Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

Δεν έχει καμμία σημασία για εκείνες ... όσο καλύτερη και ανώτερη είσαι τόσο πιο πολύ θέλουν να σε ξεφορτωθούν... γιατί στην ουσία θα προτιμούσαν μια γυναίκα του δικού τους επιπέδου για να μιλάνε στην ίδια γλώσσα...Εγώ χωρίς να το θέλω έκανα σύγκριση με τη μητέρα μου που είναι τρομερά διακριτικός άνθρωπος , δοτικός , που γίνεται θυσία χωρίς να περιμένει τίποτε και που το παν για εκεινη είναι να είναι καλά τα παιδιά της. Αυτές οι γυναίκες στην ουσία βάζουν σε δεύτερη μοίρα την ευτυχία των παιδιών τους (δεν το παραδέχονται ποτέ βεβαια) και συνήθως έχουν δίπλα τους έναν άβουλο σύζυγο ο οποίος μην μπορώντας να τα βγάλει πέρα μαζί τους έχει επιλέξει το δρόμο της απάθειας και της σιωπής...

Το σημαντικό όμως είναι ότι ο άντρας σου δεν παίρνει το μέρος της ... και δεν τη φοβάται


Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν έχει καμμία σημασία για εκείνες ... όσο καλύτερη και ανώτερη είσαι τόσο πιο πολύ θέλουν να σε ξεφορτωθούν... γιατί στην ουσία θα προτιμούσαν μια γυναίκα του δικού τους επιπέδου για να μιλάνε στην ίδια γλώσσα...Εγώ χωρίς να το θέλω έκανα σύγκριση με τη μητέρα μου που είναι τρομερά διακριτικός άνθρωπος , δοτικός , που γίνεται θυσία χωρίς να περιμένει τίποτε και που το παν για εκεινη είναι να είναι καλά τα παιδιά της. Αυτές οι γυναίκες στην ουσία βάζουν σε δεύτερη μοίρα την ευτυχία των παιδιών τους (δεν το παραδέχονται ποτέ βεβαια) και συνήθως έχουν δίπλα τους έναν άβουλο σύζυγο ο οποίος μην μπορώντας να τα βγάλει πέρα μαζί τους έχει επιλέξει το δρόμο της απάθειας και της σιωπής...

Το σημαντικό όμως είναι ότι ο άντρας σου δεν παίρνει το μέρος της ... και δεν τη φοβάται

κοιτα...πολλες φορες μου εχει πει ..οκ εγινε ...θα το κρατασ ? και λεω ναι! δεν φευγει αυτο με τιποτα ηταν να μην γινει!

οσο γι αυτο που ειπες για τη μαμα σου ...κι εμενα καλωσ η κακωσ..σπουδασε δουλευε....δεν ηταν στη μιζερια και μοιρολατρησ μια ζωη ...οπωσ αυτη ..

ειναι φοβερα αξιοπρεπεις ανθρωποσ..και διακριτικη! εγω ωρες ωρες δεν εχω τοσο τακτ ...στο λεω αληθεια...

οσο για την καριολα...ξερεισ οτι εχω φτασει αν τησ πω ..(εγω η ..σπουδαγμενη...καιειμαι αλαλ το λεω ετσι τωρα...) οτι ολα αυτα παιζει ρολο η κλιμακτηριος....και εχετε νευρα...και δεν εχετε καταλαβει οτι εχουν μεγαλωσει τα παιδια σας..και οτι κι εγω να μην ημουν θα ηταν καποαι αλλη ..χωνεψτε το ..

ε και μου λεγε ...λεσ βρε ντινακ ..να ειν ..απο το κλιμακτηριο....

δλδ ...κουβεντες...γαματα! θελω και λεξικο! ασε με,,,


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

να μου κατηγορει την αλλη τησ νυφη ..που ηταν 10 χρονια τα παιδια μαζι ..τωρα παντρευτηκαν ...κανεν και μωρακι..και παλι παπαριες? 10 χρονια λεω εινια μαζι..και αν με παιρνει να μου δειχνει ..αν εσπασε το πλακακι του μπανιου ...και αν εχει τριχες η χτενα τησ κοπελασ!

και τησ λεω ..τα παιδια ..δουλευουν ολη μερα....πληρωνουν κανουν ρανουν το σπιτι που μενουν μαζι ολοι ε...και παρ ολο αυτα ..γκρινιαζετε?και μου ειπε και για τον αλλο τον γιο..οτι τι την ηθελε ..(και την εχει ηδη 10 χρονια λεμε ε?)

δλδ ..10 χρονια...και δεν εχει συνειδητοποιησει οτι θα γινει (εγινε τωρα) νυφη τησ...

τι μου λεσ!

κ μαλιστα ηταν μπροστα οδικος μου και λεει ..ρε μανα τι τησ λες τησ κοπελασ...θα σκεφτει οτι καποια στιγμη θα τα πεισ και γι αυτην ...που τα ειπε ε???


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

απο τα νευρα μου και τον εκνευρισμο μου ..τα γραφω γρηγορα και χαλια!

σορυ ε?

λοιπον ..παω να την πεσω γιατι ξυπναω 5.30...

φιλακια και σ ευχαριστω για την υπομονη σου ειρηνη ....

και αυτα δεν ειναι τπτ ...που νασου πω τ αλλα!!!!!!:evil::evil:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΝΤΙΝΑΚΙ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΟ "ΛΕΞΙΚΟ" ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΙΧΟΜΥΘΙΑ ΜΕ "ΤΟ ΚΛΙΜΑΚΤΗΡΙΟ"

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΟ "ΠΕΡΝΑΩ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ"! ΚΑΛΟ Ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ της έκανα κάτι καλύτερο... παντρεύτηκα τον γιο της....

Εγώ υπήρξα πεθερόπληκτη όταν γνώρισα τον άντρα μου στα 26 μου. Χωρίσαμε από αρραβώνα στα 30 μου με μεγάλο μερίδιο ευθύνης δικό της. Και ξαναβρεθήκαμε και παντρευτήκαμε μετά από 7 χρόνια ! Όταν νόμιζε δηλαδή ότι με είχε ξεφορτωθεί της ξαναμπαστακώθηκα ! Υπάρχει καλύτερο από αυτό ?

Aαχαχαχαχαχ respect, σε παραδέχομαι!!! :lol::lol::lol::lol:

Τώρα βεβαια λόγω ασθένειάς της έχει ηρεμήσει , δεν είναι αυτή που ήταν ...

Αλλά έχω να το λέω πριν πολλά χρόνια που ήταν πιο δυνατή και πιο νέα μου επηρέαζε άσχημα τη ζωή μου... Μην χαλιέσαι όμως γιατί η ζωή τα φέρνει από μόνη της όπως πρέπει και δίνει τα μαθήματα που πρέπει σε αυτούς τους ανθρώπους...

Έχεις απόλυτο δίκιο.

ειρηνη μου ..ειναι πολυ μαλακισμενη βλαχαρα του κερατα ...και αγραμματη ! και δεν κατηγορω αν καποιοσ δεν εχει σπουδασει...αλλα οταν εκανε τισ παπαριες τησ τισ χοντρες...και καταλαβε οτι εχει πλεον λερωμενη τη φωλεια τησ ....μου το ριξε εκει ...ε ..εγω ..ειμαι αγραμματη ....ΝΑΙ ΤΗΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΜΠΟΔΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΤΕ...τον ..καταπιε για δευτερη φορα....

Kι η δικιά μου πρώην πεθερά, τέτοια ήταν! Και την δικαιολογούσε κι ο λεγάμενος. Και καλά "αμόρφωτη γυναίκα είναι, μη δίνεις σημασία" Καλά της είπες της γκιόσσας! :evil:

Δεν έχει καμμία σημασία για εκείνες ... όσο καλύτερη και ανώτερη είσαι τόσο πιο πολύ θέλουν να σε ξεφορτωθούν... γιατί στην ουσία θα προτιμούσαν μια γυναίκα του δικού τους επιπέδου για να μιλάνε στην ίδια γλώσσα...

Και πάλι έχεις δίκιο!

Σόρρυ που πετάχτηκα πάλι σαν την τσουτσού, αλλά ήμουν κι εγώ πεθερόπληκτη και όσα έζησα στον πρώτο μου γάμο, δεν τα ξεχνάω. Μη σας πω, ότι αν δεν ήταν τα πεθερικά, δεν θα είχα χωρίσει. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα

Προτείνω να ανοίξουμε ένα τόπικ περί πεθερών ,να διηγούμαστε ιστορίες για να γελάμε, για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος στο τόπικ αυτό...

Ανεξάντλητες ιστορίες , ούτως ή άλλως κάθε τόσο κάτι καινούργιο θα συμβαίνει ... Εγώ έχω και πολλές από το παρελθόν , τόσες που θα μπορούσα να δώσω ιδέες για νέα επεισόδιο στις 7 θανάσιμες... Η ΚΥΚΛΑΔΙΤΙΣΣΑ ΠΕΘΕΡΑ !


Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα

Προτείνω να ανοίξουμε ένα τόπικ περί πεθερών ,να διηγούμαστε ιστορίες για να γελάμε, για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος στο τόπικ αυτό...

Ανεξάντλητες ιστορίες , ούτως ή άλλως κάθε τόσο κάτι καινούργιο θα συμβαίνει ... Εγώ έχω και πολλές από το παρελθόν , τόσες που θα μπορούσα να δώσω ιδέες για νέα επεισόδιο στις 7 θανάσιμες... Η ΚΥΚΛΑΔΙΤΙΣΣΑ ΠΕΘΕΡΑ !

εγω εκνευριζομαι και δεν γελαω!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::tongue:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα

Προτείνω να ανοίξουμε ένα τόπικ περί πεθερών ,να διηγούμαστε ιστορίες για να γελάμε, για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος στο τόπικ αυτό...

Ανεξάντλητες ιστορίες , ούτως ή άλλως κάθε τόσο κάτι καινούργιο θα συμβαίνει ... Εγώ έχω και πολλές από το παρελθόν , τόσες που θα μπορούσα να δώσω ιδέες για νέα επεισόδιο στις 7 θανάσιμες... Η ΚΥΚΛΑΔΙΤΙΣΣΑ ΠΕΘΕΡΑ !

ΚΑΛΟ!!!!! ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΘΕΡΑ! ΘΑ ΜΕ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΑΣ? Κι από δω ρε συ μπορούμε να γράφουμε μεταξύ μας είμαστε!

εγω εκνευριζομαι και δεν γελαω!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::tongue:

Σταμάτα μωρή κι εσύ γκρινιάρα! Μού φαίνεται με την εγκυμοσύνη οι ορμόνες είναι στο κόκκινο! Δες το χαλαρά το θέμα και κοίτα την ουσία! Αντί να πετάς κάθεσαι και χαλιέσαι για μαλ.....ίες?

Link to comment
Share on other sites

...Σταμάτα μωρή κι εσύ γκρινιάρα! Μού φαίνεται με την εγκυμοσύνη οι ορμόνες είναι στο κόκκινο! Δες το χαλαρά το θέμα και κοίτα την ουσία! Αντί να πετάς κάθεσαι και χαλιέσαι για μαλ.....ίες?

λαθος!!! οι ορμονες δεν με εχουν πιασει ακομα!!! γι αυτην ..παντα εινια αυξημενες ομωσ με εγκυμοσυνη και μη..!!!!

ασε με σε παρακαλω πανω που το ξεχναω...

αλλα ειλικρινα ..δεν μπορω ρε συ ..μονο που τι σκεφτομαι και στο γρηγορο ..το τι εχει κανει και πει...γαμησε τα!

να φανταστεισ στον αλλο τησ το γιο...στο γαμο...που καθονται οι οικογενειες μπροστα....σασ μιλαω ειλικρινα ...κοιτουσε με τοοοοοοσο ...δολοφονικο υφος ...που του κουμπαρου του επεσε η βερα.....μιαλμε σιγουρα ματι ...

και μετα οχι τιποτ αλλο..αλλα το σχολιο πηγε συννεφο...δεν φανταζεστε το το ειπε το στομα της...

εδω το χα να τησ πω ..τα γλωσσοφαγεσ τα παιδια!!!!!...δλδ ...τι να πω ...ευτυχωσ μενουν μακρυα!

και μιλαω ετσι ..φανταστειτε ποσο αχτι την εχω την καριολα!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ! ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΧΩΡΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ? ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Ή ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ? ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΓΙΩΝ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ! ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΧΩΡΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ? ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Ή ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ? ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΓΙΩΝ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

Οχι, δεν χαίρονται. Αυτές οι μάνες βάζουν πρώτα τον εαυτό τους και μετά τα παιδιά τους...Ανικανοποίητες γυναίκες , δυστυχισμένες σύζυγοι, η μοναδική τους ευχαρίστηση είναι να χειραγωγούν τις ζωές των αρσενικών μελών της οικογένειας...Όταν οι γιοι τους παντρεύονται και ανοίγουν δικό τους σπίτι, αυτές παύουν να είναι (πάντα μεσα στο μυαλό τους) το κέντρο του ενδιαφέροντος των παιδιών τους και αρχίζουν και βάζουν διάφορα με το φτωχό μυαλό τους : πόσο θα φτωχύνει τώρα η άχαρη ζωή τους που δεν θα έχουν το "ανήλικο" να το μανιπουλάρουν όπως θέλουν... μήπως αυτή η κακιά νύφη που τύλιξε το ανήλικο καταλάβει το ρόλο που παίζει η "στοργική πονεμένη μάνα" και τον απομακρύνει δια παντός από τις καταπιεστικές φτερούγες της !

Και όχι αυτό δεν είναι αγάπη ... Όποια μάνα αγαπάει πραγματικά το παιδί της θα το παρακινήσει να κάνει τις επιλογές του, να δημιουργήσει οικογένεια ... Έχουν σκεφτεί ποτέ άραγε αυτές οι γυναίκες τι θα απογίνουν οι εξαρτημένοι γιοι τους όταν αυτές πεθάνουν ... ή μήπως δεν τις ενδιαφέρει ?

  • Μου αρέσει 1

Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ! ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΧΩΡΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ? ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Ή ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ? ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΓΙΩΝ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

καλημερα! χαιρεται ...δεν θα πω φαινομενικα....χαιρεται μεν ...λυπαται δε που δεν τουσ εχει ειπα εκει ..κατσικωμενους!

και τα θελει και δεν εγκρινει καμια ..εφοσον εχει τετοιο σκεπτικο...δεν θελει και καμια ....πολυ λογικο εινια!:tongue:

Οχι, δεν χαίρονται. Αυτές οι μάνες βάζουν πρώτα τον εαυτό τους και μετά τα παιδιά τους...

Ανικανοποίητες γυναίκες , δυστυχισμένες σύζυγοι, η μοναδική τους ευχαρίστηση είναι να χειραγωγούν τις ζωές των αρσενικών μελών της οικογένειας...Όταν οι γιοι τους παντρεύονται και ανοίγουν δικό τους σπίτι, αυτές παύουν να είναι (πάντα μεσα στο μυαλό τους) το κέντρο του ενδιαφέροντος των παιδιών τους και αρχίζουν και βάζουν διάφορα με το φτωχό μυαλό τους : πόσο θα φτωχύνει τώρα η άχαρη ζωή τους που δεν θα έχουν το "ανήλικο" να το μανιπουλάρουν όπως θέλουν... μήπως αυτή η κακιά νύφη που τύλιξε το ανήλικο καταλάβει το ρόλο που παίζει η "στοργική πονεμένη μάνα" και τον απομακρύνει δια παντός από τις καταπιεστικές φτερούγες της !

Και όχι αυτό δεν είναι αγάπη ... Όποια μάνα αγαπάει πραγματικά το παιδί της θα το παρακινήσει να κάνει τις επιλογές του, να δημιουργήσει οικογένεια ... Έχουν σκεφτεί ποτέ άραγε αυτές οι γυναίκες τι θα απογίνουν οι εξαρτημένοι γιοι τους όταν αυτές πεθάνουν ... ή μήπως δεν τις ενδιαφέρει ?

δεν βαζει τον εαυτο της πρωτα ..οχι δεν θα πω αυτο ...

μανιπουλαρουν τι ειναι?????χααχαχαχαχ:confused:

τα αγαπαει τα παιδια της απλα θελει και νομιζει οτι θα τουσ καθορισει το προγραμμα ..απο το τι θα βαλουν μεχρι πωσ θα ...ΠΗΔΗΞΟΥΝ!!!! ασε με ,χεσε με !

ο δικος μου βεβαια και ο αδερφος του ..την γραφουν κανονικα ..δεν ειναι μαμακιδες ...

εαν ηταν ο δικςο μου δεν θα υπηρχε περιπτωση να ειμαι μαζι του ..

αυτη νομιζει και θελει ...δεν σημαινει οτι γινεται ομωσ ετσι ???

μερικες φορες που παμε και πεταει ..."λοιπον ...θα σας βγαλω εγω προγραμμα..." ,εμενα βεβαια μου γυριζει το ματι αναποδα....και ο δικος μου την παιρνει γραμμη .και αμεσωσ το ξεκοβει ....!!!!!!!!

ειναι βλαχοι μωρε..και συγνωμη που το λεω ετσι ..ισωσ ειστε απο επαρχια...αλλα εγω απο αθηνα που ειμαι ...ναι ...πολυ πρωτευουσιανα ..(3 γεννιες και απο μανα και απο πατερα...) ναι ..βλεπω διαφορες με ανθρωπουσ απο επαρχια!!!!

καταληγω στο οτι οι συγκεκριμενοι ..δεν ειναι εξαρτημενοι απο τη μανα τους....

εχουν γινει και καυγαδες και διαφορα....

εγω εχω ξεκαθαρισει τη θεση μου...

και να πω και το αλλο?? πειτε με σκυλα και κακια ..!!!!

τωρα που ειμαι εγκυος ...δεν ηθελα να το μαθει ρε κοριτσια ...

την θεωρω πολυ κακοπροαιρετη και γρουσουζα και μαλακο...και δεν ηθελα !

και μολισ το ειπαμε απο τηλεφωνο γιατι μενει χωριο....ναι με χαρηκε ...δε λεω ...αλλα μας ειπε...."μην του λετ παντου ,να βγει ομουρφο του μουρο!!!!"Ε ΑΗ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ!!!!!

ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ !!!!!

και του λεω του δικου μου ...πεσ στη μανα σου μην αρχιζει τισ μαλακιεσ θα γινουυμε μαλλια κουβαρια!(και ειναι μονο η αρχη !)

καποτε βλεπαμε ....7 θανασιμες πεθερες...και ηταν μια ρε κοριτσια...ιδια ο χαρακτηρασ...

ε ο δικος μου ..εκνευριστηκε!γιατι καταλαβε ...τιιιιιις ομοιοτητες!!!!

και εχω κι αλλα πολλα να γραψω σε αλλο μηνυμα!ουφφφφφφφφφ............συγχηστηκα πρωινιατικα!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά έχω πεθάνει στα γέλια με την περιγραφή σου ... σε καλό σου ...

Εγώ όταν είχα μείνει έγκυος , έτυχε να κάνω το τεστ στο νοσοκομείο γιατί νοσηλευόταν ο άντρας μου για κάτι όχι σοβαρό. Και το έμαθα εκεί και του είπα τα ευχάριστα. Επειδή κι εγώ θεωρούσα την πεθερά μου ψιλογρουσούζα (και ακόμη τη θεωρώ) του ζήτησα να μην πει σε κανένα τίποτε . Την επόμενη μέρα που πήγα πάλι να τον επισκεφτώ το ήξεραν και οι νοσοκόμες ...


Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...