είστε πάντα ευτυχισμένοι....άντε με το καλό και το 4ο:-D


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites

eri μου τώρα διάβασα τι περάσατε...να είναι πάντα γερή η μπεμπούλα σου και περασμένα ξεχασμένα όλα αυτά...να χαίρεστε και τα 3 παιδάκια σας και να είστε πάντα ευτυχισμένοι....άντε με το καλό και το 4ο:-D

mamalou γέννησες;;;; Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!!

Ναι περάσαμε δύσκολες στιγμές αλλά τώρα είμαστε καλά!!!!!

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου αλλά ποιο 4ο;;;;;;;;;Λέω να σταματήσω τώρα....κουράστηκα!!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...