Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Medela swin


Recommended Posts

Αναζητώ για αγορά θηλαστρο medela swing καινούργιο 'η μεταχειρισμενο σε καλή κατασταση. Μένω θεσσαλονικη αλλα αν η τιμη ειναι συμφέρουσα αναλαμβάνω και τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε πιθανή περίπτωση που σε ενδιαφέρει άλλη εταιρεία έχω το πλήρες ηλεκτρικό της philips Avent μόνο αποστειρωμενο (όχι χρησιμοποιημενο) και το δίνω 90 ευρώ μαζί με ένα κουτί σφραγισμένο αχρησιμοποιητα βαζάκια αποθήκευσης μητρικού γάλακτος της ίδιας εταιρείας


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ισχυει ακομη η αγγελια? Ή βρηκες τελικα θηλαστρο? Διαθετω swing αν ενδιαφερεσαι ακομα. Εντος εγγυησης, αγοραστηκε τελος Αυγουστου απο mothercare, χρησιμοποιηθηκε ελαχιστα. Σε αριστη κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Έχω κι εγώ ένα θηλαστρο της μοντέλα το μίνι ελεκτρικ μόνο μία φορά χρησιμοποιημένο και στην τιμή των 50? από 110? που αγοράστηκε , είμαι Θεσσαλονίκη αν θες να το δεις και από κοντά!

Ευχαριστώ!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, έχω το medela swing που σας ενδιαφέρει, σε άριστη κατάσταση και ελεγμένο πριν 10 μήνες από την klinium. Μαζί με μπουκάλια medela και μπουκαλάκια nuk, αντλίες και χοάνες και άλλα εξαρτήματα που κουμπώνουν πάνω στο θήλαστρο στα 80 Ευρώ με δικά μου μεταφορικά.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Ισχυει ακομη η αγγελια? Ή βρηκες τελικα θηλαστρο? Διαθετω swing αν ενδιαφερεσαι ακομα. Εντος εγγυησης, αγοραστηκε τελος Αυγουστου απο mothercare, χρησιμοποιηθηκε ελαχιστα. Σε αριστη κατασταση.

Υπαρχει διαθεσιμο?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ????

On 25/11/2016 at 4:21 ΜΜ, female είπε:

Καλησπέρα, έχω το medela swing που σας ενδιαφέρει, σε άριστη κατάσταση και ελεγμένο πριν 10 μήνες από την klinium. Μαζί με μπουκάλια medela και μπουκαλάκια nuk, αντλίες και χοάνες και άλλα εξαρτήματα που κουμπώνουν πάνω στο θήλαστρο στα 80 Ευρώ με δικά μου μεταφορικά.

εχει δωθει????υπαρχει δυνατοτητα για λιγο καλυτερη τιμουλα να το παρω;

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, island1 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ????

εχει δωθει????υπαρχει δυνατοτητα για λιγο καλυτερη τιμουλα να το παρω;

Προσπαθησα να σας στειλω μηνυμα αλλα δεν μπορουσα

On 27/1/2017 at 0:14 ΠΜ, lila* είπε:

Ναι υπαρχει!...

 

Υπαρχει; σε τι τιμουλα; μπορειτε να μου στειλετε Πμ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On ‎29‎/‎1‎/‎2017 at 1:30 ΜΜ, island1 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ????

εχει δωθει????υπαρχει δυνατοτητα για λιγο καλυτερη τιμουλα να το παρω;

Καλησπέρα. Υπάρχει, στα 70 Ευρώ με δικά μου μεταφορικά!

 

 

On ‎29‎/‎1‎/‎2017 at 7:59 ΜΜ, island1 είπε:

Προσπαθησα να σας στειλω μηνυμα αλλα δεν μπορουσα

Υπαρχει; σε τι τιμουλα; μπορειτε να μου στειλετε Πμ?

 


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, female είπε:

Είναι των 2 φάσεων ναι μα δεν παίρνει δύο θηλές ταυτόχρονα.

Αυτό εδώ λέω

http://klinikum.gr/product/swing/

Ναι αυτο λεω( σε αυτο αν θες αλλαζεις σωληνακια κ παιρνει κ 2 αντλιες!!) σας βολεψε? ποτε το πηρατε?? λοιπον αν σας ειναι ευκολο στειλτε μου στο [email protected] να συνενοηθουμε για την αγορα κ παλι ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, island1 είπε:

Ναι αυτο λεω( σε αυτο αν θες αλλαζεις σωληνακια κ παιρνει κ 2 αντλιες!!) σας βολεψε? ποτε το πηρατε?? λοιπον αν σας ειναι ευκολο στειλτε μου στο [email protected] να συνενοηθουμε για την αγορα κ παλι ευχαριστω

οκ σας στέλνω μήνυμα στο e-mail


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...