Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Οχι βρε κουτες που θα εχανα εξοδο για τη ζαχαροπαστα....το Σαββατο το πρωι ουτως η αλλως τη διακοσμησα! χαχαχαχ

απλα ημοιυν κουρασμενη ακι δεν ειχα διαθεση, νομιζα οτι μεχρι το βραδυ θα εμπαινα σε μουτν αλλα....

Μυρτω δεν θα μπορουσες να τα γραψεις καλύτερα για το Λεγκοπουλο!!!!!!!!

Αυτο ακριβως ακτινοβολει το σπιτικο, μια φορα εχω παει, αλλα ενιωθες σαν το σπιτι σου, σνα να τα ηξερα χροοοονια τα παιδια, απιστευτα φιλοξενα και ανοιχτοκαρδα και το λεγκοπουλο και ο συζυγουά

Ελενη δεν θελω χρήματα μωρε, μονο τα υλικα παρε μου εσυ, θα χαρώ πολυ! Και επίσης συγκινουμαι ταμάλα για την πρώτη μου παραγγελιά, σοβαρα το λες????????

Ενταξει τοτε ρισκαρε το! (το πολυ πολυ πεταγομαστε σε κανα κοντινο ζαχαροπλαστειο μετα χαχαχαχαχαχαχαχα)

Οχι ενταξει, σημερα τη δοκιμασα ειναι και πολυ νοστιμη και οτι πρεπει για παιδακια. Ειναι σαν κεηκ υγρο, σαν σοκολατοπιτα περισσοτερο και δεν ληγωνεσαι οπως οι νορμαλ τουρτες!

Αντε πότε θα τα κάνεις καλε στη Φίφη τα γενεθλια?

Σκεψου τι της αρεσει αν ειναι και με χαρα το κανω!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ουυυυυ ουυυ.

Τι κάνετε???

Εμεις καλά...είχε ερθει αδερφη με ανιψούδι από την Πέμπτη κ φύγανε σήμρερα..

Κλαψ...Ωραία τα περάσαμε αν κ λίγο κουραστικα με τις τρελοσουσουράδες μας..

Πήγαμε σε θεατρικο παιχνιδι, στο παιδικο μουσειο, πλατειες, πάρκα, μαγαζιά...

Κάτι είδα οτι γιορταζε λεγκόπουλο κ ντανσεμακι??

Πολύχρονοι χαρούμενοι κ όλα τα καλα σας ευχομαι!!

Νυχτερινος τρομος ο νικολίνος ε???χμ..δεν μου εχει τυχει τόσο εντονα στα πιτσιρικια...λίγο κλαμα σαν κατι να τα ξυπναει κ τιποτα άλλο...

Γκαλατιτσα τι παραγγελίες κ τούρτες διαβαζω??

Για πες για πες να σε προτεινω σε καμμια γνωστη παιδί μου...

Δειξε μας κ από εδώ φωτο αριστουργηματος!!!!

Σας φιλώωωωωωωωωωωωω

Αφρο ο Ν την πήρε την καρεκλιτσα στη δουλεια του, αυτό που μένει ειναι να βρει λίγο χρονο για να βρεθειτε!!!

ΑΑΑΑαα ασχετο ...ήθελα να πω για να το ακουσει κ η Τζεν οτι προς το παρον ειμαι ενθουσιασμενη με το σχολειο της Λ.

Δημοσιο αλλά σε τμημα 15 παιδιων ειναι 3 δασκαλες!!!Κ ειναι συνηθως κ οι 3 μαζι κ δεν το σπανε σε βαρδυες οπως γινοταν στον παλιο σταθμο της Λ.

Η Λ ειναι ενθουσιασμενη πραγματικα...μη σας πω οτι ειναι κ ευτυχισμενη!!!Καθε φορα που μιλαει για το σχολειο της λαμπει:shock::shock::shock:

Κ καθε μερα μου λεει καινουρια πραματα..Εκανα εργασιες (το τονιζει αυτο) ζωγραφισα το θυμο ή εμαθα τις 5 αισθήσεις...

Μου λεει κ ωραια τραγούδια....Φαινεται πως μια τουλαχιστον εκει μεσα εχει μερακι!!!!

Κ όποτε παω να την πάρω δεν ακουω φωνες κ αποτομη συμπεριφορα στα παιδια...τα βλεπω ήρεμα κ να κανουν διαφορες δραστηριοτητες ...Ενω σε άλλες ταξεις δυστυχώς εχω εντοπίσει απότομες κ μουτρωμενες δασκάλες ή που φωναζουν πολύ στα παιδια...

Αυτα!!!!!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια τια παραγγελίες ρομπα να γίνω? χαχαχαχα αυτη ητνα η πρώτη μου! Πρεπει να παρω καποια εργαλειακια(ουτε ταψια δεν εχω!) να οργανωθω να κανω και κανδυο τρει τεσσερις ακόμα κι αν δω οτι το εχω, ναι προωθήστε με πλιζ! χαχαχαχαχα

Προς το παρόν θα αποκτώ εμπειρία απο φίλες(ε Ελένη? χαχαχαχα)


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιουπι, ζωγραφισα το θυμο? ουαου πολυ προχω πρεπει να ειναι! χαχαχαχαχα

εμενα εδω και 5 μερες για σταφυλια μου λεει χχαχαχαχαχαχα

Μπραβο πολύ χαρηκα με τη μικρούλα σου, το γλυκουλι ελαμπε ,ε?


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γαλατιδιο, κανεις πλακα ετσι???? Καλε αρχικα νομιζα οτι εφτιαξες τουρτα μεσα σε κουβα... Ειναι υπεροχη, χιλια μπραβο!!!! Μη το συζητας καθολου, παρε εργαλεια!

Και τι ειπε ο μπρο? Το ηξερε ή ήταν εκπληξη? Εγω παντως θα την επιανα απο το χερουλι για να την σηκωσω... Τελεια, εχω εντυπωσιαστει!

Καλα οντως πολυ σουπερ ακουγεται το σχολειο! Ακου ζωγραφισαν τον θυμο! Για δωσε λεπτομεριες ποιο ειναι (με πμ αμα θες) εχω τη βαφτιστηρα μου στα μερη σου!

Οσο για το καθισμα... Ασε και γω σα τη τρελη φευγω απο τη δουλεια καθε μερα για να τα μαζεψω... Τες παντων, αμα το κανονισουμε απο τη προηγουμενη καπως θα τα βολεψουμε!


Link to comment
Share on other sites

Λέγκω μου αν και καθυστερημένη, χρόνια σου πολλά! Να είσαι πάντα τόσο γλυκιά και cool μανούλα και να είσαι γερή να τα καμαρώνεις τα παιδάκια σου!

Αθηνά εγώ στα είπα ήδη τα εύγε!

Γιουπι και εγω ειμαι πολυ χαρουμενη με το σχολείο μας, κάθε μέρα το παίρνει και καλύτερα ο Στεφανάκος μου, σήμερα ενω το πρωί έκλαιγε, το μεσημέρι μου έλεγε ότι θέλει να έρχεται κάθε μέρα! Είναι και πολύ καλοί στην προσαρμογή το πάνε πολύ σταδιακά με την μαμά μέσα παρούσα τις πρώτες μέρες και να λείπει κάθε μέρα όλο και πιο πολύ. Και είναι δημόσιο! Και από εγκαταστασεις, φαγητό και δασκάλα είναι σουπερ. Και τώρα που είπες με τον θυμό, και αυτοί όλο παραμύθια για τον θυμό λένε! Μου είπε χτες ότι τους είπε η δασκάλα ότι τον θυμό μας τον φυσάμε σε ένα μπαλόνι και το πετάμε από το παράθυρο, οπότε ψάχνουμε στο σπίτι να εχουμε αποθεμα μπαλόνια πολλά! Και έχουν και μια κοπέλα 2 φορές τη βδομάδα που κάνουν θεατρικο παιχνίδι και ειναι πολυ καλή!

Link to comment
Share on other sites

Καλα Ευγενία, απιστυετο σχολειο , αυτα τα ελεγαν στον ιδιωτικο που πηγαινε η Ειρηνη, που ηταν "ειδικος-προχω" σταθμός επι τούτου, δουλευαν αρκετα δηλ τα συναισθηματα.... μπραβο και χιλια μπραβο είστε τυχεροί!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω λε κοριτσάκια πολυ για τα καλα σας λόγια!

ο αδερφός μου δεν το περιμενε ήταν εκπληξη, τρελαθηκαν!

Ενας πελάτης του ελεγε, εεεεε τι κανετε κλε τρωτε μεσα απο το πεντόκιλο αχαχαχα

αυτο ομως που χαρηκα ειναι οτι τους αρεσε και η γευση σαν τουρτα, γιατι ειχα κανει πολλες δοκιμες με συνταγες και αρκετο κοπο και καλα υλικά (οχι μαργαρίνη πχ, ειχε μεσα κουβερτούρα αρκετα αυγα , ελαιόλαδο λίγο κλπ)

Ελενη πάντως θα χαρω πολύ να κάνω κατι της Φιφης, αν σας αρεσει αυτου του ειδους η τουρτα (σαν κεηκ περιπου αλλα υγρο με λιγη γεμιση)

σκεψου αν της αρεσει κατι, ειδα μια ωραία τουρτα που ειχε πασχαλίτσες πάνω ή μια αλλη με λουλουδάκια ή απλα σχηματα με ενα φιογκακι διαφορα....

μη μου βαλεις όμως τιποτα δυσκολο χαχαχαχα


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αθηνουλα στο εγραψα κ στο φεις, εσυ δεν παιζεσαι τι ατελειες κ χαζομαρες μας λες!! Ειναι αριστουργημα!! Οσο για γευση φανταζομαι θα ειναι αναλονη της εμφανισης!!φυσικα κ να το κυνηγησεις επαγγελματικα.Οσο για τα εργαλεια ξερεις εσυ ,αμαζον κλπ!χαχαχα

Τζενακι πολυ αρηκα για τον Στεφανο κ την προσαρμογη!!

Γιουπακι τελεια τα νεα για Λ κ για τα θεματακια που τους κανουνε!!

Κ ο Μητσος φετος στο προνηπιο ειναι πολυ χαρουμενος , περναει λεει πολυ ωραια με τις εργασιες του κ εχει αρχισει ηδη κ γραφει γραμματακια.

Οσο για το ωραριο Αφρο , ουτε στα πιο τρελα μου ονειρα δεν εχω δει τοσες ωρες υπνου.Βασικα βγαινουν μονο αν αρθροισω τον υπνο του 24ωρου κ των 2 μαζι ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λε κοριτσια αυτες οι τουρτες ειναι ακριβες, γιατι εχουν ποαρα πολλυ κοπο και υλικα, ποιος θα δινει τοσα λεφτα για τουρτες αραγες? Επισης σκεφτομαι οτι για να το κανω επαγγελματικα, πρεπει να ανοιξω βιβλια, υγιειονομικες κλπ δεν ειναι απλο....

μονο απο στομα σε στομα ετσι.... παντως ειναι κατι που καταχαρηκα, το ΠΙΟ σημαντικό, το απολαυσα όσο τιποτα, πορωθηκα, κατι που εχει καιρό να μου συμβει, ιδιως στα μαθηματα πιάνου και μαθηματικώ που τα εχω σταματησει χρονια γιατι τα βαριόμουν....

Θα δούμε όπως ποτέ δνε ξέρεις, ο β με πειράζει και λεει, αντε σήμερα γεννηθηκε η νεα σου επαγγελματικη ασχολία, σημειωσετο γεννηθηκε η εταιρεια, στην οποια θα ειμαι βοηθος, θα ξεκινησω χαμηλα αλλα θα ανεβω χαχαχαχαχακατι τετοια χαχαχαχαχα


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Αθηνά μέσα! Πες στο Βαγγέλη να ότι θα τον έχεις να ανάβει τα τζάκια! Λοιπόν θα της φτιάξουμε μια τεράστια κάλτσα!

Ότι θες το αφήνω πάνω σου! Το Σάββατο είναι το πάρτυ... Προφταίνεις; Στο πάρκο θα γίνει.. Στείλε μου με πμ τπ μέιλ σου να συνεννοηθούμε!

Θα γίνεις η Λαμπρινή της Αθήνας!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

2iC8CRKxvmQ



αφιερωμένο στη Λέγκω μου αλλά και σε όλες τις διαδικτυακές και μη φιλενάδες μου... και σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση μερικε΄ς σελίδες πριν
ματς μουτς

VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ωραίο τραγουδάκι Τάτη, μάλλον αντανακλά αλλαγή διάθεσης, ε;;;;;

Πως πήγε το τρέξιμο, αθλητικό κορίτσι;

Γαλατούλι έκλεισες και μια τουρτίτσα για Φεβρουάριο! Που ήσουνα πέρσι που θέλαμε να κάνουμε στο Μάριο τούρτα σφουγγαρίστρα;;; (του άρεσε να σφουγγαρίζει και τον φωνάζαμε ''ο μικρός σφουγγαριστής''). Φέτος θα σκεφτούμε κάτι λίγο πιο συντηρητικό!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...