Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!! Ολες σας!

Σαλωμη μου ολα θα πανε καλα, υπομονη! Αντε πες μας τα νεα σου τα σημερινα!

Οι βαλιτσες ετοιμες αλλα ολο κ τις ξανακοιταζω...σε λιγο θα τις βαλουμε στο αυτοκινητο!

Εμμ τι αλλο...ελπιζω να κοιμηθω ολοκληρο το βραδυ!

Θα εχετε νεακια μου αυριο!

τόσες μερες δεν κοιμοσουν κσι νομίζεις.πως αποψε θα κοιμηθεις?? χαχαχα!! μια χαρα σε βροσκω παντως! αυριο τετοια ωρα θα εχεις την κορουλα σου αγκαλιτσα!! καλη επιτυχια ξανα!!

σαλωμη χαθηκες! επισκεφτηκες τα αγορια σου σημερα?? ολα καλα?

Ελενη μου ευαισθησιες της εγκυμοσυνης?? αχ αυτες οι ορμονες μας!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αντωνια καλη επιτυχια αυριο!!!

ευχαριστώ Χριστινα μου!! θα το ζήσουμε και αυτο. εφαγα στις 7 μιση πιτα με χαλουμι μια σεφταλια σπιτικι τις έφτιαξε η γιαγια μου και 2 σιυβλακια..

επιτελους στο κρεβατακι μου! και νιωθα πτωμα αν και δεν εκανα οσες δουλειές θα ηθελα τωρα το σαββατοκυριακο. ανυπομονω να περασει ο καιρός να καθισω σπιτακι μου... σκεφτομαι να παρω και sickleave ενα κανενα μηνα πριν την πητ μου....κουραστηκα θελω να κατσω σπιτι αληθεια... εσυ Χριστινα μου μεχρι ποτε δουλέψες??


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δενκαταφερα να δουλεψω κ πολυ...αρχικα λογω υπερεμεσης...κ αργοτερα τα υπολοιπα με τη λεκανη μου κ τα αλλα μετα...

Δουλεψα Οκτωβρη μεχρι Χριστουγεννα μονο...

Αντε θα κανω μπανακι τωρα, ολα ετοιμα...

Για να δουμε αν θα κοιμηθω"...........

Link to comment
Share on other sites

εγω απλα νιωθω πολυ κουρασμενη ρε παιδι μου και θελω απλα να μεινω σπιτι μου. αποψε προσπάθησε να κοιμηθεις να ξεκουραστεις.. σκεψου οτι ειναι η τελευταία μερα πριν τα ξενυχτια!!!

εγω παντως θα κοιμηθω τωρα!!!

θα περιμενιυμε με αγωνια τα νεα σου αύριο!

καληνυχτα!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστίνα τωρα πρέπει να κρατάς την κορη σου αγκαλιτσα, περιμενουμε νεα!!

Ελενη ξαναγραψα το πρωι απο την κλινική αλλα δεν εμφανοζοντσι! μια χαρα ει αι δεν ειναι τοσο λιαξξξξ οσο νομιζα! το περισσοτερο ειναι οτι εισε νηστικη. ευτυχως τελειωσα και πινω τον καφε μου τωρα


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kalimeraaaaaaaa sas!!!

Xristina twra tha gennises!! Euxomai ola na pigan kat'euxin!

kyoya tin ekanes ti kampili e? mpravo!! Twra pote tha pareis apotelesmata?

Egw arrwsti kai o antras mou kanei antikatastaseis oli mera simera opote apoxi apo ta mikra!

καλημερα σαλωμη. και σε σκεφτομουν!! την εκανα και τελειωσε επιτεόυς η ριμαδα. χαχαχα. Όχι να μην πας στα μικρα. να γιανεις και μετα!! για πες ποσο μεγαλωσαν??


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χριστίνα τωρα πρέπει να κρατάς την κορη σου αγκαλιτσα, περιμενουμε νεα!!

Ελενη ξαναγραψα το πρωι απο την κλινική αλλα δεν εμφανοζοντσι! μια χαρα ει αι δεν ειναι τοσο λιαξξξξ οσο νομιζα! το περισσοτερο ειναι οτι εισε νηστικη. ευτυχως τελειωσα και πινω τον καφε μου τωρα

Antonia m na kanonisoume kanena kafedaki kai mazi... an mporoun k oi alles kopeles kai thelete na vrethoume kai apo konta! :) hhehe oste den itan toso yia3!! pali kala!!! ego niotho piesi stin mesi m simera! simiosa gia tin afroditi tin keratini pou tha pao avrio na tin rotiso... telika pou tin ekanes tin analisi? ti diadikasia ine?


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalimeraaaaaaaa sas!!!

Xristina twra tha gennises!! Euxomai ola na pigan kat'euxin!

kyoya tin ekanes ti kampili e? mpravo!! Twra pote tha pareis apotelesmata?

Egw arrwsti kai o antras mou kanei antikatastaseis oli mera simera opote apoxi apo ta mikra!

Salomi m eprastika sou!!!! ine epomeno me ton kero pou kani se olo ton kosmo logiko ine na arostisis!!! perimene na ise kala kai meta tha apolafsis ta morakia sou!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Tha perimenw na gianw vre koritsia ti na kamw! Para na ta kolisw ta agoria mou!!

kyoya den megalwnoun! 500 grammaria eftasame pou ta 600 kai pou egennithikame alla elpizw oti molis perasei i iosi tous tha arxisoume gala kai tha paroun ta panw tous kai tha figei kai touto to palio igro pou tis kardoules mas!!!

Pws pate eseis apo simptwmata? Fouskwnete fantazomai oles sas!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

αμαν βρε Σαλωμη.. αμα δεν τρων ομως λογικο δεν ειναι να μην βαζουν βαρος? ο γιατρος τι λεει??

Ελενη να σου πω την αληθεια το σκεφτηκα και εγω επισης σκεφτηκα να γιινουμε φιλες στο φεις αλλα ειπα να μην πω μηπως δεν θελετε..

λοιπον η καμπυλη... πας το πρωι νηστικη εντελως. ουτε νερο ουτε τα χαπια σου ουτε τιποτε. σου περνουν αιμα κσι σε βαζουν να πιεις αυτο το πραγμα. ειναι 2 ποτηρακια πλαστικα μιας χρησης. σου δινουν ενα χρονομετρο καισε μια ωρα σου ξαναπερνουν αιμα και ουρα. περιμενεις ακομα μια ωρα και ξαναπας για αιμα και ουρα. Αυτο!! αλλα ουτε νερο ενδιαμεσα δεν δικαιουσε! την εκανα στο χημειο της κλινικης και ανεβαινα πανω εκοβα την κινηση και περασε η ωρα! τα αποτελεσματα θα βγουν μεσημερι απογευμα μου ειπε. ελπιζω να ειναι ενταξει...

Χριστινακι να σου ζησει!!! ολα πηγαν καλα ευτυχως!!! εννοειτε θελουμε λεπτομερειες αλλα μολις μπορεσεις εννοειτε! καλη αναρρωση και καλες 40!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...