Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Και σε σένα εύχομαι άριστες κ  πολλές βλαστοκυστες κ σύντομα να επανέλθεις! Χρειάζεται ψυχραιμία η αλήθεια και πρώτα θετική σκέψη.. να σκεφτόμαστε τον στόχο γιατί το μυαλό μας κανει παντα τα χειροτερα σενάρια στο καθε σύμπτωμα! Ολα καλα θα πάνε οπως λες! Και εγώ μάλλον για Σάββατο το βλέπω για την ωοληψία... Θα δείξει!!! Με το καλο και η εμβρυομεταφορά σου!!

η βανιλιτσα μας ειναι.....σε ενδιαφερουσα!!


malme

Recommended Posts

ελατε λυσσαρες!!! υπαρχει κι αλλη εγκυουλα στο δικο μας forum:p:p:p

βανιλιτσα μου μικρη μου, με το καλο μωρο μου το μικρο βανιλακι....επιτελους ηρθε η ωρα να παρεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου...ξερω οτι ηταν δυσκολος ο δρομος αλλα απο δω και περα μονο χαρες σου ευχομαι.:P να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη και να προσεχεις το μικρο σου βανιλακι:wink: με το καλοοοοοοοοοοο:P:p:p


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2915587mnnv3w65ky.gif

Κοριτσακι μου γλυκουλικο..επιτελους εφτασε η στιγμη που ηθελες...εχει αρχισει να φουσκωνει η κοιλιτσα σου....

Σου ευχομαι απο τη καρδια μου να εχεις μια πανεμορφη εγκυμοσύνη και ενα ακομα πιο ομορφο και υγιες μωράκι....

Θα ειμαστε παντα διπλα σου σε φιλω γλυκα κοριτσακι μου

Υ.Γ/// Εχεις το πιο ξεχωριστο τοπικ χαρη στο καρπουζι που σου ανοιξε θεμα η βανιλιτσα σε ενδιαφερουσα....χιχιχιχι...δεν μπορεις να πεις ξεχωριστο....


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Βανιλλα μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι. Απολαυσε αυτες τις στιγμες οσο πιο ''αναλαφρα'' μπορεις και χωρις αγχος.

Εισαι πλεον μανουλα (μελλουσα προς το παρον) αλλα σε 7 μηνακια θα εισαι μανουλα εφ ορου ζωης.

Με το καλο να κρατησετε το θαυματακι σας σρην αγκαλια σας!

Link to comment
Share on other sites

αγαπη μου εισαι εγκυουλααααα , μια ομορφη γλυκια εγκυουλα που σε λιγους μηνες θα εχεις ενα πανεμορφο και στρουμπουλο βανιλομωρο!!!!!!!!!!!ευχομαι να περασουν οι μηνες οσο πιο ηρεμα γινεται (οχι αγχος) , να το χαρεις οσο πιο πολυ μπορεις , και ειπαμε ε ξεκινα να χαμογελας.συγχαρητηρια βανιλακι μου !(αχ δεν μπορω εχω κατασυγκινηθει με ολες σας )

να μου προσεχεις την κοιλιτσα σου!!!!!!νονακα μου εσυ!!!!!!!!!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΖΗΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ συγχαρητηρια!

Μπραβο ρε Βανιλιτσα,

αχ τι ωραια!

Θυμασαι τα ξενυχτια με τις αλλες?

Αντε με το καλο, να προσεχεις πολυ, φιλακια στη κοιλιτσα σου


as1cHjroSf-0010MDAwOGQ0fDAwMDg5OTZkfE8gcHJpZ2lwYXMgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλεεεεε!!! Λίγο αργά δεν θυμήθηκατε να ανοίξετε θέμα στο κορίτσι μας;

Δεν πειράζει, κάλλιο αργά παρά ποτέ!

Βανιλίτσα μου γλυκιά, συγχαρητήρια, να έχεις μια υπέροχη και απολαυστική εγκυμοσύνη και με το καλό να αγκαλιάσεις το μπεμπάκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Να συγχαρώ το Malmeδάκι που άνοιξε το θέμα για την Βανιλίτσα μας...:D:D:D:D

Βανιλάκι μου καλό, σου εύχομαι κι εσένα, επίσημα, να πάνε όλα καλά!!!...να έχεις μια καταπληκτική εγκυμοσύνη και μια υπέροχη γέννα!!! (καλά για την εγκυμοσύνη σίγουρα θα είναι καταπληκτική, αφού θα την περάσουμε παρέα!!)

Με το καλό κοριτσάκι μου να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το βανιλομωρό!!!:D:D:D

Φιλάκια πολλά!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά

σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!!

Σαν χθες μου φαίνεται που μπήκα στο parents και ξενυχτούσαμε όλα τα κορίτσια από τα παλιά στο μαγαζάκι του αφεντικού μας... Η Poppins ήταν κ το πρώτο πλάσμα που με καλοδέχτηκε σ' αυτό το φόρουμ.. Αξέχαστες στιγμές...

Θέλω μέσα από την καρδιά μου να ευχηθώ στις τελευταίες από τις παλιές να γίνουμε ΟΛΕΣ μανούλες του καλοκαιριού...

Στις ήδη μανούλες εύχομαι να χαρίσουν σύντομα αδερφάκι στα μωράκια τους...

Είθε αυτή τη φορά να ολοκληρώσω το ταξίδι μου και να γευτώ και'γω τη χαρά της μητρότητας... μετά από τόσα χρόνια αναμονής...

Σας γλυκοφιλώ

Ο Ζήκος..(για να μην ξεχνιόμαστε)


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ ρε κορίτσια... Μα τω Θεώ σας λέω... σας είχα όλη μέρα στο νου μου. Χάρηκα τόσο μα τόσο πολύ και για το Ζήκο και για τη Γεωργία, που δεν μπορώ να περιγράψω. Είναι πολύ συγκινητικό μετά από τόση προσπάθεια, τόσο αγώνα, τόση προσμονή, να φτάνει αυτή η στιγμή που βλέπεις το όνειρο να παίνει σάρκα και οστά. Είναι μεγάλη ευλογία αυτό που ζείτε και μακάρι όλες οι γυναίκες που αγαπούν τα παιδιά να αξιωθούν να κρατήσουν στα χέρια τους γερά μωρά. Μπορεί να χάθηκα και να "μπαίνω" ώρες που δεν βρίσκω καμιά σας, αλλά σας σκέφτομαι και δεν σας ξεχνώ. Σε εμένα σταθήκατε όσο ελάχιστοι όταν ήμουν στον πάτο και σας ευγνωμονώ. Με όλη μου την καρδιά εύχομαι τα καλύτερα και για τις δύο.

Σας παρακαλώ, όμως, για ένα πράγμα θερμά : στη ζωή της αξίζει να την υποδεχόμαστε με χαρά και να την αντιμετωπίζουμε με σεβασμό, όχι, όμως με φόβο. Όσο μπορείτε να σκέφτεστε θετικά. Το αξίζουν αυτές οι ψυχούλες που ερχόνται σε αυτόν το σκληρό κόσμο. Πίστη, θέληση, αισιοδοξία! Αυτά να έχετε εφόδια. Ο γιος μου έτσι κρατήθηκε και ήρθε στη ζωή όταν όλοι το είχαν σχεδόν απίθανο.

Σας φιλώ και σας σκέφτομαι πολύ.

ΥΓ : Ζήκο σε παρακαλώ θέλω την κατανόησή σου για τον πληθυντικό κι ας είμαι στο δικό σου θέμα, οκ; Κι εσύ, αλλά κι η Γεωργία είστε καλές φίλες! :D


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MANARA MOY! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙς ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ ΑΝΤΑΞΙΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ (Μ ΟΥΧΑΟΧΟΑΥΘΧΟΘΑΟΘΧΟΘΑΧΟΘΑΟΘΧΟΘΑΧΟΘ)

ΜΕ ΚΑΡΓΑ ΛΑΒ

ΜΑΡΙΟΥΛΗΣ ;)


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...