Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Καλησπέρα και απο μενα κορασες.. πριν κανενα 2ωρο σχολασα μεχρι να παω να ψωνισω κανα πραγμα για το σπιτι τωρα ήρθα. Ψαχνω και σκούπα διότι μου χαλασε η δικιά μου και δεν ξερω τι ειναι καλυτερο.... ποσα Watt να ειναι με σακουλι ή όχι;

Αυριο εχω ραντεβουδακι Λευκωσια με το γιατρο... να δούμε τι θα μας πειιι.. :D ολο αυτογραφα θα γεμίσει το σπιτι :P

Ο νεφολοποιητης τι ειναι? :P


JRfdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορουες που ειστε???

Georgiana ο νεφελοποιητης ειναι μηχανη για το ασθμα! Ελπιζω να μην τον χρειαστειτε!

Η hoover...εξαρταται ποσα χρηματα διαθετεις βασικα,...οσο πιο ακριβη τοσο πιο καλη....εξαρταται αν εχεις χαλια ή οχι...

Καλυτερα με σακουλι....οι φθηνες χωρις σακουλι δεν κανουν καλο καθαρισμα...

Οι εξειδικευμενες χωρις σακουλι ειναι πανακριβες...

Οσο για τα βατ...οσο πιο πολλα τοσο καλυτερο...

Και ξανα.... Εξαρταται ποσα χρηματα διαθετεις...

Αυριο θα περιμενουμε νεα σου!

Ελενη πες μας νεακια!!!

Ποναω χαμηλα στην κοιλια...πρεπει να ειναι η μητρα...εκανα λιγες δουλειες σημερα....ουφφου...πηρα το μεσημερι διπλο μαγνησιο κ τιποτα...τωρα ξανα διπλο μαγνησιο κ παλι τιποτα...

Εχει φασεις που νομιζω πως δεν θα βγαλω το Σ/Κ...απο τον πονο στην κοιλια,...αλλα δεν ειναι συσπασεις...

Αυριο...ΤΙΠΟΤΑ δουλειες!

Link to comment
Share on other sites

Μα εκαταλαβες οτι εισαι ετοιμογεννη; :P

Ατου να κάνεις δουλείες :P

Χμμμ... ο αντρας μου εχει άσθμα. ... λες να εχει και το μωρο μας;

όσο για τη σκουπα ως τα ?80 δεινω...

Με την κοιλιά στο στόμα. ..το καθετί νιώθεις οτι είναι η ωρα του :D Προγραμματισμενη καισαρική εννε?


JRfdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Georgina νεφελοποιητης ειναι η μηχανη που κανουμε τιςλεγομονες μασκουες αν εχεις ακουστα. εμενα παθαίνουν συχνά λσρυγγιτιδα και χρειαζονται μασκες. λαλη επιτυχια αυριπ και θα περιμένουμε νέα!!

Χριστινα μου μπερδευτηκα! απο ολες τις πολεις εχουμε χαχα

καλε λες να σε πιασουν οι πονοι και να εχουμε γεννητουρια σαββατογεννηνενο??

σε ποια βδομαδα εισε τωρα?

απο hoover δεν κστεχω. εχω μια με σακούλι εγω πολυ καλη ειναι.

Ελενη που εισε να μας πεις τσ νεα σου?

μολις εβαλα τα αγορια μου για υπνο και παω και εγώ τωραααα!! εκανα και εγω πολλές δουλειές του σπιτιού σήμερα και κουραστηκα αρκετα... η συνεχεια αυριο αχχχ


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μα εκαταλαβες οτι εισαι ετοιμογεννη; :P

Ατου να κάνεις δουλείες :P

Χμμμ... ο αντρας μου εχει άσθμα. ... λες να εχει και το μωρο μας;

όσο για τη σκουπα ως τα ?80 δεινω...

Με την κοιλιά στο στόμα. ..το καθετί νιώθεις οτι είναι η ωρα του :D Προγραμματισμενη καισαρική εννε?

Η κοιλια ....με εμποδιζει στις δουλειες!

Τςλωσπαντων, αναγκαστικα αυριο θα κανω μονο τον αποστειρωτη που δεν τον εκανα σημερα, μπιμπερο κ θερμους...τιποτα αλλο!

Προγραμματισμενη 2η καισαρικη!

Σημερα, Παρασκευη, ειμαι 38 βδομαδων κ 1 μερα

Τη Δευτερα που θα γεννησω θα ειμαι 38 βδομαδων κ 4 μερες

Που ειναι νορμαλ για 2η καισαρικη

Γενικα κατα τη διαρκεια ης 38ης βδομαδας ειναι το ιδανικο!

Αντωνια λες να γεννησω Σ/Κ???

Θα δειξει!!!

Αυριο ξεκουραση! Υποχρεωτικη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Georgiana το οτι εχει ο αντρας σου ασθμα κ συ οχι τοτε εχεις 50-50 πιθανοτητες...

Οσο για τη hoover παρε αυτην που μπορεις οικονομικα, βρισκεις διαφορες μαρκες κτλ...κανε μια ερευνα σε 1&2 καταστηματα για συγκριση, μη βιαστεις να αγορασεις!

Ελενηηηηηηηηηηηηηη????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! τι κακό είναι αυτό που καθημερινά που πρέπει να σηκωθουμε για σχολείο δεν σηκώνεται κανενανας και τα σαββατοκυριακα που θελω να κοιμηθω ξυπνουν απο τις 530....

Ελενη η εταιρεια που αγορασα τον νεφελοποιητη ειναι η pic. μου την εφτιαξε χθες προχειρα ενας φιλος ηλεκτρολόγος αλλα μου ειπε οτι θελει αλλαημα το σουιτς. μπορει η εταιρεία να μου φέρει μονο ενα σουιτς? γιατι αμα τους την παρω για επιδιόρθωση δεν γλυτώνω το 50ευρω ενω το σουιτς να στοιχιζει κανενα 5 ευρω!! αν γνωρίζεις την εταιρεια μεσω της δουλειας σου και μπορεις να ρωτησε πληηηηηηηηηςςςςςςςς.

τι κανει τκ μπεμπακι? κανατε β επιπέδου? ???? για πες!!!! 3d????? ρωτησες την Αφρο για την κερατινη????

Georgiana good luck σημερα!! περιμενουμε νεακια!!

Χριστινακι πως εισε σημερα?? 1 και ποψε??? χαχαχα. ξεκουραση σημερα θυμασε ααα!!!!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kalispera kopeles! Kalo savvatokiriako!!

Grafete oloklires selides kai en prolavenw na sas diavasw!! :tongue:

Candy ligotero apo 48 wres kai tha gnwrisete tin mpempa sas!! Den se vlepw na agxonesai katholou pantws! Mpravo sou!

kyoya e allo na sikothoun na pasein sxoleio allo na sikothoun na paiksoun!! Diaforetiko to pneuma tous! pes tous an ginete na to kamoun 6-6:30 gia to paixnidi na ksekourazete kai lio h mama :tongue: Kampili ekanesh akoma?

Vlepw gnwristikate oles, nomizw emena to onoma mou einai perito na to anaferw afou to vlepete :tongue:

Georgiana kali epitixeia! Na mpeis na mas peis ta nea sas!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Καλο Σ/Κ!!!

Ξυπνησα σημερα με πονους παλι,...μετα μου περασαν...μετα ξανα,...καθε φορα σε σημειο που δεν μπορουσα να περπατησω...πηγα κλινικη, ευτυχως ολα οκ! Ο γιατρος μου πε πως κουραστηκα απο τις χθεσινες δουλειες, δεν ηταν συςπαςεις, ολα οκ, οποταν το Σ/Κ ξεκουραση, ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!

Η φαση ειναι πως πραγματικα σεν συνειδητοποιω τις δουλειες που κανω...

Οποτε τωρα, απλωνω ζαμπα!!!

Ελενη περιμενουμε νεακια!

Σαλωμη Σοφια εχεις διπλο ονομα δηλαδη?

Ο Θεος να σου δινει υπομονη κ δυναμη! Θελουν χρονο τα μωρακια να δυναμωσουν!

Αντωνια, ετσι κανουν ολα τα παιδια...αχχχ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Καλο Σ/Κ!!!

Ξυπνησα σημερα με πονους παλι,...μετα μου περασαν...μετα ξανα,...καθε φορα σε σημειο που δεν μπορουσα να περπατησω...πηγα κλινικη, ευτυχως ολα οκ! Ο γιατρος μου πε πως κουραστηκα απο τις χθεσινες δουλειες, δεν ηταν συςπαςεις, ολα οκ, οποταν το Σ/Κ ξεκουραση, ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!

Η φαση ειναι πως πραγματικα σεν συνειδητοποιω τις δουλειες που κανω...

Οποτε τωρα, απλωνω ζαμπα!!!

Ελενη περιμενουμε νεακια!

Σαλωμη Σοφια εχεις διπλο ονομα δηλαδη?

Ο Θεος να σου δινει υπομονη κ δυναμη! Θελουν χρονο τα μωρακια να δυναμωσουν!

Αντωνια, ετσι κανουν ολα τα παιδια...αχχχ

Na aplwseis zampa giati prepei na sai dinati gia ti deutera!! Fantazesai na ithele i mikri na vgei prin tin deutera??

Nai exw diplo onoma! Kai episis kai o antras mou! Kai ta mikra tha exoun diplo onoma! ta mikra giati ta taksame prin meinw egkios ston Agio Dimitrio!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σαλωμη Σοφια μου ο Αγιος Δημητριος θα τα προστατευει κ θα τα βοηθαει! Ολα θα πανε καλα!

Georgiana τωρα θυμηθηκα! Σημερα ειναι το ραντεβου σου! Περιμενουμε νεακια!!!

Αντωνια εσενα η καμπυλη ειναι Δευτερα πρωι,...νομιζω τα αποτελεσματα τα παιρνεις απογευμα ή επομενη...δεν θυμαμαι!

τι αλλα νεακια?

Link to comment
Share on other sites

Μια καλησπερα απο την ηλιόλουστη Λευκωσία :)

Πήγαμε στο γιατρό μεγαλωσαμεεεεε γίναμε 1.45cm ακουσαμε και παλι καρδούλα και Πητ μας ειπε 19/10:)

Δεν μπορω να γραψω τωρα πολλα φιλακια τα λεμε μετα


JRfdp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΣαλωμηΣοφια φανταζεσαι να γεννουσα σημερα? ή αυριο?(Μερα της γυναικας!)

Για αυτο πηγα γιατρο αλλα ολα οκ τελικα! Κ πλακουντας, ομφαλιος λωρος, κ αμνιακο υγρο!

Γεωργιανα τελεια τα νεα σου μπραβο! Συνεχιζεις δυναμικα!

Αντε καλη εγκυμοσυνη να εχεις!

Αντωνια...???

Ελενη...???

Πεστε κανενα νεακι κ βαριεμαι!

Ολη μερα απλωνω ζαμπουλα! Ημουνα μεχρι το μεσημεριανο στον καναπε απλωμενη...μετα το φαγητο ξανα καναπε κ μετα πανω στο κρεβατι, κοιμηθηκα κ ξανα απλωμενη στο κρεβατι...!!!

Ετσι θα ειμαι συνεχεια κ σημερα κ αυριο...

Link to comment
Share on other sites

Koritsia geia sas!!!! Den sas 3exasa alla imoun ptoma pses teliosame 7:30! K os tis 9 kimomouna!! Hehehe ola pigan mia xara mono pou o mpempis itan mproumita k den kinotan na dounestomaxi k kilia!! Xazmouriotane sinexia!! Oles ok metrisis mia xara mono pou tha 3anapao triti proi na teliosoume tis metrisis... M egrase analisis genikes... K to mono vrike mia mikri mevrani opos tou amniakou sakou oxi sto meros pou ine to moro sto piso meros m ipe to vlepoun suxna den epireazi to moro na min anisuxo parolo pou anisixo!! :) opote afta apo emena!! Sxolio???


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου ευχαριστα τα νεα σου!

Αμα σου πε πως ολα ειναι οκ τοτε ολα ειναι οκ! Δν υπαρχει λογος να ανησυχεις αμα σου πε η γιατρος σου να μην ανησυχεις! Αμα εβρισκε κατι μη κακο, θα σε εβαζε σε εξιδεικευμενες εξετασεις...κτλ κτλ κτλ

Οποτε ολα οκ!:D

Δεν εχω ιδεα για αυτην την μεμβρανη, αλλα δεν ειμαστε γιατροι εμεις!

Επομενη φορα φαε σοκολατα! ...ξανα!

Αν νιωθεις ανασφαλεια κτλ πες της το ξανα την Τριτη κ τρελλανε την με ερωτησεις την Τριτη να σου λυθουν τυχον αποριες!

Ειμαι καθιστη, οοολη μερα... Ποσο θα θελα να εκανα καμια δουλιτσα...με επιασε αυτη η μανια της καθαριοτητας...

Η φαση ειναι πως οκ σηκωνομαι συχνα για τουαλετα κ με ενοχλει...οποτε πραγματικα δεν μπορω...αλλιως θα χτυπουσα καμια μικρουλικη δουλιτσα...

Τρελα με την καθαριοτητα με επιασε...ελεος!

Κ αυριο οοολη μερα σπιτι...καθιστη...παλι καλα που δεν με εβαλε να ειμαι ξαπλωμενη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...