Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ζητάμε αρθρογράφους


Frame

Recommended Posts

Ζητάμε αρθρογράφους για την δημιουργία άρθρων για την ιστοσελίδα www. in gamos. gr

Θέλουμε το κάθε άρθρο να είναι μοναδικό. Απαγορεύονται οι αντιγραφές από άλλες ιστοσελίδες. Τα θέματα θα τα δίνουμε εμείς, εκτός αν μας αρέσει κάποια πρόταση του αρθρογράφου.

Θα προτιμηθούν άτομα με εμπειρία στο συγκεκριμένο θέμα της ιστοσελίδας και με εμπειρία στην αρθρογραφία.

Παρακαλώ οι υποψήφιοι να επικοινωνήσουν με προσωπικό μήνυμα μέσω του φόρουμ.

Οι προσφορές σας να είναι κόστος ανά άρθρο και κόστος ανά 10 ή 20 άρθρα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ.

ΚΑΤΕΧΩ ΔΥΟ ΞΕΝΕΣΓΛΩΣΣΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ECDL ΟΣΟΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ..

ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΤΟΝ ΓΡΑΠΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΜΟΥ.

ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕ ΔΟΚΙΜΑΖΑΤΕ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ.

ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ.ΜΟΥ 6936816203

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ:ΕΙΡΗΝΗ ΡΗΓΟΥΤΣΟΥ

ΗΛΙΚΙΑ:18 ΕΤΩΝ

ΕMAIL:[email protected]

ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ

1 ΧΡΟΝΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΟ NEWS24.COM

2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΕ ΤΟΠΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ(ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ)

1 ΧΡΟΝΟΣ ΣΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ

ΓΛΩΣΣΕΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

ΧΟΜΠΥ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΑΘΛΗΣΗ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

ΘΕΑΤΡΟ

Link to comment
Share on other sites

Όνομα: Δέσποινα

Επώνυμο: Τοκμακίδου

Ηλικία: 22 ετών

Απόφοιτος Μεταφραστικού Τμήματος "Μετάφραση Αγγλικής Γλώσσας" στο Hellenic American University.

Άρριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας (πτυχίο Proficiency).

Άρριστη γνώση των βασικών προγραμμάτων Η/Υ (πτυχίο ECDL).

Εμπειρία στην γρήγορη παράδοση κειμένων μέσα στα πλαίσια προθεσμίας (deadlines).

Σε περίπτωση που υπάρχει ενδιαφέρον παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου μέσω mail ή κινητού τηλεφώνου (6983778205 & 6945537250).

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σας! Ονομάζομαι Δάνου Παρασκευή και είμαι 18 χρονών. Σπουδάζω στο ΔΙΕΚ Αχαρνών στο τμήμα Τεχνικός αισθητικός ποδολογίας και καλλωπισμού νυχιών και ονυχολαστικής. Διαθέτω δικιά μου ιστοσελίδα με θέμα τη μόδα αλλά και ό,τι έχει να κάνει με αυτή (μακιγιάζ, μαλλιά, νύχια). Αν θέλετε μπορείτε να επισκετείτε την ιστοσελίδα μου. http://paraskevi-danou.webnode.gr. Ευχαριστώ! Ορίστε και το email μου: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...