Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

Χαρίζω φάρμακα Ζητάω φάρμακα (πχ. ενέσεις ηπαρίνης & εξωσωματικής)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Nutela καλημέρα !

σε θυμάμαι από παλαιότερα, μιλούσαμε πριν λίγε χρόνια όταν προσπαθούσαμε τότε για μωρό. Τελικά έκανες παιδάκι; Θα χαρώ να μάθω νέα σου!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Nutela καλημέρα !

σε θυμάμαι από παλαιότερα, μιλούσαμε πριν λίγε χρόνια όταν προσπαθούσαμε τότε για μωρό. Τελικά έκανες παιδάκι; Θα χαρώ να μάθω νέα σου!

Καλημέρα κορίτσι μου κ καλή χρονιά!! όχι δυστυχώς ακόμα παλεύω... :( αισίως πάω στην 11η προσπάθεια κ ψάχνω φάρμακα :(

Εσύ πως είσαι;; έκανες μπεμπάκι;; 

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε γαμωτο; Λυπάμαι πολύ που το διαβάζω. Τι φταίει για όλη αυτήν την ταλαιπωρία;;;;

εγω γέννησα τον Ιούνιο του 2015 δίδυμα.

δυστυχως το ένα παιδί (κορίτσι)γεννήθηκε με προβλήματα και πέθανε πριν 6 μήνες.

τωρα έχω το αγόρι το οποίο είναι υγιέστατο και αποφασίσαμε με προσπαθησουμε Ν κάνουμε κι άλλο όποτε συγκεντρώνω χαρτιά για να περάσω επιτροπή τον άλλο μήνα .

καναμε και 2 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις ωστόσο . Αυτά αν συντομία .

 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Γιατί ρε γαμωτο; Λυπάμαι πολύ που το διαβάζω. Τι φταίει για όλη αυτήν την ταλαιπωρία;;;;

εγω γέννησα τον Ιούνιο του 2015 δίδυμα.

δυστυχως το ένα παιδί (κορίτσι)γεννήθηκε με προβλήματα και πέθανε πριν 6 μήνες.

τωρα έχω το αγόρι το οποίο είναι υγιέστατο και αποφασίσαμε με προσπαθησουμε Ν κάνουμε κι άλλο όποτε συγκεντρώνω χαρτιά για να περάσω επιτροπή τον άλλο μήνα .

καναμε και 2 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις ωστόσο . Αυτά αν συντομία .

 

έλα βρε κορίτσι μου :( λυπάμαι για το κοριτσάκι :( 

Καλό κουράγιο να εχεις... σε αυτά λόγια δεν έχω πραγματικά :(

Να χαίρεσαι το αγοράκι σου κ εύχομαι πραγματικά να σου πάνε όλα καλά :)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nutela είπε:

έλα βρε κορίτσι μου :( λυπάμαι για το κοριτσάκι :( 

Καλό κουράγιο να εχεις... σε αυτά λόγια δεν έχω πραγματικά :(

Να χαίρεσαι το αγοράκι σου κ εύχομαι πραγματικά να σου πάνε όλα καλά :)

 

Δυστυχώς το περνάμε και αυτό. Η απώλεια μεγάλη , ο πόνος ανείπωτος. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Δυστυχώς το περνάμε και αυτό. Η απώλεια μεγάλη , ο πόνος ανείπωτος. 

Δεν το συζητώ κορίτσι μου κανένας δεν αξίζει να το περνάει αυτό ειλικρινά :( ούτε στον εχθρό μου δεν θέλω τέτοια πράγματα... 

Κουράγιο για το αγοράκι σας, σας εχει μεγάλη ανάγκη να σας εχει δίπλα του.. 

Link to comment
Share on other sites

On 20/11/2019 at 9:12 ΜΜ, sophia_anayiotou@yah είπε:

Κορίτσια έχω κ εγώ puregon αρκετές... Είμαι Αθήνα 

Καλημερα αν σου περισσευει ακομη καμια puregon  θα σου ειμουν υποχρεη!!! Μπαινω κ γω για ακομη μια φορα σε διαδικασια εξωσωματικης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nutela είπε:

Δεν το συζητώ κορίτσι μου κανένας δεν αξίζει να το περνάει αυτό ειλικρινά :( ούτε στον εχθρό μου δεν θέλω τέτοια πράγματα... 

Κουράγιο για το αγοράκι σας, σας εχει μεγάλη ανάγκη να σας εχει δίπλα του.. 

Εσυ πες μου γιατί τόσες αποτυχίες;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Εσυ πες μου γιατί τόσες αποτυχίες;

όλα αρνητικά συνέχεια :( εκτός απο τις 2 πρώτες τις βιοχημικές... μετά έκοψα κ μια προσπάθεια στη μέση γιατί δεν είχε ανταπόκριση ο οργανισμός μου..... και ψάχνομαι... βρήκα ότι έχω θρομβοφιλία και σε αυτή την προσπάθεια θα πάμε με αντιπηκτικές... έχω ψάξει τα πάντα δεν βρίσκουμε τι φταίει και ξαφνικά ούτε ενα θετικό :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nutela είπε:

όλα αρνητικά συνέχεια :( εκτός απο τις 2 πρώτες τις βιοχημικές... μετά έκοψα κ μια προσπάθεια στη μέση γιατί δεν είχε ανταπόκριση ο οργανισμός μου..... και ψάχνομαι... βρήκα ότι έχω θρομβοφιλία και σε αυτή την προσπάθεια θα πάμε με αντιπηκτικές... έχω ψάξει τα πάντα δεν βρίσκουμε τι φταίει και ξαφνικά ούτε ενα θετικό :(

Μόνο τώρα σου βρήκαν την θρομβοφιλια;

αυτος είναι λόγος αποτυχιών πάντως. Αλλα γιατί δεν σου είχε πει ο γιατρός να κανείς εξετάσεις νωρίτερα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Μόνο τώρα σου βρήκαν την θρομβοφιλια;

αυτος είναι λόγος αποτυχιών πάντως. Αλλα γιατί δεν σου είχε πει ο γιατρός να κανείς εξετάσεις νωρίτερα;

Άλλαξα γιατρό πήγαινα σε δημόσιο οπότε καταλαβαίνεις εκεί δεν ασχολούνται με αυτά... μου είχε κάνει μια φορά αντιπηκτικές και καλά προληπτικά αλλά ήταν πάλι αρνητικό οπότε θεώρησε οτι δεν έχω κάτι... 

γενικά το σπέρμα εχει θέμα αλλά κίνησης... ότι άλλες εξετάσεις έχουμε κάνει είμαστε οκ.. ακόμα κ θυρεοειδή που έχω είναι ρυθμισμένος εδω και πολλά χρόνια και τον παρακολουθώ... 

έκανα και νκ τπτ καλή βγηκε μόνο η θρομβοφιλία ήταν το 'εγκεφαλικό" μας γιατί έχω 6 στις 12 μεταλλάξεις... τι να πω μάλλον η τύχη μου δεν είναι κ τόσο με το μέρος μου! 

Link to comment
Share on other sites

Ναι τώρα το θυμάμαι για το σπερμα που συζητούσαμε στο παρελθόν .

δεν θυμάμαι σε ποιο μέρος είσαι όμως.

 

Στα δημόσια ναι δεν δίνουν την ίδια σημασία αλλά αν δεν υπάρχουν και χρήματα είναι η μόνη λύση.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ναι τώρα το θυμάμαι για το σπερμα που συζητούσαμε στο παρελθόν .

δεν θυμάμαι σε ποιο μέρος είσαι όμως.

 

Στα δημόσια ναι δεν δίνουν την ίδια σημασία αλλά αν δεν υπάρχουν και χρήματα είναι η μόνη λύση.

Αθήνα είμαι... το ξέρω δυστυχώς και χάλασα όλες μου τις επιτροπές εκεί :( να το ήξερα (θα μου πεις δεν χαμπαριασες απο τις πρώτες 2 φορές.. ) καμιά φορά λες δεν κόβει ο εγκέφαλος, δεν θέλει να το δεχτεί ο εγκέφαλος... αμα σου λένε οτι εισαι κ "ευκολη περίπτωση" λες ενταξει τύχη θέλει... μέχρι να φας τα μούτρα σου κ μετά τρέχεις κ δεν φτάνεις... ελπίζω αυτή η φορά να είναι κ η τυχερή μου! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nutela είπε:

Αθήνα είμαι... το ξέρω δυστυχώς και χάλασα όλες μου τις επιτροπές εκεί :( να το ήξερα (θα μου πεις δεν χαμπαριασες απο τις πρώτες 2 φορές.. ) καμιά φορά λες δεν κόβει ο εγκέφαλος, δεν θέλει να το δεχτεί ο εγκέφαλος... αμα σου λένε οτι εισαι κ "ευκολη περίπτωση" λες ενταξει τύχη θέλει... μέχρι να φας τα μούτρα σου κ μετά τρέχεις κ δεν φτάνεις... ελπίζω αυτή η φορά να είναι κ η τυχερή μου! 

 

Όποτε τώρα ψάχνεις είπες φάρμακα. Μακαρι να είχα να σου δώσω κορίτσι .αλλα περνάω επιτροπή τον άλλο μήνα και μέχρι να τα πάρω εσυ θα εχεις προχωρήσει 

Σε ποιο γιατρό είσαι τώρα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...