Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εύχομαι αύριο να έχει πέσει η χοριακη σου. 🙏 κι εγω θα παω πολυ πρωι να δωσω αιμα....να δουμε....

Ταξιδεύοντας στην Καρδίτσα


CoffeeBean

Recommended Posts

Εννοούσα το Μάργαρη..."Η κληματαριά". Δεν είναι κυριλέ αλλά από φαγητο σκίζει. Έτσι όπως σε έχω "κόψει" φιλενάδα, θα το ευχαριστιόσουν πολύ! Πάντως και ο Κελεπούρης που πήγατε πολύ καλός! Αλλά ακριβός σε σχέση με αυτόν που σου λέω εγώ...

την επόμενη θα του κάνω τεστ ντράηβ!:tongue:και θα σου πω!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αλήθεια, υπάρχει κι άλλο παμφάγο;;)

αφού από τώρα που το συζητάμε με τον Στεφ λέμε να της βάζουμε και 2-3 εξτραδάκια.

κάνουμε και σκηνικά για γέλια, υποθετικά στο νηπιαγωγείο.

ντριννννννν.

-κύριε ... ελάτε, έχουμε πρόβλημα με την κόρη σας. έφαγε το φαγητό των υπολοίπων παιδιών, τα οποία κλάίνε νηστικά.

-έρχομαι αμέσως.

καταφθάνει ο Στεφ με ένα ψυγείο, με καταψύκτη γεμάτα τρόφιμα.

αυτά είναι της Χρύσπας! προίκα της.

ή το άλλο.

τηλέφωνο από την κόρη μας που θα είναι παντρεμένη

-πατέρα ο Κωστάκης με μάλωσε που μαγείρεψα μια χύτρα ολόκληρη

-γιατί σε μάλωσε κορίτσι μου;

-γιατί την έφαγα μόνη μου κι έμεινε νηστικόοοοοος!

:roll::roll::roll::roll:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

μη γελάς καθόλου.

είχε έρθει ένα κουκλάκι κοριτσάκι σπίτι μας. εκεί που παίζανε η δικιά μου άρπαξε την πιπίλα του παιδιού και ήταν έτοιμη να την βουτήξει στο στόμα, τρέχοντας προς άλλη κατεύθυνση.

μου στάνιαρε την πίεση, είμαι και υποτασικιά!

μη δει άνθρωπο να τρώει, κάνει σαν πεινασμένο!

λες κι έχει να φάει αιώνες!

Link to comment
Share on other sites

μη γελάς καθόλου.

είχε έρθει ένα κουκλάκι κοριτσάκι σπίτι μας. εκεί που παίζανε η δικιά μου άρπαξε την πιπίλα του παιδιού και ήταν έτοιμη να την βουτήξει στο στόμα, τρέχοντας προς άλλη κατεύθυνση.

μου στάνιαρε την πίεση, είμαι και υποτασικιά!

μη δει άνθρωπο να τρώει, κάνει σαν πεινασμένο!

λες κι έχει να φάει αιώνες!

Χα χα χα με πέθανες ρε Σέβη!!! μπα σε καλό σου.. Έτσι είναι κ η δικιά μου, ακριβώς όμως!!!

Φαντάσου ότι είχα πετάξει στα σκουπίδια κάτι κομμάτια παστίτσιο και πήγε τα 'βγαλε και τα τρωγε η άτιμη. Εγώ καθάριζα τη σκάλα οπότε ανοίξει την πόρτα ο Παναγιώτης και μου λέει "μαμά μαμά τρέχα η Όλγα τρώει από τα σκουπίδια":lol: Εγκεφαλικό εγώ... Τρέχω, τη βουτάω να κλαίει αυτή που δεν την άφησα να τελειώσει το γεύμα της... κατάσταση υστερίας.

Και να φανταστείς πριν βγω στη σκάλα τους τάισα κ το φαγητό που πέταξα ήταν τα αποφάγια του Παναγιώτη. Τι τραβάω:rolleyes:

Την άλλη φορά, πήγε κ μου κρύφτηκε στο ντουλάπι με τα μπισκότα. Η πλάκα ήταν ότι το έκλεισε κιόλας και να την ψάχνω σα μουρλή... Και την ανακάλυψα από τους ήχους που έβγαζε.

Link to comment
Share on other sites

Χα χα χα με πέθανες ρε Σέβη!!! μπα σε καλό σου.. Έτσι είναι κ η δικιά μου, ακριβώς όμως!!!

Φαντάσου ότι είχα πετάξει στα σκουπίδια κάτι κομμάτια παστίτσιο και πήγε τα 'βγαλε και τα τρωγε η άτιμη. Εγώ καθάριζα τη σκάλα οπότε ανοίξει την πόρτα ο Παναγιώτης και μου λέει "μαμά μαμά τρέχα η Όλγα τρώει από τα σκουπίδια":lol: Εγκεφαλικό εγώ... Τρέχω, τη βουτάω να κλαίει αυτή που δεν την άφησα να τελειώσει το γεύμα της... κατάσταση υστερίας.

Και να φανταστείς πριν βγω στη σκάλα τους τάισα κ το φαγητό που πέταξα ήταν τα αποφάγια του Παναγιώτη. Τι τραβάω:rolleyes:

Την άλλη φορά, πήγε κ μου κρύφτηκε στο ντουλάπι με τα μπισκότα. Η πλάκα ήταν ότι το έκλεισε κιόλας και να την ψάχνω σα μουρλή... Και την ανακάλυψα από τους ήχους που έβγαζε.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έχω κατουρηθεί στα γέλια!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έχω κατουρηθεί στα γέλια!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κατουρηθήκατε ε??? Που ν ακούσεις και το άλλο...

Τις προάλλες μου άδειασε 1κιλό αλεύρι στο χαλάκι της κουζίνας!!!! Εκεί να δεις... Και να φωνάζω εγώ "Όλγα τι έκανες? αμάν" κι αυτή να μου γυρνάει τον κώλο απτόητη και να φεύγει! Του στυλ "σ ε΄χω χεσμένη, έχω το μπαμπά μου εγώ:tongue:".

Link to comment
Share on other sites

Κατουρηθήκατε ε??? Που ν ακούσεις και το άλλο...

Τις προάλλες μου άδειασε 1κιλό αλεύρι στο χαλάκι της κουζίνας!!!! Εκεί να δεις... Και να φωνάζω εγώ "Όλγα τι έκανες? αμάν" κι αυτή να μου γυρνάει τον κώλο απτόητη και να φεύγει! Του στυλ "σ ε΄χω χεσμένη, έχω το μπαμπά μου εγώ:tongue:".

αααα από αυτό ξέρω. κι εμείς μπαμπακίαση. "μπούλη" και ξερό ψωμί!:tongue:

εγώ και να την μαλώσω, με έχει γραμμένη. ο πατήρ της βάζει μια φωνή και στεκεται κλαρίνο.:roll::mrgreen:

είμαι μπούτυρο για την Χρύσπα:rolleyes:. με παίζει στα δάχτυλα.;):cool:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα ρε σας διαβάζω και γελάω μόνη μου σαν χαζό.

Λοιπόν τώρα που κοιμήθηκε το θηρίο, σας απαντώ πως εμείς πάμε για φαγητό κλασικά στο Μανιτάρι. Ο Μάργαρης είναι πολύ καλός, παλιός γνωστός και φίλος του πατέρα μου και του παππού μου.

Σέβη φάγαμε τηγανιά με πράσα, κάτι φιλέτα, κοκορέτσια, σαλάτες και φυσικά γαλοτύρι. Μιαμμμμμμμμμμμ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχα ρε σας διαβάζω και γελάω μόνη μου σαν χαζό.

Λοιπόν τώρα που κοιμήθηκε το θηρίο, σας απαντώ πως εμείς πάμε για φαγητό κλασικά στο Μανιτάρι. Ο Μάργαρης είναι πολύ καλός, παλιός γνωστός και φίλος του πατέρα μου και του παππού μου.

Σέβη φάγαμε τηγανιά με πράσα, κάτι φιλέτα, κοκορέτσια, σαλάτες και φυσικά γαλοτύρι. Μιαμμμμμμμμμμμ!

Γαλοτύρι έχουμε καλύτερο στην Λάρισα.:rolleyes:

εμείς φάγαμε παϊδάκια, πανσετούλες, λουκάνικα.

δεν χώραγε άλλο. αλλιώς θα είχα φάει κι άλλα.:(;):mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια κορίτσια... τι κάνουμε??? δίαιτα??? Σήμερα κόψαμε την πίτα στο γραφείο και μας πήγε για φαγητό (the boss). Σ ένα με πολίτικα, παναγία μου!!! με τα τας κεμπάπ, γιαουρτλού, μπαμπαγκανούς... Θα κάνω 1βδομάδα να χωνέψω! και ήπια κιόλας τρομάρα μου...

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο... διαβάζω προηγούμενα ποστ και θέλω να πω ότι φάγαμε στο 921 στην Πεζούλα και σ ένα άλλο που ήταν τρέλα προς Ελάτη. Δε θυμάμαι όμως ή Αγιάζι ή Φλαμπούρης ή κάτι τέτοιο τεσπα.

Η λίμνη είναι τέλεια κ είστε αδικαιολόγητες όσες δεν πάτε συχνά.

Ουστ ουστ απο δώ.. που είστε κοντά και δεν το εκμεταλλεύεστε... Μου άρεσε τόσο η Λίμνη που θα βούταγα κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια κορίτσια... τι κάνουμε??? δίαιτα??? Σήμερα κόψαμε την πίτα στο γραφείο και μας πήγε για φαγητό (the boss). Σ ένα με πολίτικα, παναγία μου!!! με τα τας κεμπάπ, γιαουρτλού, μπαμπαγκανούς... Θα κάνω 1βδομάδα να χωνέψω! και ήπια κιόλας τρομάρα μου...

ωραίος ο μπος! σπάνιος!

τί είναι το μπαμπαγκανούς;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...