Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Χαρίζω φάρμακα Ζητάω φάρμακα (πχ. ενέσεις ηπαρίνης & εξωσωματικής)


Recommended Posts

Just now, Artemis20 είπε:

κοριτσια καλησπερα! εχω 3 κουτια gonal των 300 με ληξη 08/2019, διατηρημενα στο ψυγειο απο τον νοεμβριο. δεν προκειται να ξεκινησω προσπαθεια για διεγερση πριν τον σεπτεμβρη, οποτε δεν τα χρειαζομαι. κι η αληθεια ειναι οτι τυχαια ειδα τις προαλλες οτι ληγουν τοτε, υπολογιζα οτι θα μπορουσα να τα χρησιμοποιησω αργοτερα.

τα χαριζω σε οποια κοπελα ξεκιναει αμεσα και δεν μπορει να περασει επιτροπη. επισης αν ειναι απο αθηνα, θα διευκολυνε πολυ, γιατι θα μπορουσαμε να βρεθουμε καπου και να της τα φερω με παγοκυστες. 

οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ.

Κι εγω ληγμένη gonal εκανα τωρα, έως δυο μηνες δεν παθαίνουν τιποτα μου ειπε ο γιατρος μου και όντως οριμασαν 9 ωοθυλακια.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Κι εγω ληγμένη gonal εκανα τωρα, έως δυο μηνες δεν παθαίνουν τιποτα μου ειπε ο γιατρος μου και όντως οριμασαν 9 ωοθυλακια.

Η κόρη μου ειναι ληγμένο χαχαχα όταν με νευριάζει με βλακείες που κάνει λέω ότι μάλλον εκεί οφείλεται!! Χαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

On 22/6/2019 at 9:18 ΜΜ, Anna-Vangelis είπε:

Γεια σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν τα κοινωνικά φαρμακεία θα πουλήσουν ή θα χαρίσουν τα φάρμακα που θα τους παραδώσουμε. Έχω κάποιες μονάδες Gonal και ξέροντας πόσο ακριβές είναι, θα ήθελα να χαριστούν σε κάποια κοπέλα που έχει ανάγκη, όχι να πωληθούν. 

Σου έστειλα πμ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 22/6/2019 at 9:18 ΜΜ, Anna-Vangelis είπε:

Γεια σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν τα κοινωνικά φαρμακεία θα πουλήσουν ή θα χαρίσουν τα φάρμακα που θα τους παραδώσουμε. Έχω κάποιες μονάδες Gonal και ξέροντας πόσο ακριβές είναι, θα ήθελα να χαριστούν σε κάποια κοπέλα που έχει ανάγκη, όχι να πωληθούν. 

Καλησπέρα, έχω κι εγώ μια ένεση gonal και δεν ξέρω που πρέπει να απευθυνθώ θέλω να τη χαρίσω σε κάποια κοπέλα άλλωστε κ εμένα μου περισσέψει από τη 2η προσπάθεια από την επιτροπη. Σωστα ανέφερες να την έχουν ανάγκη κ να μη γίνει για χρηματικό κέρδος, στη τελική έτσι ξέρουμε κ εμείς το θέμα είναι να βοηθήσουμε. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 24/6/2019 at 10:24 ΜΜ, Artemis20 είπε:

κοριτσια καλησπερα! εχω 3 κουτια gonal των 300 με ληξη 08/2019, διατηρημενα στο ψυγειο απο τον νοεμβριο. δεν προκειται να ξεκινησω προσπαθεια για διεγερση πριν τον σεπτεμβρη, οποτε δεν τα χρειαζομαι. κι η αληθεια ειναι οτι τυχαια ειδα τις προαλλες οτι ληγουν τοτε, υπολογιζα οτι θα μπορουσα να τα χρησιμοποιησω αργοτερα.

τα χαριζω σε οποια κοπελα ξεκιναει αμεσα και δεν μπορει να περασει επιτροπη. επισης αν ειναι απο αθηνα, θα διευκολυνε πολυ, γιατι θα μπορουσαμε να βρεθουμε καπου και να της τα φερω με παγοκυστες. 

οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ.

 

Just now, Χριστ είπε:

 

Καλησπέρα.. Αν έχεις ακόμη τις gonal τις χρειάζομαι εγώ ❤️

Link to comment
Share on other sites

On 24/6/2019 at 10:24 ΜΜ, Artemis20 είπε:

κοριτσια καλησπερα! εχω 3 κουτια gonal των 300 με ληξη 08/2019, διατηρημενα στο ψυγειο απο τον νοεμβριο. δεν προκειται να ξεκινησω προσπαθεια για διεγερση πριν τον σεπτεμβρη, οποτε δεν τα χρειαζομαι. κι η αληθεια ειναι οτι τυχαια ειδα τις προαλλες οτι ληγουν τοτε, υπολογιζα οτι θα μπορουσα να τα χρησιμοποιησω αργοτερα.

τα χαριζω σε οποια κοπελα ξεκιναει αμεσα και δεν μπορει να περασει επιτροπη. επισης αν ειναι απο αθηνα, θα διευκολυνε πολυ, γιατι θα μπορουσαμε να βρεθουμε καπου και να της τα φερω με παγοκυστες. 

οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ.

Καλησπέρα... Εγώ χρειάζομαι τα φάρμακα αν τα έχεις ακόμη... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα σε ολες. εχω gonal ενεσεις με ημερομηνια ληξης 30/10. εαν καποια κοπελα τις χρειαζεται αμεσα και ο γιατρος της επιτρεπει να τις χρησιμοποιησει, ας με ενημερωσει. (σημειωνω οτι καποιοι γιατροι επιτρεπουν την χρηση τους εως 3 μηνες μετα τη ληξη τους, οποτε μπορουν να εχουν αξια εως γεναρη).3 κουτια των 300 μοναδων και 1 των 900.συνολο 1800 μοναδες. ειναι διατηρημενες στο ψυγειο.βρισκομαι αθηνα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα,

Θα χρειαστώ στις αρχές του επόμενου μήνα λίγες μονάδες (300-400 συνολικά) ανασυνδυασμένης γοναδοτροπίνης οποιασδήποτε εμπορικής ονομασίας (π.χ. gonal). Αν έχουν περισσέψει σε κάποια κοπέλα φάρμακα που δεν χρειάζεται, θα ήμουν ευγνώμων. Παρακαλώ στείλτε μου προσωπικό μήνυμα, αν υπάρχει διαθεσιμότητα.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...