Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Καλημέρα candy μου. Μαμ -κακά & ναννυ :D

Όσο σε θυμάμαι που τα λέγαμε το προηγούμενο Σάββατο που έπαιρνε φωτιά ο κωλος σου να κάνεις δουλειές ακομα... πω πω

Εγω καλά αγάπη μου. Δουλευα σήμερα μόνη απο της 8.30-2.30 και έβαλα το σταυρό μου να μην με πλακώσουν παράξενοι και ιδιοτροποι πελατες. Ευτυχώς ολα καλά αλλα νυστάζωωωω κρυώνω και λιγο μας εριξε και μια μπορα ενα μισάωρο. ..

Κατα τ'αλλα καλά λίγες τσιμπιες απ'δω λίγες από 'κει περνάμε :D


JRfdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μην με πειτε τρελλη αλλά πρωι πρωι πηγα στο γιατρο μου και χωρις καν ραντεβου. Κλαμενη ο καημένος προσπαθούσε να με παρηγορησει και να μου λέει ολα καλα πανε περιμενε να το δούμε να ηρεμήσεις. Τα συμπτωματα πανε και ερχονται!

Με το που κάνουμε τον υπερηχο αχχχχχ... και κουναγε χεράκια τοτε ησύχασα.... ειτε σε χερεταει ειτε σε μουντζωνει!! μου λεει ξερω οτι αν δε σου βαλω να ακούσεις καρδούλα δε θα ηρεμήσεις πληρως.. και ετσι μου κανε κολπικο που ειναι πιο ξεκαθαροι οι χτυποι. 175 τωρα μπορω να πω ηρεμησαααα... μέχρι την Παρασκευή που ειναι το επίσημο μου ραντεβου.

Αχχχ... μου φυγε ένα βάρος. . Καλη βδομάδα τωρα το πιστευω


JRfdp2.png
Link to comment
Share on other sites

ηρεμησε Γεωργιανα μου! φυσιολογικο ειναι που αγχωνομαστε και που αγωνιουμε ολα να πανε..ισως να ειναι και το οτι περασες πολλα... ειναι και αυτες οι ορμονες της εγκυμοσύνης......


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειαααααααα!!!!!!!!!!

Τι γινεται?

Εμεις προσπαθουμε να αναρρωσουμε αλλα κ να μπουμε σε προγραμμα,...οσο γινεται...!!!

Ειμαστε μιας βδομαδας ακριβως! Εχουμε ακομη δρομο μπροστα μας!

Αρχισανε τα ξενυχτια, η μικρουλα μας κανει τη λιτοδιαιτη κ μας ζοριζει πολυ γιατι τρωει πολυ πολυ λιγο...αλλο κ αυτο...εχει κ παλινδρομηση, αλλο αγχος...

Εγω με κολικους εντερων σε φαση να χτυπιεμαι στο πατωμα, ... Πιαστηκα κ απο το πολυ πιασιμο με πονουσε το στομαχι,...αλλα κλαματα για 3 συνεχομενες νυχτες....κ η φαση ειναι πως ολοι οι πονοι-κλαματα συμβαινουν ξημερωματα,!!!

Σημερα βγηκαμε εξω απο το σπιτι! Η πρωτη μας εξοδος! Πηγαμε παιδιατρο!

Μετα πηραν το μωρο για την ευχη στην εκκλησια!

Πηγα κ κλινικη κ μου εκοψαν τις ραφες...

Αυτα...!!!

Εσεις τι νεακια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalimera koritsia!!

Christina m fantazome xriazete ipomoni kai to gala k to klama! kolikous ixe kai i koumera m k ipofere para poli...

Georgiana m etsi ine kai ego akrivos opos esena ime!!! sinexia imouna e3o apo to grafio tis ite me ranevou ite xoris!!! heheh akoma to kano min anisixis... kai as ime stin 23 week...

Ego ime kala liga ponakia xamila kai pono stin mesi... epitelous arxisa apo tin proigoumeni week na niotho to moraki m!! ine mia mikri anakoufisi!!!


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα!!!

Χριστινα μου υπομονη μεχρι να μαθεις τα χουγια της κορης σου! και αμα αναρρωσεις και εσυ πληρως ολα καλα θα ειναι.. ετσι ειναι οι αρχες τι να κανουμε....

οι ραφες νομιζα πως πεφτουν μονες τους αλλα μαλλον στην καισαρικη ειναι διαφορετικα τα πραγματα.......

Χαχα Ελενη εσυ εισε σε συνεχής επικοινωνια με την Αφροδιτη! αν δεν εισε στο γραφειο της εισε με το τηλεφωνο στο χερι ετοιμη να της στειλεις μηνυμα ή να της τηλεφωνησεις!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Κανουμε υπομονη αναγκαστικά! Ψες ειχε κολικους κ η κορουλα μου! Μανα μου το ρε! Αλλαξαμε γαλατακι, αλλα παλι εχουμε εμετους, παλινδρομηση...θα δουμε για λιγες μερες αλλιως θα αλλαξουμε παλι γαλατακι!

Ελενη κ Γεωργιανα ειναι τελειες οι επισκεψεις για υπερηχο! Αν μπορουσα οικονομικα θα πηγαινα καθε βδομαδα!χεχεχε!:tongue:

Που ειστε ακομη, απο τον ... 7ο κ μετα που βλεπεις πεντακαθαρα το μωρο!!!

Αντωνια μου ναι, οι ραφες πεφτουν μονες τους, απλα επρεπε να παω για να κοψουν τον κομπο, δεξια κ αριστερα, τιποτα αλλο!

Πριν 5 χρονια που γεννησα την μεγαλη μου κορη, εκοβαν τον κομπο δεξια κ αριστερα κ μετα τραβουσαν την κλωστη! Βλεπεις η τεχνολογια στην ιατρικη προχωραει!

Κοριτσια δηλ ποτε ακριβως ειναι η ΠΗΤ σας???

Ελενη μου τελεια φαση που ενιωσες το μωρακι ε? κ οσο περναει ο καιρος ακομα...πιο εντονα θα το νιωθεις!

Οι πονοι χαμηλα ειναι γιατι μεγαλωνει η μητρα σου!

Φιλακια απο το μωρακι!

Link to comment
Share on other sites

Bravo sas pou me koroidevete!!hehehehehe :)

ti na kano eftixos exo anextiki ginekologo!! kai ontos ime me to kinito sto xeri! alla m kani kai to kinito noumera tora!!! eki pou nomiza oti ta pianoi ta msg m i ginekologos tora den ime sigouri!! an den m apantisi simeni den to pire!!heheh etsi antonia?? :)

Ine iperoxo esthima na niothis to moro ontos Christina m... ti sas leo esas pou to exete niosi pio polles fores!! entometa3i re koritsia niotho ligo zalismeni toutes tis meres... ine fisiko?


o0ykp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χριστινα δυσκολο με την παλινδρομηση... σιγα σιγα θα συνηθισει το στομαχακι.... τι γαλα εδινες και τι δινεις τωρα;;

εμενα η ΠΗΤ μου ειναι 9/6 κανονικα!

Ελενη οντως ανεκτικη η Αφροδιτη!! χαχαχα εεε μας εμαθε κιολας εν νομιζω να την πειραζει..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας!

Εμεις συνεχιζουμε σταθερα τα ξενυχτια κ θα τα συνεχισουμε για πολυ καιρο ακομη!

Αντωνια τελικα αλλαξαμε το γαλα κ παιρνουμε ειδικο γαλα για παλινδρομηση κ ειμαστε οκ τωρα!

Αλλα πινει λιγο κ καθε λιγο κ καθε φορα πολυ αργα,...κοιμαται καθως το πινει κ ξυπναει κ συνεχιζει...σιγα σιγα μεχρι να βρει το ρυθμο της, να δυναμωσει...

Ελενη εσενα ποτε ειναι η ΠΗΤ σου?

Για πεστε κανενα νεο!

Link to comment
Share on other sites

Αντωνια ονομαζεται Almiron AR , κ ειναι ειδικο για οισοφαγικη παλινδρομηση, αναγωγες. Εχει φυσικα συστατικα, πχ χαρουπάλευρο, που κανουν το γαλα να πηζει μολις παει στο στομαχι ωστε να μην...επιστρεψει πισω,...ή αν το κανει εμετο να ειναι γουλια κ οχι ποσοτητα!

Το ιδιο γαλα επινε κ η μεγαλη μου κορη πριν 5 χρονια!

Σαλωμη μου ελπιζω ολα να ειναι οκ! Εισαι στις σκεψεις μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...