Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

xristina m sigoura tha tin vomvardiso me erotisis to kalo tis giatrou m ine oti den afini tipota stin tixi oute mia ipopsia! Afto me kaThisixazi ligo ... k i mama m pou ine o tomeas tis k m ipe oti den ine tipota anisixitiko opote iremisa ligo....afto me tkn sokolata efaga misi galaxy k o mpempis m tipote to mono pou emane mas xeretouse k xasmouriotan!!!

esi prepi na iremisis ligo giati den exis perithoria na piezis ton eafto s 3ekourastou k apolafse tis stigmes os tIn deftera!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣαλωμηΣοφια αυτο ειναι για σενα!

Υπομονη κ δυναμη κ ολα θα περασουν!

Ο Θεος κ η Παναγια κ ολοι οι Αγιοι να ειναι διπλα στα παιδια σας!

http://www.daddy-cool.gr/2015/03/gennhthhke-xarh-sthn-agaph-ths-mhteras-toy.html

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια. σήμερα ολσ τρεχάματα και δεν κσταφερα να μπω σχεδον καθολου. τελειωσα τις δουλειες μου και πήγαμε παιδοτοπο με τα αγορια μετα στη μαμα μου για φαι... περασε κιολας το σαββατο. ευτυχως εχω άδεια την Δευτέρα για την καμπύλη ! ελπιζω να μην επηρέασει το αποτέλεσμα ο γύρος που εφαγα τωρα χαχαχα. Ελενη μια χαρα ο μπεμπης οπως ειπες η Αφροδίτη εινσι πολύ σχολαστικη στη δουλεια της δεν αφήνει τίποτα στην τύχη. αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα σου το έλεγε για περετερο ψαξιμο. και εμενα του βρήκε μικρη υδρονεφροση αλλα δεν ανησυχώ γιατι ειναι πολύ συνηθισμένο στα αγορια. και φευγει μετα τη γέννα. ειχε και ο δευτερος μου. για 3d ρωτησες? για την κερατινη?? σου εγραψα πιο κάτω για τον νεφελοποιητη για δες να μην τα ξαναγραφω και απο το κηνιτο βαριεμαι! !

Χριστινα ήρεμα με τις δουλειες! μια μερα σου εμεινε τι καλα!!

Georgiana μεγαλωσε το σπορακι σου καλε!! μια χαρά προχωρατε


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερουδια Αντωνια!

Ευτυχως κοιμηθηκα ξανα μετα, ημουν ξυπνια 2-4 κ κοιμηθηκα ξανα 4-6! Παλι καλα!

Με το παραμικρο παντως ποναω την κοιλια μου, κ ειναι η μητρα!

Ετσι ειναι στην 2η, 3η καισαρικη, για αυτο πρεπει να γινονται κατα τη διαρκεια της 38ης βδομαδας...αυριο Δευτερα θα ειμαι 38 & 4 μερες!

Μου ελεγε ο παιδιατρος πως ας πουμε μεχρι την ερχομενη Πεμπτη, που θα ειμαι 39 βδομαδων δεν θα αντεχε η μητρα σου!

Θα παρουμε τα κεραστικα σημερα...νομιζω θα κτυπησω 1-2 πραλινες! Ειναι τοοσο τελειες!!!:tongue:κοπιαστε να σας κερασω!

Θα πηγαιναμε εστιατοριο, αλλα αφου πλεον δεν μπορω να κινουμαι...θα τα παρουμε take away!:tongue:

Αυτα...

Link to comment
Share on other sites

φαε μάνα μου φαε!! δεν έχεις πρόβλημα εσύ! εγω σημερα διαιτα! αυριο εχω καμπυλη. και ειπα να προσεξω.

οσο αφορα.αυτο που λες για την μητρα στην καισαρικη εχω την εντύπωση ότι ολες οι προγραμματισμενες καισαρικες γίνονται στην 38 βδομαδα..

ατε τζε ποψε! !!!!

αυριο θα έχουμε νεα μετα την γεννα φαντάζομαι


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πραγματι....

Τζαι ποψε!!!

Σιγουρα αυριο μολις μπορεσω θα σας γραψω...!!!

9 περιπου η καισαρικη με επισκληριδιο....ελπιζω μεχρι το απογευμα να σας γραψω!!!

Ουφφου η κορουλα μου ειχε μυξουλα κ σημερα χειροτερα...

Βεβαια, ειπαμε σε περιπτωση που αρρωστησει παει στην αγαπημενη γιαγια...αλλα μια κουβεντα ειναι...θα πηγαινει οταν ερθει το βρεφος σπιτι???

Ολο τον χειμωνα ηταν αρρωστη...κουραστηκα κ δεν μπορω να κανω κ τιποτα σημερα να βοηθησω τον αντρα μου....

Ουφφου...

Link to comment
Share on other sites

Kalimera kopeles!!

Xristina aurioooo me to kaloo!! ante mexri kai egw anipomwnw na genniseis!!! Euxomai na pane ola kat'euxin! Xtipa kai kamia pralina gia emena! Edw gia na fame kalo gliko prepei na to ftiaksoume monoi mas! To eida kai to link, poli aisiodokso mou edwse dinami prwi prwi! Simera tha pame oikogeniakos na tous doume!!!! Egw, h mama mou, o antras mou, o aderfos tou pou tin Oualia me tin kouniada m kai ta dio ta mikra kai o ksaderfos tou pou to Londino tha erthei! Tous perimenoume na erthoun prwta edw! Meta tha pame kai emeis na fame eksw opote elpizw na exoume euxarista nea!

Antwnia fae kale! fae mexri tin wra pou prepei na arxiseis ti nisteia haha :tongue: Egw toulaxiston etsi ekama panw katw!!

Noikokires pantws eisaste oles! Hmoun kai egw kapote alla twra emas sto spiti pio poli o antras mou kai katharizei kai mageirevei!! :tongue:


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Kalimera kopeles!! Antonia m 3d exi I giatros k m ipe to vazi tin 30 week k meta pou exi ligo lipos to moro den to dixni apo Tora Giati to moro ine skeletouliko k exi pou fovounte... ;) gia tin keratini den rotisa tha rotiso tin triti pou tha Pao :)

Christina m telionoyn ta vasana s!!! Ate me to kalo avrio!!! Ime emthousiasmeni!! Perimenoume nea s!!!

Salome m tha dite oloi ta morakia telia!!! Thetikoi energia Apo olous!!!!

Ego pses kimithika noris k meta 3ipnisa I ora 3 k m pire ligi ora na 3Ana kimitho!! Alla ok!! K to proi xoris logo arxisa n.a. Kleo gia ena tetarto!!! Eleos!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!! Ολες σας!

Σαλωμη μου ολα θα πανε καλα, υπομονη! Αντε πες μας τα νεα σου τα σημερινα!

Οι βαλιτσες ετοιμες αλλα ολο κ τις ξανακοιταζω...σε λιγο θα τις βαλουμε στο αυτοκινητο!

Εμμ τι αλλο...ελπιζω να κοιμηθω ολοκληρο το βραδυ!

Θα εχετε νεακια μου αυριο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...