Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

Μια χαρα ειναι Λιανα μου και στο σπιτακι μας αντε και του χρονου θα εχεις και το μπεμπε αγκαλια αληθεια τι ειναι?

Εγω σημερα πηγα γιατρο και ολα πανε μια χαρα η μπουμπου μου μεγαλωνει και μετα την πρωτοχρονια θα παω για το β επιπεδου. Εγω εχω πητ 8 μαιου αλλα γενναω τελος Απριλη με καισαρικη δυστυχως....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες Τρελο μωρο!!!! Να χαιρεσαι και εσυ τον γιοκα σου να ειναι γερος και χαρουμενος!!!!

σε ευχαριστω πολυ....και εσυ να εχεις μια καληεγκυμοσυνη και δεν πειραζει για την καισαρικη αφου το μωρο τα νικαει ολα..


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειμαστε εννοειται...

Ναι του χρονου θα εχω και το αγγελουδακι μου αγκαλιτσα!!

Εχουμε ενα μπεμπαρο, Αννα!!

Δυο μετρα παλικαρο,ενα top model !! χαχαχα

Μαμα κουκουβαγια απο τωρα!! :tongue:

Εγω εχω 23/1 ΠΗΤ αλλα ελπιζω μεχρι 15 να χω γεννησει!!

Ανυπομονω πολυ να τον παρω αγκαλιτσα!!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ....και εσυ να εχεις μια καληεγκυμοσυνη και δεν πειραζει για την καισαρικη αφου το μωρο τα νικαει ολα..

Καλημερα κουκλες!!!! Αχ ναι μωρε ας ειναι καλα η μπουμπουκα μου και ας βγει οπως πρεπει...

Λιανα τι γινεται καλε ο Ιανουαριος ολο αγορια εχει....χααχαχαχα γερος να ειναι κοπελα μου!!!!

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι ειχε καμια σας αιμοραγιες απο την μυτη κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης?

Εμενα ανοιξε πριν 3 μερες 1 φορα και εχτες το απογευμα 3 φορες χωρις να σταματαει φεραμε τον γιατρο σπιτι μου πηρε πιεση ηταν 12 με 7 μια χαρα δηλαδη ακουσαμε και τομωρο με ενα φορητο μηχανημα και ολα καλα....Αλλα τρομαξα μιλαμε για πολυ αιμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οντως αυτός ο Ιανουάριος όλο αγοράκια έχει...

Ποιός ξέρει?Τόσα χρόνια λέγαμε έχουμε έλλειψη από άντρες...

Είπαμε να αναπληρώσουμε!!χαχαχα

Δεν ξέρω καθόλου γι αυτό που λες για τις αιμοραγίες στη μύτη Άννα μου...

Μακάρι να μην είναι τίποτα σοβαρό και να πάνε όλα καλά απο δω και πέρα!

Κι αφού ακούσατε και το μωράκι κι ήταν μια χαρά,να μην ανησυχείς άδικα και το ταράζεις κι αυτό...


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε? αντε με το καλο οσες ειναι να γεννησετε ! αννα μαζι ειμαστε εμεις και εγω εχω 7-5 αλλα παω για απριλιο λογω καισαρικης ! τι θα κανετε χριστουγεννα ? εμεις σπιτι με φιλους οικογενεα και τα σχετικα !


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες και χρονια πολλα!!!

Εμεις περασαμε τελεια εχω ερθει στην μαμα μου στην Χαλκιδα οποτε ειμαι αραχτη δεν με αφηνουν να κανω τιποτα......

Κατβαλ παμε πακετο ε???Τελεια στο τικερακι σου ομως γραφει οτι εισαι 18 εβδομαδων....εχεις βαλει σαν πητ τον απριλη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χρονια πολλα κοριτσια !

αννα25 ροδο μενω εγω ! αρα δεν θα ειμαστε στο ιδιο ! δεν ξερω τι βλακεια εκανα και μου το δειχνει ετσι τορα θα το κοιταξω το ειδα και εγω σημερα ανω πριν το εδειχνε σωστα


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...