Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 15 hours ago, Fay_ said:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!! Είναι η πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής ;

Πουλάω ριλαξ ,καθισμα αυτοκινητου και κουνια με συρταριέρα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Μεγαλώσαμε και αποφασίσαμε να δώσουμε κάποια από τα πραγματάκια μας .

Έχουμε δύο ριλαξ της Fisher Price ,παίρνουν μπαταρίες και έχουν ελαφριά δόνηση για να ηρεμεί το μωρό !Είναι και τα δύο σε άριστη κατάσταση γιατί τους κάναμε ελάχιστη χρήση .Δεν κάθονταν τα καμάρια μου στο ριλάξ:tongue:. Η τιμή τους είναι 30 ευρώ το καθένα .Το ένα ριλάξ γίνεται και καθισματάκι για το μικρό σας !

Link to comment
Share on other sites

Δίνουμε και το κάθισμα αυτοκινήτου το οποίο είναι Chicco κατηγορία 0-1 στα 35 ευρώ .

Τέλος δίνουμε και την κούνια μας μαζί με την συρταρίερα στα 380 ευρώ .Είναι σε άριστη κατάσταση γιατί τα βλαστάρια μας είχαν και έχουν αδυναμία στο δικό μας το κρεββάτι:rolleyes:...Όποτε όπως καταλαβενεται είναι σχεδόν άθικτη .Μαζί με την κούνια σας δίνουμε ένα δωράκι ,ένα μουσικό περιστρεφόμενο της Fisher Price με αστεράκια !

Επειδή είμαι κάπως άσχετη για φωτογραφίες των αντικειμένων θα μου δώσετε mail και θα σας τις στείλω και για όποια διευκρίνηση μιλάμε και στο τηλέφωνο .Όποιος ενδιαφέρεται για περισσότερα από ένα αντικείμενο θα υπάρξει και δώρο (πχ. αν θέλετε κούνια συρταριέρα και ριλάξ το ριλάξ θα είναι δώρο !)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Έχω ξανά δηλώσει το ενδιαφέρον μου για το κάθισμα αυτοκινήτου αλλά δεν είχα απάντηση.

Τι κιλά είναι η κατηγορία 0-1 , δένει απλά με ζώνη η με ίζοφιξ;

Μπορώ να έχω και μια φωτο;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
On 24/1/2017 at 0:10 ΜΜ, Titin είπε:

Ποιο καθισμα chicco ειναι ; μπορειτε να στειλετε φωτο;

 

Aν θέλετε και ενδιαφέρεστε ακομα μπορειτε να μου στειλετε το mail σας και να σας στειλω φωτογραφίες απο το κάθισμα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...