Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Ταξιδεύοντας στην Καρδίτσα


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι ναι να κανονίσουμε...ετοιμάστε και καμιά μπατζίνα, λουκάνικο,ξέρετε τώρα!;)

μάλλον ταιριάζουμε εμείς οι δύο! Θεσσαλία καταγωγή και να μη σου άρεσαν τα κοψίδια; δεν λέει!;)

το όνομά σου φατσάκι;

Link to comment
Share on other sites

μάλλον ταιριάζουμε εμείς οι δύο! Θεσσαλία καταγωγή και να μη σου άρεσαν τα κοψίδια; δεν λέει!;)

το όνομά σου φατσάκι;

Ε δεν γίνεται!Άσε που κρατάω και από Γιάννενα. Χαμός από σούβλα σε γάστρα είμαι και τούμπαλιν :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Το όνομά μου πολύ σπάνιο...Μαρία.


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν γίνεται!Άσε που κρατάω και από Γιάννενα. Χαμός από σούβλα σε γάστρα είμαι και τούμπαλιν :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Το όνομά μου πολύ σπάνιο...Μαρία.

βρε την Μαρία! :)

και σε γάστρα ωραίο είναι το αρνάκι. αλλά η σούβλα είναι το κάτι άλλο!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Πωπω τι είπες τώρα?!??!? Έχω να ζήσω τέτοια φάση από πιτσιρίκι που ήμουν, όταν ζούσε και ο παππούς και έφτιαχνε ένα γουρούνι κάθε χρόνο. Το καλύτερό μου ήταν οι τσιγαρίδεςςςςςςςςςς!!!!!!!!! Και επειδή δεν τις χόρταινα τις άτιμες, μετά περνούσα το βράδυ στην τουαλέτα, κανονικότατα!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα & Χρόνια πολλά!!!

Τι έγινε γιατί χαθήκαμε ? Έχουμε ''γουρνοχαρές'' αυτές τις μέρες?

εμείς στο χωριό μου δεν τις λέγαμε γουρουνοχαρές, ωστόσο θυμάμαι που το γουρουνάκι γινόταν μια χαψιά.

κυρίως λουκάνικα, τηγανιές, μπριζολίτσες, πατσάς (τί θυμήθηκα πάλι η πεινάλα;)).

και βραστά κόκκαλα με ελάχιστο ψαχνό. βάζαμε αλάτι και μαμ!

χρόνια πολλά κορίτσια!:D

Link to comment
Share on other sites

Πωπω τι είπες τώρα?!??!? Το καλύτερό μου ήταν οι τσιγαρίδεςςςςςςςςςς!!!!!!!!! Και επειδή δεν τις χόρταινα τις άτιμες, μετά περνούσα το βράδυ στην τουαλέτα, κανονικότατα!:D

Πωπωπω! Τι είπες τώρα! τσιγαρίδες....Αλλά έχουν παρενέργειες, όπως είπες...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κομματάκια χοιρινού με πολύυυυυ λίπος μέδσα στο οποίο μαγειρεύονται. Πολύ νόστιμο και πολύ ανθυγιεινό...Για δυνατά στομάχια. εγώ πάντως είχα πρωτοδοκιμάσει στην πρώτη εγκυμοσύνη που δεν καταλάβαινα τπτ...:oops:


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Κομματάκια χοιρινού με πολύυυυυ λίπος μέδσα στο οποίο μαγειρεύονται. Πολύ νόστιμο και πολύ ανθυγιεινό...Για δυνατά στομάχια. εγώ πάντως είχα πρωτοδοκιμάσει στην πρώτη εγκυμοσύνη που δεν καταλάβαινα τπτ...:oops:

κατάλαβα. αν φάω τώρα τσιγαρίδες, έτσι όπως είμαι έτοιμη να εκραγώ, θα με πάνε σηκωτή στο νοσοκομείο. αλλά θέλω να δοκιμάσω κάποια στιγμή.

η μάνα μου μου είχε μιλήσει για αυτά, τα έτρωγαν παλιά.

στην εποχή της τζάμπα χοληστερίνης αυτά ούτε τα είδα ούτε τα ξέρω.

ο Στεφ έχει κάτω από το όριο χοληστερίνη, κάτω από 100. να του κάνω μήπως και να τσιμπήσω κι εγώ; άστο καλύτερα. δεν έχω αυτοπειθαρχία.

Link to comment
Share on other sites

κατά πάσα πιθανότητα θα πάμε Καρδίτσα το επόμενο Σάββατο να βρεθούμε με συγγενείς του άντρα μου. πολύ θα ήθελα να πάμε και στο χωριό του πεθερού μου.

μακάρι να τα καταφέρουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...