Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

Καλησπέρα!!!!

Ντίνα, όλα καλά μικρή μου;

ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΤΟ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΕΙ!!!!

ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΝΑ ΤΗ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΕΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ!

Να' σαι καλά Ιωάννα μου!!!!

Προς το παρόν έπιασε η θετική σου ενέργεια. Βρήκαμε γυναίκα να την κρατήσει για λίγο. Τώρα μας μένει να βρούμε και ξενοδοχείο που να δέχεται και τον πιτμπουλάκο μας. :eek:

Να ' ξερες πώς το περιμένουμε!!!!

Angel μια χαρά οι εξετάσεις! Εγώ στα 40 έμεινα έγκυος στη Δημητρούλα και τώρα στα 45 παλεύω για το δεύτερο, μη μασας :-)

Μπράβο για την υπομονή σας, τα σκυλάκια ειναι υπέροχοι σύντροφοι, και θα είναι το ίδιο και για το μωρό σας όταν ερθει με το καλό!

Η πεθερά μου όσο ζούσε δεν με είχε δει ποτέ της, ούτε το εγγόνι της, γιατί ήταν τυφλή και με πολαλπλούς καρκίνους, βασανίστηκε πολύ και έφυγε από τη ζωή πριν δύο χρόνια... Προς το τέλος τα είχε βάλει με την απόφασή μας να κρατήσουμε το γάτο μας όταν κάναμε το μωρό αλλά για να ηρεμήσει της είπαμε πως τον διώξαμε...τί να της λέγαμε, δεν ήταν και σε κατάσταση να συζητάμε...

Τι έχεις τραβήξει και εσύ....πίκρα μεγάλη αυτές οι καταστάσεις.

Σε ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνεις!!!!

Να χαίρεσαι τη μικρή σου και με το καλό και για το δεύτερο!!!!

Κορίτσια....

Πήγα χθες στο γιατρό. Μου είπε ότι είναι πολύ καλές οι εξετάσεις και προχωράμε κανονικά. Την Δευτέρα θα πάρω ΕΟΠΥΥ να κλείσω ραντεβού για επιτροπή σπερματέγχυσης και να μπούμε σε μια σειρά. Μου είπε ότι παίρνεις πιο εύκολα τα φάρμακα, αν περάσεις επιτροπή στην Πάτρα. Θα δούμε..

Το θετικό είναι ότι τα αποτελέσματα των εξετάσεων και της σαλπιγγογραφίας, δίνουν ελπίδες και για σπερματέγχυση.

κάναμε και υπέρηχο, για να δούμε σε πόσες ημέρες θα είναι η ωορρηξία, αλλά θα αργήσει αυτον τον μήνα.

Κανονικά θα έπρεπε να έχω περίπου την 13η ημέρα του κύκλου (ήτοι στις 21/7/2013).

Αλλά στον υπέρηχο χθες (11η μέρα του κύκλου), το ενδομήτριο ήταν μόνο 6,9mm και τα ωοθηλάκια από 8,4 μέχρι 11,9mm περίπου, που σημαίνει ωορρηξία από την άλλη Πέμπτη και μετά (17-18η μέρα του κύκλου).

Θα έχω μεγάλο κύκλο αυτή τη φορά. Θα αδιαθετήσω τον 15Αύγουστο!!!!

Η' μακάρι και να μην αδιαθετήσω!!!!!!

Το ίδιο εύχομαι για όλες μας κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε να γίνει το θαύμα, με λίγο κράσι, λίγη θάλασσα και το αγόρι μου....

Κορίτσια, να' στε όλες καλά και να έχουμε ένα καλό Σ/Κ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΝΤΙΝΑΚΙ είχαμε κανένα νέο? Χαλάρωσες καθόλου?

........

γεια σου βρε κοπελια !!! που εισαι εσυ χαμενη??

νεο οχι ακομα ...την τεταρτη!!!!

και ελπιζω και νομιζω και ευχομαι ...οτι ολα θα ειναι καλα!!!

σκεφτομαι αισιοδοξα...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!

Να' σαι καλά Ιωάννα μου!!!!

Προς το παρόν έπιασε η θετική σου ενέργεια. Βρήκαμε γυναίκα να την κρατήσει για λίγο. Τώρα μας μένει να βρούμε και ξενοδοχείο που να δέχεται και τον πιτμπουλάκο μας. :eek:

Να ' ξερες πώς το περιμένουμε!!!!

Α μπράβο πολύ χάρηκα! Και ο πιτμπουλάκος θα τακτοποιηθεί μια χαρά! Θα είναι σαν να πηγαίνει και αυτός διακοπές! Αλήθεια στα ξενοδοχεία ζώων τι γίνεται? Πώς τα προσέχουν τα σκυλιά? Αυτά δεν επηρεάζονται που αλλάζουν περιβάλλον?

γεια σου βρε κοπελια !!! που εισαι εσυ χαμενη??

νεο οχι ακομα ...την τεταρτη!!!!

και ελπιζω και νομιζω και ευχομαι ...οτι ολα θα ειναι καλα!!!

σκεφτομαι αισιοδοξα...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου βρε κοπελια !!! που εισαι εσυ χαμενη??

νεο οχι ακομα ...την τεταρτη!!!!

και ελπιζω και νομιζω και ευχομαι ...οτι ολα θα ειναι καλα!!!

σκεφτομαι αισιοδοξα...

Όλα καλά θα πάνε βρε, μην ανησυχείς...

Φρόντισε να μην κουράζεσαι και όλα θα πάνε πρίμα!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!

Α μπράβο πολύ χάρηκα! Και ο πιτμπουλάκος θα τακτοποιηθεί μια χαρά! Θα είναι σαν να πηγαίνει και αυτός διακοπές! Αλήθεια στα ξενοδοχεία ζώων τι γίνεται? Πώς τα προσέχουν τα σκυλιά? Αυτά δεν επηρεάζονται που αλλάζουν περιβάλλον?

θα τον πάρουμε μαζί μας τον Αρη. Δεν τον αφήνουμε σε ξενοδοχείο για σκυλιά. Θα φρικάρει και αυτός και εμείς!!!!

Μέσω του booking.com, έχεις επιλογή να διαλέξεις ξενοδοχείο που να δέχεται κατοικίδια.

Θα πάμε Κρήτη, κοντά στα Χανιά

Θα πάμε διακοπές ως οικογένεια για 1η φορά!!!!!!

μόνο που αντί για δίποδο, θα έχουμε τετράποδο παιδάκι μαζί

Μας ανησυχεί λίγο το αν και πώς θα αντέξει το 8ώρο ταξίδι...

Βέβαια λόγω του σκύλου, θα την βγάλουμε στο κατάστρωμα όλο το ταξίδι, αλλά χαλάλι του

Θα είναι συνέχεια μαζι μας βέβαια. Θέλω να δω την αντίδρασή του μόλις δει άμμο και θάλασσα!!!!

Εσείς κορίτσια που θα πάτε να ξεκουραστείτε;;;;

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ANGEL καλά θα κάνετε και θα πάρετε και τον Άρη μαζί σας γιατί είναι κρίμα να μείνει μοναχούλης του σε ξενοδοχείο ζώων! Θα του λείπετε πολύ και θα έχετε κι εσείς το νου σας στις διακοπές!

Καλά ο σκύλος είναι ο καλύτερος! Διακοπές στην Κρήτη, έτοιμο φαγητό, μπανάκι!

Αυτό θα πει ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ!!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα σε ολες!! καταρχας θελω να πω οτι οι εξετασεις μου βγηκαν τζαμι για τοξοπλασμα ...

πηρα σημερα απο παστερ τις 2 τιμες που εινια σημαντικες ..και η μια ...(τα αντισωματα) επεσα απο 119 στα 39 ..και η αλλη ..που δηλωνει αν νοσω τωρα ...μου ειχε βγει 10 και τωρα ...0.39....δλδ αρνητικο!!!!

παντως ενα θα πω και πειτε ο,τι θελετε....

αυτο που περασα τωρα μια βδομαδα στο περιμενε για τισ απαντησεις...εινια φοβερα ψυχοφθορο ...!

και δεν μπορωνα ακουω ..αχ μην αγχωνεσαι κλπ...δεν γινεται...οταν ξερεισ οτι ενα τετοιο πραγμα ...μποριε να σου διακοψει την κυηση και δεν παιρνει θεραπεια...

ειναι οπωσ περιμενουμε για συνδρομο ..που ξερουμε οτι ειναι μονοδρομοσ...(δεν θα συζητουσα καν να κρατησω ενα μωρο με τετοιο θεμα ...)

παντωσ σημερα...πηρα 10 χρονια ζωησ!!!!

οσο για το τριτο τεστ το avidity που σου δειχνει ποτε το κολλησες ...θα το παρω αλλα δνε εχω πια την πρεμουρα οπωσ τα νουμερα σημερα...αυτο βγαινει αυριο ...αλλα ψιλοξεμεινα απο χρηματα...και θα το παρω απο παρασκευη ...

εσεις τι κανετε????


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΝΤΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ! ΤΩΡΑ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΑΝΑΣΑ, ΞΕΛΑΦΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ! ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΦΙΑΛΤΕΣ!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια νέα, ath_gal γιούπιιιιιι!!!!

Τώρα μπορείς να εισαι ήσυχη!!!

οχι άγχος, όλα θα πάνε καλά!!! Ήμουν σίγουρη για σένα!!!

Προσωπικά παιδιά, δεν είχα καθόλου άγχος στην εγκυμοσύνη, ήμουν σίγουρη ότι όλα θα πήγαιναν καλά, όπως και έγινε, ίσως οι ορμόνες μου το έκαναν αυτό, δεν ξέρω!

Από τη στιγμή όμως που γεννήθηκε το μωρό μέχρι και που πήγε 9 μηνών οι εφιάλτες ότι κάτι θα συμβεί στο μωρό ήταν το κάτι άλλο.

Angel καλά κάνατε και τον παίρνετε μαζί, εμείς το γατούλη τον αφήσαμε μια φορά σε ξενοδοχείο (σε κλούβα τον είχαν) και τον παραλάβαμε γεμάτο ψύλλους και παράπονα.


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

θα τον πάρουμε μαζί μας τον Αρη. Δεν τον αφήνουμε σε ξενοδοχείο για σκυλιά. Θα φρικάρει και αυτός και εμείς!!!!

Μέσω του booking.com, έχεις επιλογή να διαλέξεις ξενοδοχείο που να δέχεται κατοικίδια.

Θα πάμε Κρήτη, κοντά στα Χανιά

Θα πάμε διακοπές ως οικογένεια για 1η φορά!!!!!!

μόνο που αντί για δίποδο, θα έχουμε τετράποδο παιδάκι μαζί

Μας ανησυχεί λίγο το αν και πώς θα αντέξει το 8ώρο ταξίδι...

Βέβαια λόγω του σκύλου, θα την βγάλουμε στο κατάστρωμα όλο το ταξίδι, αλλά χαλάλι του

Θα είναι συνέχεια μαζι μας βέβαια. Θέλω να δω την αντίδρασή του μόλις δει άμμο και θάλασσα!!!!

Εσείς κορίτσια που θα πάτε να ξεκουραστείτε;;;;

καλησπερα και συγνωμη που εισβαλλω ετσι,συγκινηθηκα που διαβασα οτι εχεις πιτμπουλ και εγω ειχα 2 και μου εφυγαν ταυτοχρονος απο καλαζαρ.

σου ευχομαι να ειναι παντα δυνατος κ υγιες ο γλυκουλης,δωσε του πολλα φιλακια απο εμενα,ειναι τα μοναδικα σκυλια που οταν θελουν γλυκες γινονται πιο τρυφερα κ απο κουταβια..

λοιπον εχω να σε προειδοποιησω ποτε μα ποτε μην αφησεις το σκυλακι σου σε πανσιον ζωων ειναι το χειροτερο που μπορεις να του κανεις οχι μονο ψυχολογικα αλλα και σε θεμα υγειας.

Μια φιλη ειχε αφησει το μπουλντογκ της για μια εβδομαδα κ οταν τον πηρε δεν τον βρηκε ορεξατο τον πηγε στο γιατρο κ τον βρηκε βαρια αρρωστο κ οτι τα νεφρα του σταματησαν να λειτουργουν,η κοπελα ειχε βεβαιωσει απο το γιατρο οτι προτου φυγει ειχε παει τον σκυλο για εξετασεις και τον βρηκαν μια χαρα και ξαφνικα σε μια βδομαδα αρρωστησε.Πηγε στην πανσιον τα εκανε ολα ανω κατω και δεν παραδεχτηκαν τιποτα αυτοι επεμεναν πως το σκυλι ηταν μια χαρα.το σκυλι μετα απο 3 μερες εφυγε απο την ζωη και η κοπελα κοντεψε να παει να τους σκοτωσει,τους πηγε δικαστικος κ οντως αποδειχτηκε οτι το σκυλι δεν το προσεχαν καθολου,αρρωστησε λογω ελειψης καθαριοτητας κ ενω εκανε εμετους δεν ετρωγε κτλπ αυτοι δεν εκαναν απολυτως τιποτα..

σου ευχομαι να βρεις ξενοδοχειο,και εαν η ιστοσελιδα δεν λεει τιποτα για κατοικιδια παρα τηλ. τωρα ποια ολοι δεχονται σκυλια,ειδικα αυτοι την περιοδο γιατι αλλιως χανουν τους τουριστες κ την πελατεια τους

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και συγνωμη που εισβαλλω ετσι,συγκινηθηκα που διαβασα οτι εχεις πιτμπουλ και εγω ειχα 2 και μου εφυγαν ταυτοχρονος απο καλαζαρ.....

καλημερα ...ειμαι κι εγω εγκυος ....βαλε με ιστα καλε !!!!

5-15/02/2014....:tongue:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Ειχα πολυ καιρο να γραψω και δεν εχω παρακαλουθησει τα νεα σας.

Το μονο που διαβασα ειναι τα ευχαριστα της ath_gal1. Και σου ευχομαι μια πολυ ωραια εγκυμοσυνη.

Μπορεις ath πολυ περιληπτικα να μου γραψεις πως εμεινες εγκυος , εαν ειχες καποιο προβλημα , χωρις να θελω να σε κουρασω. Ειναι το πρωτο σου?

Εγω ειμαι 43 χρονων στην προσπαθεια για δευτερο παιδακι και ο γιατρος μου ειπε να παμε για εξωσωματικη απο Σεπετεμβριο , μετα απο 1.50 χρονο ακαρπων προσπαθειων .

Να μην ασχοληθω με σπερματεγχυσεις και με ολα τα υπολοιπα. Δεν εχω χρονο και αδικα θα βασανιζομαι . Εξαλλου και οι πιθανοτητες της εξωσωματικης μικρες σε γενικες γραμμες λογω ηλικιας.

Μου τα ειπε πολυ μαυρα. Και εχω απογοητευθει αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Ειχα πολυ καιρο να γραψω και δεν εχω παρακαλουθησει τα νεα σας.

Το μονο που διαβασα ειναι τα ευχαριστα της ath_gal1. Και σου ευχομαι μια πολυ ωραια εγκυμοσυνη.

Μπορεις ath πολυ περιληπτικα να μου γραψεις πως εμεινες εγκυος , εαν ειχες καποιο προβλημα , χωρις να θελω να σε κουρασω. Ειναι το πρωτο σου?

Εγω ειμαι 43 χρονων στην προσπαθεια για δευτερο παιδακι και ο γιατρος μου ειπε να παμε για εξωσωματικη απο Σεπετεμβριο , μετα απο 1.50 χρονο ακαρπων προσπαθειων .

Να μην ασχοληθω με σπερματεγχυσεις και με ολα τα υπολοιπα. Δεν εχω χρονο και αδικα θα βασανιζομαι . Εξαλλου και οι πιθανοτητες της εξωσωματικης μικρες σε γενικες γραμμες λογω ηλικιας.

Μου τα ειπε πολυ μαυρα. Και εχω απογοητευθει αρκετα.

Καλησπέρα ΛΕΜΟΝΙΑ! Σκέφτεσαι να απευθυνθείς και σε άλλο γιατρό; Εννοώ να προσπαθήσεις σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο, είναι το πρώτο βήμα μετά την φυσική προσπάθεια νομίζω. Κακώς σε βόφισε τόσο. Δεν είσαι και 50!


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Ειχα πολυ καιρο να γραψω και δεν εχω παρακαλουθησει τα νεα σας.

Το μονο που διαβασα ειναι τα ευχαριστα της ath_gal1. Και σου ευχομαι μια πολυ ωραια εγκυμοσυνη.

Μπορεις ath πολυ περιληπτικα να μου γραψεις πως εμεινες εγκυος , εαν ειχες καποιο προβλημα , χωρις να θελω να σε κουρασω. Ειναι το πρωτο σου?

Εγω ειμαι 43 χρονων στην προσπαθεια για δευτερο παιδακι και ο γιατρος μου ειπε να παμε για εξωσωματικη απο Σεπετεμβριο , μετα απο 1.50 χρονο ακαρπων προσπαθειων .

Να μην ασχοληθω με σπερματεγχυσεις και με ολα τα υπολοιπα. Δεν εχω χρονο και αδικα θα βασανιζομαι . Εξαλλου και οι πιθανοτητες της εξωσωματικης μικρες σε γενικες γραμμες λογω ηλικιας.

Μου τα ειπε πολυ μαυρα. Και εχω απογοητευθει αρκετα.

αμε....δεν εχω προβλημα ..

το 2010 εκανα αφαιρεση ινομυωματος με καισαρικη ....ηταν 11 εκατοστα...εκτοτε μετα απο μηνεσ (απο μαιο του 2011) καναμε παλι ελευθερα ...και δεν ...!

αποφασισα το 2012 (φλεβαρη...)...να κανω σαλπιγγογρ. νομιζοντασ οτι ενδεχομενωσ λογω καισαρικησ εχω συμφησεις....

μου ειπε ο ντοκτορ μου να κανεισ και ο δικος μου σπερμοδιαγραμμα ...

κανει τον μαρτη και πατος...00000000000

ειχε πολυ λιγο ..αλλα κινηση ολα 0 !

πηγαμε ανδρολογο ...εκαν τον ιουλη αφαιρεση κιρσοκηλης...και ξανα στο περιμενε ...να φτιαξει το σπερμα ..(μαςς ειχε πει κανα 6μηνο ο γιατρος..) δλδ περιμεναμε απο γεναρη -φλεβαρη να φτιαξει ...

ολο αυτον τον καιρο ...ελευθερα βεβαια ...(σαμπωσ πιαναμε????)

ομωσ μασ ειχε πει οτι ισωσ κανει και 1 χρονο να φτιαξει ...

τελικα ...στισ 30 μαιου ...το τσακωσαμε !!!!(ενα μηνα δλδ πριν χρονισει ο δικος μου απο χειρουργειο...)

αφου ειχαμε ....γαμ...θει στα σπερμοδιαγραμματα...και καναμε συνεχεια ..το τελευταιο του μαιου ...εδειξε ...πολλα εκατομ. ....

και απλα μου ειπε ο γιατροσ μου ..."τωρα πιανεις κι ετσι "!

που πριν απ ο αυτο ..μου ειχε πει ..ξεκαθαρα...ουτε καν σπερματεγχυση ...μονο εξωσωματικη...

ο,τι εχει πει ο δικος μου ο γιατρος ..εχει πεσει μεσα!!!!!σε ολα ομως....

ετσι εχει η δικη μας ιστορια ..

εγω για να καταλαβεις...φοβομουν μην εχω συμφησεις επειδη εκανα ανοιχτο χειρουργ. οπωσ σου ειπα ...και ελεγα παλι εγω θα φταιω ..

οταν εκανε ο δικος μου ενα σπερμοδ. "ετσι για να υπαρχει " και ειδαμε τι ειδαμε ...η ψυχολογια ...οχι 0....κατω απο 000000000....

τελος καλο ολα καλα !!! σημερα ειμαι 10 εβδομαδων νταν!!!!!:P:p:p:p


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Ειχα πολυ καιρο να γραψω και δεν εχω παρακαλουθησει τα νεα σας.

Το μονο που διαβασα ειναι τα ευχαριστα της ath_gal1. Και σου ευχομαι μια πολυ ωραια εγκυμοσυνη.

................

εαν θες ...σου συστηνω τον δικο μου ....αν δεν μεινεις ευχαριστημενη σου υποσχομαι να πληρωσω εγω την επεισκεψη !!!!! το λεω ετσι δημοσια ...γιατι μολισ τον δεις ...θα καταλαβεις!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω πολυ κοριτσια.

Εμπιστευομαι τον γιατρο μου πολυ και τη διαγνωση του σε ολα εχει πεσει πολυ μεσα.

Τον εχω 5 χρονια πριν μεινω εγκυος , εναλλακτικα με καποιους στην πολη μου.

Σε οτι μου εχει πει εχει πεσει μεσα ολα τα χρονια και δεν θελω να τον αλλαξω.

Μου ειπε οτι εαν θελω να παμε για σπερματεγχυση , αλλα θεωρει οτι τσαμπα θα παιδευομαι και θα χανω χρονο. Δεν μου το συνιστα, και λογω αποστασης .

Μεχρι τον Σεπτεμβριο θα προσπαθησω με τεστ ωορηξιας και μετα βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...