Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Καλημερα!

Ωραιο φαινεται το βιβλίο Ελίζα!

Ναι από τον πολύ ύπνο! Δεν είδες που ήρθανε με πρησμένα μάγουλα? Τεσπά, το θέμα είναι ότι το συνειδητοποίησες και ξέρεις και τη λύση. Οπότε πότε?

Ε, τωρα ειναι σωστο να με αφησετε μες στη μαυριλα για μερες? Παρασκευη?

Τι ειπες Μυρτουλα για συναυλία? Και κατι μοχιτα ειδα να τριγυρνανε... Ε, φανταστικες μου φιλεναδες?

και μιας και σας αρχισα χτες με τα ελληνικής προέλευσης συνεχισω σημερις

Σοφια τι θα γινει θα παρεις τα πανω σου? Με εχεις αγχωσει...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

O Περ, η Ίντα και το μικρούτσικο!!!!

Φοβερό, το είχα κι εγώ αυτό το βιβλίο! Εξ'ου και η εξαιρετική μου σεξουαλική κατάρτιση! Θα διοργανώνω σεμινάρια λοιπόν, είναι λαική απαίτηση! Να έχουν και κάτι άλλο να συζητούν τα παιδάκια μας με τον ψυχαναλυτή εκτός από την έρμη την μανούλα τους!!!!!

Η συναυλία είναι papercut και άλλοι, μισό λεπτό, εδώ έχω την περιγραφή:

''The Sound of Everything Live Presents GREELIND FESTIVAL (Session 1) w/ MONSIEUR MINIMAL, PAPERCUT (featuring Jennie Kapadai, Aliki Avdelopoulou, Matina Sous Peau, Quentin North), DUSK @ Kookoo (Gazi) on Friday October 5th at 21.00.

Εγκαινιάζουμε το Greelind Festival (Greek Electronic Indie Festival) με 3 από τα πιο δημοφιλή ονόματα της The Sound Of Everything, τους Monsieur Minimal, Papercut & Dusk σε ένα μοναδικό live show στο γνωστό μουσικό θέατρο Kookoo στο Γκάζι.

Greelind Festival @ Kookoo στις 5 Οκτωβρίου με γενική είσοδο 8?.''

Για κάποιο λόγο νομίζω οτι δε θα σας ψήσω αλλά ο papercut είναι εξαιρετικός, δώστε του μια ευκαιρία! :)


 

 

Link to comment
Share on other sites

καλα παλι γραφική θα γινω αμα μιλησω για επικοινωνια σε αλλο επίπεδο... ΠΑΡΑΛΟΓΟ???

Μα δες τι τραγουδι εβαλα ακριβως απο πανω...

Εμενα με ενδιαφερει πάντως, αν με θες παρέα σου!


Link to comment
Share on other sites

Σοφια τι θα γινει θα παρεις τα πανω σου? Με εχεις αγχωσει...

Eγώ;:shock: Μα γιατί το λες αυτό;:rolleyes:

Εγώ πάντως στην Ευτ. όταν ήμουν έγκυος στην Αριστέα και ρωτούσε πώς μπήκε το μωρό στην κοιλιά και πώς θα βγει, της είχα πάρει αυτό http://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=232717


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

τι απίθανο βιντεακι και τραγουδάκι που βάλατε! :)

Λέτε να του πάρω από τώρα βιβλίο για αυτά? δεν με ρώτησε ακόμη...

αλλά με τις σερβιέτες έχω και εγώ ένα θέμα...

σήμερα πήγαμε πρώτη μέρα στον παιδικό, δεν ενθουσιάστηκα...:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαλοοοο!!

ΑΑΑΑΑ Σοφούκι...αν πέσεις εσύ τότε καήκαμε!!Μια σταθερή δύναμη είχε αυτό το καφέ!!

Χμμμμ με τις σερβιετες εχω κ εγώ θεμα....μαλιστα μου λεει ''μαμα πάλι εχεις κοκκινακι??''το φοβαται το αίμαι κ μαλλον δεν θελει να πιστεψει πως ειναι αιμα...Τις σερβιετες τις λεει πανουλες...της εχω πει πως οι μαμαδες καποιες μερες πρεπει να φορένε πανουλες (αφού ετσι τις λεει) επειδή βγαζουν λίγο κοκκινακι (αφού ετσι το λεει).....

Μυρτωωωωωωωωωωωωωωω...σεμιναρια επειγόντως!!!!

Τζεν τι σε ενοχλει στο σταθμο??

Κ εγω τις πρωτες μερες ημουν πολύ σφιγμενη επειδή δεν μου αρεσε ούτε ο χωρος ούτε η οργανωση τους (πχ δεν εχουν δανειστικη βιβλιοθηκη, δεν βγαινουν καθε καθε μερα εξω, κ στο θεμα της αλλεργιας με αντιμετωπισαν χαλια)αλλά εχω ανακουφιστει πολύ επειδή η Λ ειναι πολύ ενθουσιασμενη κ λεει πως αγαπαει το σχολειο της κ τις δασκαλες της...οπότε δωσε λίγο χρονο μπορει εσενα κατι να μην σου κολλαει αλλά το μικρό σου να ειναι χαρούμενο...

Κατα τα άλλα ερχεται η αδερφή μου με το μικρό της (2,5 ) χρονων κ εχω αγχωθει λιγο για να βρω πραγματα να κανουμε κ να περασουν καλά τα πιτσιρίκια...

Καμμια ιδέα???

Σας φιλωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Ροζι, καθολου μη σκας για τα γυαλια, ειδικα αν εχει μεγαλουτσικη δυναμη στους φακους του (δηλαδη αρκετη υπερμετρωπια) θα δεις τον ιδιο οτι θα νιωθει καλα με αυτα, αφου θα βλεπει καλυτερα...


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κανονίζεται εξόδους ρουφιάνες γυναίκες χαχαχα Εύγε καλά θα κάνετε... εγώ θα πάρω αλα μπρατσέτο το γειτόνακι σοφάκι θα την κεράσω ένα τσαι ον δε ροκς και θα πάμε να της πάθω παπι:tongue:

Ροζακι συμφωνώ με τη Δανάη ότι θα νοιώσει καλύτερα ο μικρός και θα είναι μια χαρά με τα γυαλακια του. Το μόνο πρόβλημα το να μην τα σπάει στο παιχνίδι, αν και είναι αρκετά ανθεκτικα. Ένας μπομπιράκος στις κουνιες τα τσακίζει κάθε φορα.

Θεος ο Σοζω!!! Λεγκ μηπως ο Νικ κοιμαται λιγο μεσα στο σχολικο κ δεν νυσταζει μετα? Παντος αν καταλαβα καλα δεν ειναι κατι σοβαρο ε?

Το αν είναι σοβαρό ή όχι θα φανει στην πορεια. Αυτό το εγκεφαλογράφημα είχε επιληπτικες ενδείξεις ενώ τα άλλα δύο δεν είχαν δείξει κάτι και περιμένουμε να δουμε αν θα κάνει δεύτερη κρίση για να ξεκινήσουμε αγωγή. Έχω πολλές απορίες, δεν ρώτησα και πολλά το γιατρο γιατί ήμουνα σίγουρη ότι δεν θα έδειχνε ουτε τώρα κάτι η εξέταση, ντρέπομαι όμως να τον πάρω πάλι τηλ. Θα αφήσω κάποιες μέρες να περάσουν και θα πάρω να τον πήξω στις ερωτήσεις.

Σήμερα είχαμε ενημέρωση στο σχολείο... μ'αρεσαν πάρα πολύ οι δασκάλες και ειδικά του θοδωρή εξαιρετική. Μου είπανε πολύ καλά λόγια για τη συμπεριφορά τους, τη θέση τους στην ομάδα και το πόσο ανεξάρτητα είναι... γουρ γουρ τα παιδακια μου

Για τη σεξουαλική διαπαιδαγώγηση έχω ένα θεικό βιβλίο που είχε γραφτει απο καποιο χίππι ή χίππισα την εποχη της σεξουαλικής απελευθέρωσης... δεν παίζεται κάνει κάτι τρελές περιγραφές για τον οργασμο... όπως καταλαβαίνετε θα το κρατήσω να το διαβάσουν μόνα τους μετά τα 15 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Για τη σεξουαλική διαπαιδαγώγηση έχω ένα θεικό βιβλίο που είχε γραφτει απο καποιο χίππι ή χίππισα την εποχη της σεξουαλικής απελευθέρωσης... δεν παίζεται κάνει κάτι τρελές περιγραφές για τον οργασμο... όπως καταλαβαίνετε θα το κρατήσω να το διαβάσουν μόνα τους μετά τα 15 :cool:

Όπως πάντα, είσαι έτη φωτός μπροστά!:tongue::tongue:

Κυρία, κυρία, σκιάζομαι να μάθω μηχανάκι... Να μην πηγαίνω καλύτερα με το ποδήλατο;:rolleyes:


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

Χα, χα οντως θεος ο Σοζω! Και η μαμα του επισης με τις αμνησίες της! Αληθεια πηρες βιβλιο γiα να εξηγησεις το αναπαραγωγικο στα παιδια? Πετυχα και γω ενα προχτες στο βιλιοπωλειο αλλα κωλωσα να το παρω... Ακομα λεμε για τα αυγουλακια της μαμας και του μπαμπα που ενωνονται και γινεται παιδακι. Τωρα αμα σκασει ερωτηση το πως ενωνονται θα φωναξω μαλλον την μυρτω να απαντησει.... ολο και καποιο ζωo θα σκεφτει!

:lol::lol::lol:

Εγω παντως εκατσα περσι και της τα εξηγησα χαρτι και καλαμαρι, πως και απο πού μπαινει το σπορακι του μπαμπα κλπ. κλπ. ΟΛΑ ομως λεμε. Και ειχα στιψει το μυαλο μου για να ειμαι ειλικρινης και παιδαγωγικα σωστη μεν, αλλα οχι τρομακτικη στην περιγραφη μου δε. Και αφου κατεβαλα την υπερπροσπαθεια, με ακουσε με απιστευτη προσηλωση και μου εσκασε μετα το "ελα τωρα ρε μαμαααα"...

Του τυπου, πιο αληθοφανη εξηγηση δε βρηκες, τι μουφες ειναι αυτες που μου λες;; Μαλλον γι αυτο οι περισσοτεροι προτιμανε μελισσουλες, αγγελακια, πελαργους, κι ο,τι βρισκει ο καθενας...

:lol::lol:

Mε πεθάνατε!!!!!! :lol:

Πάντως αν με ρωτήσουν εμένα θα τα στείλω στον πατέρα τους σούμπιτα!!! :rolleyes::tongue: ( είναι που είναι και μακριά η Μυρτώ...χαχαχα)

Για τα γυαλάκια, το ξέρω μορέ, μια συνήθεια είναι... Ήταν το χτεσινό σοκ που πέρασε. Έχει 5 βαθμούς και μας είπε να πάρει για 2 βαθμούς γυαλιά για να παλέψει να διορθώσει τους 3 βαθμούς οι οποίοι βιβλιογραφικά διορθώνονται. Για να δούμε. Το κυριότερο είναι να διορθώσει το αλληθώρισμα που κάνει προφανώς εξαιτίας αυτού.

Για βολτούλα ετοιμάζεστε τσούπρες,ε? Μπράβο! Εύγε!


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites

Είσαι τρελή; Σιγά μη πηγαίνεις με ποδήλατο... βέβαια θα κάνεις λαχταριστά οπίσθια με τέτοια απόσταση!

Τι εννοείς; Δεν έχω ήδη! Αυτό ήταν μεγάλο πλήγμα για την αυτοπεποίθησή μου, να το ξέρεις!:?

Καλά, γιατί όλες με βλέπετε πεσμένη... Λες;

Ορίστε, πάρτε ανεβαστικό τραγουδάκι για να σας φύγουν οι ιδέες!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...