Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορες ομορφες! Γυρισα η ασωτη και σας πετυχα μολις συναντηθηκατε απ΄ οτι καταλαβα. Καλα να παθω που δεν ειχα μπει νωριτερα! Εμπαινα δηλαδη ον οφ απο τις (τεραστιες-μη βαρατε) διακοπες οταν και αν εβρισκα ιντερνετ. Εχω χασει σιγουρα τα απειρα αλλα οτι σε γενικες γραμμες ειστε καλα το ξερω και χαιρομαι. Χρονια πολλα και καλα και στις εορταζουσες της ημερας: Φιφη, Ελιζα χιλιοχρονες και χαρουμενες παντα!

Τι να πω εγω, απο που να αρχισω... Ειμαστε καλα. Λεω να το αφησω εδω και τα υπολοιπα λιγο-λιγο μη σας τρελλανω!

Φιλια σβουριχτα. Μου λειψατε.


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Α ρε ντανσεμίδιο! Έχεις αντιγυραντικές ιδιότητες! Ένα μήνα πίσω μας γύρισες! Άκου μόλις επέστρεψες από διακοπές! Πάντα τέτοια! Ελπίζω να είναι καλά οι τσούπρες σου! Άντε να έρθεις στην επόμενη μάζωξη να σας δούμε από κοντά!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στο Ιφιγενειάκι, τον απόλυτο έρωτα!!!

Γεννεθλιάζει το Ελιζάκι; Χρονια πολλά και σε σένα κοριτσάρα!

Ντανσεμάκι και ήθελα να σου στείλω μύνημα για την κυριακη και ξεχάστηκα ρε φιλενάδα γμτ... εστειλα στο μαριλενάκι και μετά κάπου μπλέχτηκα και παπάγιαααα... Θα βρεθούμε όμως το σκ που μας έρχεται (ελπίζω) και θα σε δουμε... εεεεεεεεεεε; Αρκεί να μην αρχίσεις να προκαλείς με τις πολυμηνες διακοπές σου, κινητο σκάνδαλο!

Ευγενάκο πολύ ωραίο το γιουτιουμπι :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλέ, πόσα γράψατε;

Χρόνια πολλά στην Ιφιγένεια και στην Ελίζα!

Ελένη, το τζάκι μου είναι άκαπνο, τα προσέχω αυτά!:tongue:

Απλά τρέχω και δεν φτάνω τελευταία!

Ζήλεψα πολύ από την περιγραφή της παιδικής που πήγατε! Άντε, να την καθιερώσουμε λοιπόν!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα τσούπρες και χαρούμενα γενέθλια στην Ιφιγένεια! Στις λοιπές ευχήθηκα στο φεσιμπουκι...

Μπράβο σας που συναντιέστε, εγώ βρίσκομαι δυστυχώς σε ένα νταρκ πλεις που ελπίζω να βγω σύντομα.

Φιλώ σας


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Τάτι, μην πέφτεις!

Έχει ωραίο καιρό, η χώρα πάει μια χαρά, λεφτά θα δώσουμε στην εφορία, υγεία δεν θα έχουμε, γιατί μαυρίζεις?

Σοβαρά τώρα, σήκωωωωω!!!!!!!!

Άντε θέλεις να κανονίσουμε να πάμε για μοχίτο?


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια!!!!

Αναμετάδοση από χθεσινή συνάντηση με Λέγκω και Θοδωρή. Τρώμε για βράδυ (γνωστά τσιμπούρια στο Λεγκώσπιτο) και ο Θοδωρής θέτει υπαρξιακό ερώτημα ''πως έγιναν οι άνθρωποι;''. Η Λέγκω την κάνει με ελαφρά και με αφήνει να απαντήσω. ''Για πείτε μου παιδιά'', λέω, ''με ποιό ζώο μοιάζουμε εμείς οι άνθρωποι;''. ''Με τη ζέβρα'' μου λέει ο Θοδωρής με πεποίθηση! Α, εντάξει λέω, γλύτωσε η κουμπάρα, δεν θα της τον πάρει η Νασα! Κοιτάω καλύτερα και ο Θοδωρής φοράει πειρατική στολή με μαύρες και άσπρες ρίγες!!!! Σπίτσλες!!! (μετά έκανα τη μαιμού κλπ κλπ καταλαβαίνετε!). Μετά γύρισε η Λέγκω τάχαμου ανήξερη. Άμα με ρωτήσει για το σεξ και με αφήσεις να απαντήσω να ξέρεις ότι την έχει βάψει το παιδί, κανόνισε!

Και ένα μικρό διάλειμμα για τα επίκαιρα:

http://news247.gr/eidiseis/oikonomia/psaxnoyn_to_xameno_cd_toy_sdoe_me_toys_forofygades.1950736.html

Εντάξει παιδιά μην είμαστε μικρόψυχοι! Ξέρετε πόσα σιντι έχω χάσει εγώ; Το ''τύμπανο τρομπέτα και κόκκινα κουφέτα'', το σιντί του γάμου μου, το σιντί με τις φωτογραφίες ''σίφνος 2005'' και άλλα και άλλα! Τςςςςς, πως κάνετε έτσι!!!!

Τατάκι.....μια αγκαλιά, μεγάλη.....Είσαι για συναυλιούλα Παρασκευή βράδυ;

Ελίζα χρόνια πολλά και σε σένα, ξέχασα να σου ευχηθώ!

Ντανσεμάκι, φιλιά!!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο σχολιο που ειχε γράφτει στο ιντερνετ:

Από έγκυρη πηγή: το CD κρέμεται στο μπαλκόνι του Παπακωνσταντίνου για να τρομάζει τα περιστέρια που πάνε και του κουτσουλάνε τα κάγκελα και τα πλακάκια.....

Χαχααααααααα..

Χρονια σας πολλα κ περαστικα Ελιζοοικογενεια!!!

Γεια σου Ντανσεμιξ!!

Μυρτωωω χα χα χαααα!!!

Δεν νομιζω να εισαι ακομα πεσμενη μετα από το ποστ της Μυρτως Τατ????ΕΕ??

Link to comment
Share on other sites

χαχχαχα Γεια σου ρε κουμπαρέιτορ με τις επεξηγήσεις σου! Εγώ παρήγγειλα βιβλίο με τις καυτές ερωτοαπαντήσεις για να είμαι έτοιμη για όλα...

Τατάκι φιλί και ηλεκτρονικά και άσμα για να φυγει στα τσακίδια η σκοτεινια απο σενα και την αφροδιτουλα

08e9k-c91E8&feature=BFa&list=FLmwUVjtdz-CCFtHu-gcMDyQ

γαμώ τις ταινίες παρεπιπτόντως:D

Προχθες είχαμε κανονίσει με μυρτώ να έρθει στο σπίτι... αμ έλα που το ξέχασα εντελώς... πήγα ενόργανη όπου έγινε χαμός ο νικόλας να ουρλιαζει γιατί ήθελε κι αυτός, να τον βγαζω να το σκάει και να ξαναπηγαίνει, να κρατάνε τσίλιες στις σκάλες φιλες μαμάδες. Τέσπα τελειώνουμε απο κει και πάμε κουνιες (να σημειώσω ότι το κινητό μου το είχα δώσει και το είχα ξεχάσει στην τσάντα άλλης μαμάς) Εκεί που καθόμουνα αμεριμνη βλέπω, ω τι εκπληξη τη μυρτούλα με τα πλάσματά της... καθόταν καμια ώρα στα σκαλοπάτια και μάθαινε στα μικρρα το ήρθα κι αποψε στα σκαλοπάτια σου χαχαχχαχα. Καλά τελευταία ξεχνάω τρελά, έχω χαζέψει εντελώς

Μίλησα με τον νευρολογο μου είπε ότι το εγκεφαλογράφημα είναι σε γενικές γραμμές καλό αλλά υπάρχουν ενδείξεις σπασμών απλά οσο δεν κάνει κρίση δεν δίνουμε αγωγή, το παρακολουθούμε και είμαστε σε επικοινωνία. Εντομεταξύ το σκασμένο όποτε δεν κοιμάται μεσημέρι κάνει κράτημα, εχθες έκανε όταν πηγαίναμε στις κουνιες και τρομοκρατήθηκαν οι μαμάδες που ήταν κοντα:rolleyes: Πάλι σήμερα δεν κοιμάται το σκασμένο.

Επίσης ο θοδωρής είναι εντελώς παπατζης... του έλεγα το μεσημέρι να έρθει να κόψουμε τα νύχια του γιατί τα είδα και μου πέσανε τα μουτρα, τι θα λένε οι δασκάλες... μου λέει "θέλω να μάθω κιθάρα", "τι σχέση έχει αυτό" τον ρωτάω... "ο ρένος έχει μυτερά νύχια για να παίζει κιθάρα" "πρέπει να κάνεις μαθήματα για να μάθεις να παίζεις" "καλα θα κόψω τα νύχια μου"

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα!

Μυρτώ και Λέγκω, δεν παίζεστε!

Λέγκω, μήπως έχεις ξεχάσει σε καμιά τσάντα και το σταθερό τηλ. του σπιτιού σου;:rolleyes::rolleyes::tongue: (σε έπαιρνα σήμερις και αρχικά μίλαγες, μίλαγες, μίλαγες και μετά, προφανώς έλειπες, έλειπες, έλειπες!)


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites

2 απορίες: πώς τα καταφέρνει η Λέγκω και το σκάει πάνω στις πιο κρίσιμες στιγμέ και επίσης πώς μιλάει στο σταθερό; Εκτός και αν μίλαγε κάποιο από τα παιδιά....

Τί συναυλία; Παρασκευή;


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...