Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Ευχή 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Χα, λοιπόν να δώσω τις απαραίτητες διευκρινησεις... το ότι το σταθερό μιλάει δεν σημαίνει ότι μιλάει, συνήθως απλά κάποιος το έχει κλωτσήσει και είναι ξεχασμένο ανοιχτο... όταν δεν το σηκώνουμε συνήθως λείπουμε αλλά και να είμαστε εκεί πάλι δεν το σηκώνουμε γιατί δεν ακουγεται έχει χαλάσει χαχαχα

Σοφάκι θα σε τελεφωνήσω αύριο πουρνο πουρνο.

Τώρα για το ότι την κάνω την κατάλληλη στιγμή δύο πιθανά συμβαίνουν ή υπάρχει θεός και μ'αγαπάει γιατι είμαι καλός ανθρωπος ή η κοράκλα μου έχει ένστικτο και καταλαβαίνει πότε η μανούλα κινδυνεύει να ξεφτιληστεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τψρα κοιμηθηκαν τα δικα μου, ιδιως η Ειρηνη αχχχχ και ημουν μεσα στο δωματιο μπαστακας και παραμυθια*Μυρτω πολυ σε ηγαπησεν η θυγατέρα, μου ειπε το κοριτσάκι της ιστοριας να μην το πουμε φωτεινουλα να το πουμε ΜΥΡΤΩ χαχαχαχα)

αχ απο τις 10....οιμε οιμε οιμε

καληνυχτα σας!!!!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χα, χα οντως θεος ο Σοζω! Και η μαμα του επισης με τις αμνησίες της! Αληθεια πηρες βιβλιο γiα να εξηγησεις το αναπαραγωγικο στα παιδια? Πετυχα και γω ενα προχτες στο βιλιοπωλειο αλλα κωλωσα να το παρω... Ακομα λεμε για τα αυγουλακια της μαμας και του μπαμπα που ενωνονται και γινεται παιδακι. Τωρα αμα σκασει ερωτηση το πως ενωνονται θα φωναξω μαλλον την μυρτω να απαντησει.... ολο και καποιο ζωo θα σκεφτει!

Τατι μεγαλο φιλί και αγκαλια!

Χμμμ από χθες δεν ήσουν στα ΄χαι σου πάντως Άφρο...

και η μυρτω μου το ειπε... Εγω πεισματικα το αρνιομουν μεχρι που μαλλον δεν το αντεξα αλλο και το συνειδητοποιησα... τρομερη αντιληψη λέμε!

Δεν ειναι τιποτα μωρε, ενα γερο μεθυσι θελει, λιγο σουρσιμο και θα ερθω στα ισα μου.... Θα παρω και την Τατι μαζι- το πολυ πολυ να την βαλω να ερθει τρεχοντας να της ανεβουν οι ενδορφινες να μου φερει και μενα λιγες γιατι εγω δεν προκειται να ξεκουνηθω να κανω γυμναστική το πηρα αποφαση...

Δεν ξερω τι θα πει αυτο που εχει ο μανος, Ροζι μου, ελπιζω να μην ταλαιπωρηθει, αλλα εγω λατρευω τα πιτσιρικια με τα γυαλάκια τους, ειναι πολυ σοφιστικέ


Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εκατσα περσι και της τα εξηγησα χαρτι και καλαμαρι, πως και απο πού μπαινει το σπορακι του μπαμπα κλπ. κλπ. ΟΛΑ ομως λεμε. Και ειχα στιψει το μυαλο μου για να ειμαι ειλικρινης και παιδαγωγικα σωστη μεν, αλλα οχι τρομακτικη στην περιγραφη μου δε. Και αφου κατεβαλα την υπερπροσπαθεια, με ακουσε με απιστευτη προσηλωση και μου εσκασε μετα το "ελα τωρα ρε μαμαααα"...

Του τυπου, πιο αληθοφανη εξηγηση δε βρηκες, τι μουφες ειναι αυτες που μου λες;; Μαλλον γι αυτο οι περισσοτεροι προτιμανε μελισσουλες, αγγελακια, πελαργους, κι ο,τι βρισκει ο καθενας...


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Εμενα απλά κουρασμένη μου φανηκες αφροδιτάκι, αλλα δεν προλαβα να σε δω κ πολυ αυτη τη φορα....

Ναι από τον πολύ ύπνο! Δεν είδες που ήρθανε με πρησμένα μάγουλα? Τεσπά, το θέμα είναι ότι το συνειδητοποίησες και ξέρεις και τη λύση. Οπότε πότε?

Εγώ με το αναπαραγωγικό έχω ένα βιβλίο, μας το είχαν πάρει δώρο όταν γεννήθηκε ο Αλέκος οι φίλοι του Φώτη...

Με τις σερβιέτες τί κάνουμε... Πού τις παίρνει η Φίφη και τις θέλει και ο Αλέκος της λέει "Άστες αυτές είναι για το αίμα της μαμάς..."

Πάντως μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει η ερώτηση πώς ενώνονται τα σπόρια...


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Για το επίμαχο ζήτημα της αναπαραγωγής δείτε αυτό το βιβλιαράκι

http://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=573556

παλιό αλλά τα λέει όλα

(δεν το ανακάλυψα μόνη μου, μας το είχε κάνει δώρο μια φίλη ;) )


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλημερα!!!

(((Τατακι))))!!!

Θεος ο Σοζω!!! Λεγκ μηπως ο Νικ κοιμαται λιγο μεσα στο σχολικο κ δεν νυσταζει μετα? Παντος αν καταλαβα καλα δεν ειναι κατι σοβαρο ε?

Εμεις ακομα δεν εχουμε ασχοληθει με αναπαραγωγες κλπ .... Μαλλον οτραν θα ερθει η ωρα πρπ να φωναξουμε την Μυρτω ολες μαζι να ενημερωσει τα τεκνα μας!! Εεεε κα Μυρτουλα?

Αφρο εγω κουρασμενη πολυ σε ειδα παντος ... απορω βρε παιδι μου γιατι αφου ουτε 7 μερες την βδομαδα δεν δουλευεις μα κ εσυ .....

Μην στεναχωριεσαι βρε Ροζακι μου μια χαρα κουκλος θα ειναι ο Μανωλιος κ με τα γυαλακια του!! ο αδερφος μου ν αδεις κλαμα οταν φορεσα γυαλια 2α δημοτικου, περισσοτερο κ απο μενα στεναχωρηθηκε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...