Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ετσι ντεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!Μας ανεβασες!!!

Μηχανακι ε???

Εγώ ξερω αλλά δεν εχω δίπλωμα...σκεφτομαι να πάρω επειδη τη δουλεια μου την πάνε στο πουθενα κ με αυτοκινητο δεν παιζει να μετακινουμαι...με ποδηλατο επίσης δεν παιζει επειδη ειναι μακρυα...αν κ αυτο με τα οπίσθια με έβαλε σε σκεψεις!!!!

Τα αλλα ΗΕΓ ηταν οκ αλλά αυτό εδειξε ε???Κ το δικο μας ήταν οκ....παιζει δηλαδη παρόλο που καποιο βγαινει καλό να υπάρχει προβλημα??Με αγχωσες τωρα.........

Δεν πειράζει..δεν ειμαι δειλη ούτε εγώ!!!

Φιλιαααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

http://lembessiart.blogspot.gr/

για λιγο μεγαλυτερα μαλλον παιδακια, το ελαβα στο mail μου

Λεγκω, δεν υπαρχει περίπτωση να ηταν λάθος? Δεν σας προτειναν να επαναληφθεί?

Εκτός απο εκείνη την φορά που ειχε κάνει κρίση (μια φορα δεν ήταν?) εχει ξανακανει?

Το βιβλιο αυτο αν το θυμαμαι καλα το ειχα διαβασει κι εγω σε παιδικο παρτυ χαχαχαχ απολυ κατατοπιστικό! χαχαχαχαχα η μαμα κι ο μπαμπας αγκαλιαζονται ο ενας πανω στον αλλο κουνιουνται και τριβονται ρυθμικα κατι τετοια δεν ελεγε?

Για τις σερβιετες δεν με πολυβλεπουν πια, αλλα παλιοτερα της ειχα πει κανονικα οτι οι γυναικες καθε μην μπλα μπλα και οτνα μεγαλωσεις θα εχεις κι εσυ και φρικαρε χαχαχαχα λιγακι αλλα μετα γελουσε κ ειχε την αντιδραση της δαναης της ντανσεμ "ελα ρε μαμα τωρα σιγα"

Παντως εμένα η μαμα μου με ειχε ενημερωσει πολυ πολυ καλά και απο νωρίς και το ειχα εκτιμησει..... θυμαμαι οτνα αδιαθέτησα (ητνα καφε σκουρο γιατι μαλλον ειχε εναν μικρό λεκε απο το προηγουμενο βραδυ)

στην αρχη νομιζα οτι ειχα κανει κακα χαχαχαχαχαχαχαχα αλλα μετα απο 3 δευτερολεπτα καταλαβα και με ψυχραιμια το ανακοινωσα στη μητηρ για τα περαιτερω

Κατι ξαδερφες μου και φιλες, δεν ειχαν ιδεα, και κλαιγαν και χιλια δυο και δεν ηξεραν τι να κανουν... δεν ειναι σωστο..... και γενικώς για την υγιεινη της περιοχης δεν ξερωα τιποτε....αν ειναι δυνατον!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν ωραία πρόγραμμα!

Παρασκευή συναυλία με ότι μπορεί ο καθένας, άντρες, κτλ

Και Σάββατο Παιδική χαρά?

Λέγκ πότε είναι τα γενέθλιά σου? 7? ή 9? Και του κουμπάρου μου πότε είναι?Γμτ γιατί τα μπλέκω έτσι... Έχω κάθε φορά 1, 2, 3 μέρες σύγχυση...

Πάντως δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ανησυχούμε για τη σεξουαλική διαπαιδαγώγηση... θα τα μάθουν στο σχολείο από πρώτο χέρι!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχα πέθανα με το βιντεακι που εβαλες Σοφία! τρελός χωρός!

όσο για το νανούρισμα, ότι και να ακούσω από αυτό το αγόρι είναι τέλειο, πόσο μάλλον ένα νανουρισμα...

συναυλία θα πάτε με τα μικρά? εμείς με το μωρό αν πάμε, παίζει να ακούγονται οι τσιρίδες της Έλλης πιο πολύ από τα ντραμς, έχει βγάλει γλώσσα η σουσουράδα μας!

Γιουπι, για τον παιδικό αυτο που με χάλασε πιο πολύ είναι η ίδια η δασκάλα που δεν μου γέμισε το μάτι καθόλου! χώρος, φαγητό κλπ είναι όλα πολύ καλά όμως...ουφ θα της δώσω λίγο χρόνο ακόμη (σαν να έχω και άλλη επιλογή μήπως?)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κι από μένα!! :)

γιούπι τα τραγουδάκια που έβαλες δεν τα εμφανίζει... κρίμας...:(

το βιβλιαράκι που πρότεινε η Ελίζα (Ο Περ η Ιντα και το μικρούτσικο) το έχουμε κι εμείς και σε γενικές γραμμές είναι ενημερωμένος ο Ιάσονας επί του θέματος. Αυτό που τον στενοχώρησε όμως στην ιστορία είναι πως η μαμά φεύγει για το νοσοκομείο για να γεννήσει... δεν του άρεσε καθόλου:rolleyes: επίσης λέει στον Μάρκο να μου δώσει ένα αυγουλάκι για να κάνω μωράκι κι ότι ο ιδιος όταν μεγαλώσει θα κάνει δύο παιδάκια γιατί έχει δύο μπαλάκια άρα δύο αυγουλάκια που θα τα δώσει στη γυναίκα του :P

Ωραία ιδέα η συναυλία Μυρτώ.... το σκέφτομαι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Γμτ, εγω δεν μπορω να δω ετσι κ αλλιως γιουτιουμπια :-(

Προσωπικα προτιμω να ερθω χωρις ταιρι για να ειμαι ειμαι ησυχη με ποιον θα ειναι τα παιδια και να μην εχω αγχος να γυρισω νωρις. Βεβαια αμα ειστε ολοι ζευγαρια θα βρω μπειμπισιττινγκ. Μυρτουλι δεν σας χαλαμε ρομαντική εξοδο,ε?

Τη Κυριακή ειναι τα λεγκογενέθλια!


Link to comment
Share on other sites

Μποντζόρνο!

Λεπόν, αν και έχει άντρες καλώς... Ούτως ή αλλιώς θα τους αφήσουμε σε μια γωνιά και βλέπουμε...

Τζεν, χωρίς τέκνα είναι βρε... Προς τί το μπέιμπυ σίτινγκ?

Πλάκα πλάκα να δω εγώ πού θα τα αφήσω...


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...