Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 51 minutes ago, Maroxmarox said:

      Coq πόσο έπαιρνες; Τα άλλα τα παίρνω 

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

Ταξιδεύοντας στην Καρδίτσα


CoffeeBean

Recommended Posts

image003.jpg

Τοποθετήστε εδώ φωτογραφίες και περιγραφές απο τα αγαπημένα σας μέρη του νομού Καρδίτσας

Δημιουργώντας έναν κατάλογο με όμορφα μέρη και φωτογραφίες, προωθούμε το να γνωρίσουν οι υπόλοιποι αναγνώστες τον τόπο μας αλλά και να τον επισκεφτούν, με έναν τρόπο πιο άμεσο.

Παρακαλώ: Φωτογραφίες που δημοσιεύονται απο εκπροσώπους επιχειρήσεων θα αφαιρούνται. Επιτρέπονται μόνο δημοσιεύσεις οι οποίες προέρχονται απο τους ίδιους τους γονείς/αναγνώστες, και είναι απαραίτητο να μην εχουν κάποια επαγγελματική σχέση με την επιχείριση στην οποία αναφέρονται.

Εάν είστε εκπρόσωπος επιχείρισης η οποία σχετίζεται με τον τουρισμό, μπορείτε να δείτε εδώ ένα παράδειγμα με το οποίο μπορείτε να προβάλετε την επιχείρησή σας στην ιστοσελίδα μας: http://parents.org.gr/prosfores Η ίδια διαδικασία θα ανακοινωθεί και στο www.parentscafe.gr με επιχειρήσεις που αφορουν τον τουρισμό ή άλλα προιόντα.

Επεξεργάστηκαν by CoffeeBean
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...

Μόλις τώρα ανακάλυψα το συγκεκριμένο θέμα και έχω να σας πω πολλά πράγματα :D!

Το χωριό μου είναι το Νεοχώρι το οποίο βλέπει αμφιθεατρικά την λίμνη και είναι σε υψόμετρο 1000 μ. Παιδιά .... είναι καταπληκτικά. Πηγαίνω από μωρό και το απίστευτο στην ιστορία είναι πως η ομορφιά της περιοχής δεν συνηθίζεται!!!! Κάθε φορά που ανεβαίνω ... χαζεύω ... Και ανεβαίνω πολύ συχνά λόγω του ότι έχουμε παραδοσιακό ξενώνα στο χωριό (όνομα δεν λέω για να μη με κατηγορήσει ο CoffeeBean για διαφήμιση :tongue:).

Λόγω της εγκυμοσύνης μου δεν θα είμαι τα Χριστούγεννα πάνω και μου τη δίνει απελπιστικά :(! Μόλις σαραντίσω όμως... τα μπογαλάκια μας και βουρ. Έτσι έκανα και με το πρώτο μου νινάκι ;).

Σας προτείνω την περιοχή ανεπιφύλακτα και όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες, ας μου στείλει μήνυμα.


4wPzp3.png izCMp3.pngkAQgp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Διαφημίσεις

Σεβούλα μου το σκέφτηκα, ειλικρινά να στο προτείνω, αλλά σιγά μη με φέρει ο άντρας μου... κι εγώ φοβάμαι να το πάρω το αυτοκίνητο (είμαι νέα οδηγός βλέπεις:oops:).


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αν κάποια στιγμή φιλοτιμηθεί να με φέρει ο Βασίλης, θες να πείς κι εσύ στον άντρα σου (με τη μικρή φυσικά!) να πάμε για καφεδάκι, για να μη νιώθει άσχημα;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γεια! :P

Πραγματικα απιστευτη η λιμνη Πλαστηρα! Πηγα για πρωτη μου φορα φετος και

σιγουρα θα κανω μια μικρη βολτα μολις κριωση λιγο παραπανω!

Εχω αρκετο ηλικο απο φωτογραφιες αλλα οχι και ετσι! Ποσο ψηλα πηγες?

Δεν πιστευω να υπαρξει καποιο προβλημα αν θελησω να κανω μερικες εκτυπωσεις για προσωπικη χρηση φυσικα..

Ευχαριστω,

:cool:

Νικητας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια! :P

Πραγματικα απιστευτη η λιμνη Πλαστηρα! Πηγα για πρωτη μου φορα φετος και

σιγουρα θα κανω μια μικρη βολτα μολις κριωση λιγο παραπανω!

Εχω αρκετο ηλικο απο φωτογραφιες αλλα οχι και ετσι! Ποσο ψηλα πηγες?

Δεν πιστευω να υπαρξει καποιο προβλημα αν θελησω να κανω μερικες εκτυπωσεις για προσωπικη χρηση φυσικα..

Ευχαριστω,

:cool:

Νικητας

Είχαμε πάει πέρυσι και περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! Κάναμε το γύρο της Λίμνης, πήγαμε για τοξοβολία, φτάσαμε μέχρι και Ν. Τρικάλων. Πήγαμε στο Χιονοδρομικό Περτουλίου και στην Ελάτη. Βγάλαμε πολύ ωραίες φωτό αλλά είμαι λίγο άσχετη και δεν ξέρω πως να τις περάσω στο topic. Δεν πειράζει..

Link to comment
Share on other sites

Ιιιιι χααααα, να' μαι κι εγώ! Καραγκούνα κατά το ήμισυ. Ντελίβελι μεριά... και πιο εξευγενισμένα Πτελοπούλα! Τι κάνετε? Τα παιδικά μου χρόνια είναι γεμάτα αναμνήσεις από το χωριό αλλά και την πόλη! Λίμνη έχω πάει μια φορά και είναι όντως υπέροχη! Να είστε καλά πατριωτάκια!


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιιιιι χααααα, να' μαι κι εγώ! Καραγκούνα κατά το ήμισυ. Ντελίβελι μεριά... και πιο εξευγενισμένα Πτελοπούλα! Τι κάνετε? Τα παιδικά μου χρόνια είναι γεμάτα αναμνήσεις από το χωριό αλλά και την πόλη! Λίμνη έχω πάει μια φορά και είναι όντως υπέροχη! Να είστε καλά πατριωτάκια!

κι άλλο καραγκνάκι!:D

γειά σου φατσάκι!

δεν κανονίζουμε καμιά συνάντηση στην Καρδίτσα λέω εγώ, για αρχή και μετά έρχεστε και Λάρισα!

εεε, τί λέτε;:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...