Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Θεά η πεθερά!!!!

Δεν είναι τίποτα, ψάξε έναν εξορκιστή στο 11880....Αλήθεια οι εξορκιστές κόβουν απόδειξη ή φοροδιαφεύγουν;;;

Το'χε πάθει και η Λήδα αυτό στην ηλικία του Νικόλα, έβαζε τα κλάματα μες την νύχτα και δεν είχε επαφή, νυχτερινός τρόμος λέγεται....το γιατί και πως δεν ξέρω, πάντως όπως ήρθε έφυγε.....


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα απο διαθεση στ απατωματα κ λιγο λεω ....
και συ ματιασμενη εισαι καλέ! Κανε παιδακι μου εναν αγιασμο...

Θες με ψαλίδι, θες με τσιμπιδακι, θες με χαλάουα με ότι σου βρισκεται... Αμα δε σου βρισκεται τιποτα πήγαινε κομμωτηριο, θα βγεις μια χαρα!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

...καλησπέρα μάλλον...

Τζενάκι, νυχτερινός τρόμος μοιάζει...πάρα πολύ συχνά είναι αποτέλεσμα της κούρασης. Δεν ξέρουμε γιατί συμβαίνει, δεν μπορούμε να κάνουμε τπτ εκτός από να προσέχουμε μην κοπανηθεί πουθενα και να περιμένουμε να περάσει. Η παρηγοριά συνήθως το κάνει να διαρκεί περισσότερη ώρα -το είχα παρατηρήσει αλλά δεν ξέρω γιατί...

Το έκανε ο Κωστής πάααααααρα πολύ όταν είχε γεννηθεί η σοφία και είχα διαταραχτεί τελείως ο ύπνος του. Πέρασε όταν καταφέραμε να κοιμάται περισσότερο συνολικά μέσα στη μέρα.

θεωρητικά, στην ηλικία του Νικόλα χρειάζονται περίπου 13-14 ώρες ύπνου συνολικά μέσα στο 24ωρο 11-12 την νύχτα και 2-3 τη μέρα. Αυτό παίζει βέβαια από παιδί σε παιδί...αλλά όχι τραγικά πολύ...

δες εδώ

http://www.pantley.com/elizabeth/links/PantleyNoCryBooklet.pdf

σελ 5 & 6


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Χτες είχε μια τελετή στο πανεπιστήμιο για την απόσυρση του Κρεμαστινού, έπηξα στα γερόντια... μέσα να μιλάνε και απέξω να παρελαυνει το ΠΑΜΕ, ελλάς το μεγαλείο σου.

Σήμερα έχουμε γάμο, παντρεύεται μια ειδικευόμενη και θα πάμε σύσσωμο το τμήμα, θα περασουμε φίνα!

Επίσης αύριο δεν μπορώ γιατί (κρατηθείτε) την Κυριακή έχω αγώνα, we run Athens 10 χλμ, άντε να δούμε.

Μετά όμως μπορώ, πότε θα βγούμε να σας κεράσω, πέρασαν τόοοοοοσες μέρες.

και εγώ στην παρέα της δυσλεξίας, μαζί με τις ελένες!

όσο για σεξ. αγωγή, εμένα είδαν τόσο σεξ με το game of thrones που μάλλον θα είναι σε σοκ για τα υπόλοιπα 5-10 χρόνια.

Λέγκω τί εγινε δλδ με το εγκεφαλογράφημα, δεν μου τάπες αυτά!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παω τωρα γιατι γενεθλιαζει το αντρακι μου και λεω ν΄ ασχοληθω λιγο μαζι του!

Nα τον χαίρεσαι!

Τελικά τα βγείτε, δεν θα βγείτε, ιδού η απορία!!:rolleyes:

Και ο Γιάννης ξυπνούσε έτσι κάποια φάση και ούρλιαζε μέσα στη νύχτα και ο Μάνος το κάνει. Νομίζω περνάει γρηγορότερα αν δε τον πολυαγκαλιάζω ή χαιδεύω αλλά είμαι δίπλα του ή αν τον ξυπνήσω με κάποιο τρόπο να πιεί λίγο νερό...


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λεγκουίνάκι χρονια πολλα κοριτσάρα, πολύχρονη να εισαι και ευτυχισμενη! Να σε χαιρομαστε και κυριως να χαιρεσαι και συ πολυ-πολύ πιο συχνα απο οτι τον τελευταιο καιρο! Φιλιά πολλα!


Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ καλη βδομαδα να εχουμε.

Χρονια πολλα μικρη μας λεμονοπιτα.Πολυχρονη κ οτι επιθυμεις!!

Πως περασατε ΣΚ? Εμεις μεχρι χτες το μεσημερι καλα.Χτες το απογευμα ο Νικ ανεβασε πυρετο κ παλι μια φορα την νυχτα. Ολη μερα χτες ειχε πολυ γκρινια το καημενο ....

Ευχαριστω για τις συμβουλες βρε κοριτσια.Τωρα καταλαβαινω γιατι ενω τον αγκαλιαζω κ τον χαιδευω οταν τον πιανει αυτος τσαντιζεται κ με διωχνει .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!!!

Κουμπαρούλα και γραπτώς τα χρόνια πολλά!!!Να είσαι καλά, κάθε μέρα και καλύτερα, και το τούνελ τελειώνει!!! Να χαίρεσαι τα όμορφα, ζωηρά, πανέξυπνα πιτσιρίκια σου και τον εαυτό σου κυρίως και αντί να αυτομαστιγώνεσαι συνεχώς να σκέφτεσαι ότι είσαι ένας πολύ ωραίος άνθρωπος, καλή φιλη, καλή ηθοποιός και ....εντάξει αυτό μου κοστίζει που το λέω....καλή μαγείρισσα! Και ότι το ''σπιτικό'' σας που μπορεί μερικές φορές να σε πνίγει ακτινοβολεί αγάπη και ζεστασιά!!!

Αυτά....έχω κι άλλα να πω αλλά θα με κατηγορήσουν για μεροληψία επειδή είσαι κουμπάρα μου!

Κοριτσάρες, μόνο το Αφροδιτούλι εμφανίστηκε στη συναυλία, ντροπή σας!!! Καλά η Αθηνά μεγαλουργούσε με ζαχαρόπαστες οι άλλες τι κάνατε;

Ήταν πολύ ωραίος ο papercut που ακούσαμε και μετά συνεχίσαμε και σε μπαράκι και τα ήπιαμε. Μέχρι και βρώμικο χτυπήσαμε μετά!!!

Αφροδίτη, σε άφησε να κοιμηθείς η φαμίλια;;;;

Καλή μας βδομάδα!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τι ωραιο μηνυματακι, συγκινήθηκα! Σνιφ!

Αχ, ναι ωραια ηταν στον πεπερκατ, ωραια και η συνεχεια, το βρωμικο ηταν αθλιο αλλα οκ! Κριμας που δεν ηρθατε! Μαρη αθηνα τι ζαχαροπαστες λεει η μυρτω? Παλι μεγαλουργησες?

Ναι, ναι με αφηκαν και κοιμηθηκα ευτυχως, γιατι ειχαμε κ αλλο ξενυχτι μπροστά μας και δεν θα εβγαινε αλλιως.

Μα πως φευγει ετσι το ΣΚ ρε γμτ...

θεωρητικά, στην ηλικία του Νικόλα χρειάζονται περίπου 13-14 ώρες ύπνου συνολικά μέσα στο 24ωρο 11-12 την νύχτα και 2-3 τη μέρα. Αυτό παίζει βέβαια από παιδί σε παιδί...αλλά όχι τραγικά πολύ...

:shock: συγγνωμη εχει καμια σας παιδι που κοιμαται τοσες ωρες???? ΕΜενα ουτε βρεφη δεν το εκαναν αυτο. Καλα για τωρα δεν το συζηταω... Προσεξτε καλα τι θα απαντησετε γιατι αν πειτε ναι να ξερετε προκαταβολικα οτι σας μισω!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλά Αθηνά το είδα κι εγώ αυτό... Γι αυτό δεν πήγες βρεεε??? Για να φτιάξεις ζαχαρόπαστα? Είσαι τρελή?

Να σου πω πόσα θέλεις για να φτιάξεις την τούρτα για το πάρτυ της Φίφης?

Αλήθεια τώρα....


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...