Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

1 εξωσωματική επιτυχία;;;;;;


αποτέλεσμα εξωσωματικής  

4

  1. 1. αποτέλεσμα εξωσωματικής

    • εμβρυομεταφορα
      2
    • συμπτωματα νετα την εμβυομεταφορα
      2


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!;;;

Εγώ βρίσκομαι 2-3 μέρες μετά την εμβυομεταφορα!!!!!μου έβαλαν την τρίτη μέρα μετά την οωλιψια 2 καλά εμβριακια κ τρία στην κατάψυξη δυστυχώς τα άλλα πέντε που γονημοποιηθγκαν θεν κατάφεραν να είναι καλης ποιότητας:(

Παρόλα αυτά είμαι 2 μισή μέρες στο κρεβάτι ξ ξεκουράζονται!!!! Σήμερα νιώθω κάτι τσίμπηματακια στην κοιλιά κ έχω συχνοουρια, καθώς και το στήθος μου πονάει;;;;ελπίζω να είναι καλά σημάδια αυτά!!!! 6/6 χοριακη και ειλικρινά δεν περνάει ο καιρός!!!!

Πως περάσατε εσείς τις μέρες αναμονής; Στο κρεβάτι, ή κανονική καθημερινότητα;;;είχατε κάποιες ενοχλήσεις;;;

Ελπίζω να έχουμε όλες θετικό αποτέλεσμα,!!!!!!περιμένω εμπειρίες :roll::cool::-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συμπτωματα δεν υπαρχουν γιατι ειναι εξαιρετικα νωρις και ετσι κι αλλιως εμφυτευση δεν εγινε ακομα..τα εμβρια εμφυτευονται στο σταδιο της βλαστοκυστης δηλαδη 5-6 μερες μετα την ωοληψια σε σενα που ηταν 3 ημερων...ολα τα συμπτωματα ειναι απο τα φαρμακα..την προγεστερονη την παιρνεις ετοιμη οποτε λογικο το πρηξιμο στηθους οπως και τα τσιμπηματα..Εγω στα 2 θετικα μου το συμπτωμα που ειχα και που δεν το εχουν ολες παρολαυτα εχουν θετικο ηταν 2-3 μερες πριν τη χοριακη σταγονες αιμα στο εσωρουχο απο την εμφυτευση..και παλι ομως δεν το εχουν ολες..σωμα με σωμα διαφερει κι εγκυμοσυνη απο εγκυμοσυνη επισης..καλη επιτυχια απο καρδιας..

Link to comment
Share on other sites

συμπτωματα δεν υπαρχουν γιατι ειναι εξαιρετικα νωρις και ετσι κι αλλιως εμφυτευση δεν εγινε ακομα..τα εμβρια εμφυτευονται στο σταδιο της βλαστοκυστης δηλαδη 5-6 μερες μετα την ωοληψια σε σενα που ηταν 3 ημερων...ολα τα συμπτωματα ειναι απο τα φαρμακα..την προγεστερονη την παιρνεις ετοιμη οποτε λογικο το πρηξιμο στηθους οπως και τα τσιμπηματα..Εγω στα 2 θετικα μου το συμπτωμα που ειχα και που δεν το εχουν ολες παρολαυτα εχουν θετικο ηταν 2-3 μερες πριν τη χοριακη σταγονες αιμα στο εσωρουχο απο την εμφυτευση..και παλι ομως δεν το εχουν ολες..σωμα με σωμα διαφερει κι εγκυμοσυνη απο εγκυμοσυνη επισης..καλη επιτυχια απο καρδιας..

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Εντός έχεις δίκιο τζάμπα ψάχνουμε συμπτώματα!!!! Με τόσα φάρμακα λογικό είνα να νιώθουμε διάφορα!!!!! Απλά νομίζω πάντα αυτός ο χρόνος αναμονής ειβαι δύσκολος!!! Υπομονή θέλει κ θετική σκέψη τελικά, γιατί δεν μπορούμε να κάνουμε κ κάτι διαφορετικό!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια εχθες την 12η μέρα μετά την εμβυομεταφορα έκανα την χοριακη το αποτέλεσμα ήταν 245. Ή γιατρός ήταν γενικώς συγκρατημένη, ενώ εγώ πολύ χαρούμενη.... αύριο μου είπε να την ξανά επαναλαβω.... μακάρι να παν όλα καλά. Εγώ μία απορία το επίδομα του εοπυ ως πότε έχουμε περιθώρια να καταθέσουμε τα χαρτιά;;;; Γνωρίζει κάποια από εσάς;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια εχθες την 12η μέρα μετά την εμβυομεταφορα έκανα την χοριακη το αποτέλεσμα ήταν 245. Ή γιατρός ήταν γενικώς συγκρατημένη, ενώ εγώ πολύ χαρούμενη.... αύριο μου είπε να την ξανά επαναλαβω.... μακάρι να παν όλα καλά. Εγώ μία απορία το επίδομα του εοπυ ως πότε έχουμε περιθώρια να καταθέσουμε τα χαρτιά;;;; Γνωρίζει κάποια από εσάς;;;

ΈΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΕΧΕΙΣ.

ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.:P


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...