Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια, τι νεακια.???

Εμεις καναμε σημερα το τεστ για την ακοη, ολα καλα Δοξα Σοι Ο Θεος!:D

Μιας κ βγηκα εξω εκανα κ 1-2 αλλαγες απο τα δωρακια που μας εφεραν,...κατα τα αλλα συνεχιζουμε την προσπαθεια για προγραμμα, αλλα εεεχουμε δρομο μπροστα μας ακομη...!!!

Θα χαλασει ξανα ο καιρος, ηδη ξεκινησε απο σημερα,...θα ερθουν κρυαδες, δυνατοι ανεμοι, χιονια στα βουνα....

Κ επισης εχει νεο κυμα ιωσεων!!!

Αντωνια ακουσες κατι για νεες ιωσεις? εσυ που εχεις παιδια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!!! οχι δεν θελω να χαλασει ο καιρος.... θελω ανοιξη και καλοκαιρι επιτελους!

τι ιωσεις Χριστινα μου δεν ακουσα τιποτε. μονο τα κλασσικα εχουν οι δικοι μου με την λαρυγγιτιδα και εξακολουθουμε να κανουμε μασκες...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορουες!

Αντωνια μου για "νεο κυμα ιωσεων" ακουσα, παρακατω, δεν ξερω...

Ελενη μου αρχισε το σιδηρο!!! Θα σου φυγει κ η ζαλη!

Οσο για το μωρακι, προσπαθουμε να την κανουμε να τρωει, αλλα πως? ειναι λιτοδιαιτη, ειναι κ πολυ αδυνατουλα...εβαλε καποιο βαρος κ της φανηκε, θελει ακομα να βαλει κ αλλο βαρος σιγα σιγα. Τα 2700 κιλα που γεννηθηκε ειναι στο υψος...ειναι κοκκαλιαρα!:tongue:

Βολτουλες, αναγκαστικά πηγαμε μεχρι τωρα παιδιατρο κ στο τεστ ακοης, πουθενα αλλου, ετσι αδυνατουλα που ειναι, κ ο καιρος... Οποτε θα ειμαστε κλεισμενες σπιτι, να δυναμωσει λιγακι...

Στα καταστηματα δεν την πηρα! Ειναι νωρις ακομη!

Στη μεγαλη μου κορη, πριν 5 χρονια, Μαρτιος, φορουσαμε καλοκαιρινα ρουχα κ δεν ειχε ιωσεις οποτε ημασταν πολυ πιο χαλαροι...κ στις 40 μερες αρχισα να την κυκλοφορω!

Τωρα που ειναι ετσι ο καιρος κ θα χαλασει περισσοτερο, με τις ιωσεις, δεν αφηνω κανενα να ερθει σπιτι μας, εννοω ουτε τα αδερφια τα δικα μου κ του αντρα μου με τα μωρα τους....μονο οι γιαγιαδες,...

Φοβαμαι ετσι αδυνατουλα που ειναι, με τις ιωσεις...

Τωρα που περασαν 10 μερες εβαλε λιγακι βαρος αλλα θελει ακομη...

Λεω στις ... 20-30 μερες να ερθουν τα αδερφια μας με τα μωρα τους κ μετα τις 40 δηλ μετα το Πασχα οι οποιο θελουν να κοπιασουν!

Link to comment
Share on other sites

kalimera kopeles!!! isaste kala??

Christinaki ti kanis?? to pedaki megaloni?? mana m re thimase pou metrouses meres?? tora to pernis kai volta..:)

ego ekana analisis kai exo xamilo sidiro opote allo farmakaki pano!!! makari na ine touta perimenoume na pame giatro 30/3 metrame meres!!!

Ελενη, αυτο το μετρημα με τις μερες,...κατι μου θυμιζει!!!

:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalispera vre koritsia!! Sas diavasa sta poli grigora twra giati exw polles meres na mpw kai se ligo tha figw! Simera tha kanoume to prwto tous taisma se mpimpero egw kai o antras mou tautoxrona kai exw ksipnisei apo tis 5 exw katharisei apo to agxos mou akoma kai ta ntoulapia oxi mono ap'eksw alla kai apo mesa!! :tongue: Autes oi palio iwseis vre koritsia pou kolisan kai ta agoria mou aman pia! Kai h fili mou i daskala sto sxoleio mou leei einai ola ta paidia psilo arrwsta, kai pane kai sxoleio kai kolaei to ena to allo kai pali apo tin arxi!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Σαλωμη μου ευτυχως που επιτελους τους εφυγε η ιωση!!! Ευχαριστα τα νεα σου!

Ατε θα περιμενουμε νεακια απο το τάισμα!

Φιλακια!

Ρε κορουες οι υπολοιπες που χαθηκατε???

Κυκλοφορειτε τα Σ/Κ? πως τα περνατε?

Εμεις εδω,...στα ξενυχτια!!!

Link to comment
Share on other sites

Kopeles ti kamnete?? Xathikate!!

Peite mas ta nea sas apo tis koilitses sas!!

Emeis allaksame tria galata, vlepete oi gioi mou exoun protimiseis :tongue: alla twra auto to teleuteo mas ekatse!

Σαλώμη τι κανεις;;; μπαινω αλλα δεν βλεπω να γραφει καμια και δεν γραφω... εμεις μεγαλωνουμε! μπαινω στην 30 βδομαδα σιγα σιγα.. τωρα ειπα μολις φυγει και το Πασχα θα ετοιμαστω!

μπραβο στα αγορια σου!! δεν βγηκατε ακομα ομως ε;; πως πατε;


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σαλώμη τι κανεις;;; μπαινω αλλα δεν βλεπω να γραφει καμια και δεν γραφω... εμεις μεγαλωνουμε! μπαινω στην 30 βδομαδα σιγα σιγα.. τωρα ειπα μολις φυγει και το Πασχα θα ετοιμαστω!

μπραβο στα αγορια σου!! δεν βγηκατε ακομα ομως ε;; πως πατε;

Na grafete vre koritsia!! Maresei na sas diavazw kai na leme kai kamia kouventa!!

Ante alles 10 vdomadoules kai tha ton exeis ton gio mazi sou!! Katharisate gia to pasxa???

Oxi akoma den pinoume kan apo kanoniko mpimpero, pinoume apo ena pou exei kati ipostirikseis kai kati kalwdia gia na mathoume na roufame kai na katapinoume! Tha kanoume simera eksetaseis gia to igro kai makari na exei figei!!!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Na grafete vre koritsia!! Maresei na sas diavazw kai na leme kai kamia kouventa!!

Ante alles 10 vdomadoules kai tha ton exeis ton gio mazi sou!! Katharisate gia to pasxa???

Oxi akoma den pinoume kan apo kanoniko mpimpero, pinoume apo ena pou exei kati ipostirikseis kai kati kalwdia gia na mathoume na roufame kai na katapinoume! Tha kanoume simera eksetaseis gia to igro kai makari na exei figei!!!!

Αντε Σαλώμη μου μακαρι και ταλαιπωρηθηκατε αρκετα... ποσο πηγαν τωρα τα αγορια;;;

τιποτα δεν εκανα! ουτε καθαρισα ουτε τιποτε.. απο βδομαδας ομως θα τα κανω....Σαββατοκυριακο πριν την Μεγαλη Βδομαδα ειπα... και μια γενικη με καθαριστρια εννοειτε μεσα του Μαι για να ειμαι ετοιμη να υποδεχτω τον γιο #3 !!!!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε Σαλώμη μου μακαρι και ταλαιπωρηθηκατε αρκετα... ποσο πηγαν τωρα τα αγορια;;;

τιποτα δεν εκανα! ουτε καθαρισα ουτε τιποτε.. απο βδομαδας ομως θα τα κανω....Σαββατοκυριακο πριν την Μεγαλη Βδομαδα ειπα... και μια γενικη με καθαριστρια εννοειτε μεσα του Μαι για να ειμαι ετοιμη να υποδεχτω τον γιο #3 !!!!!

egw den katharisa afou metakomisame prosfata kai katharisame, alla nai gia otan mas poun oti ta agoria tha erthoun spiti tha kanw mia kali kathariotita!! hahaha

den mas metrisan akoma apo tote pou arxisame gala alla min fantasteis oti pinoume kai poli 15cc simera! Pio poli to dwsame to gala gia na mathoun na roufane kai siga siga tha to auksisoume. H alitheia einai nomizw pws arxizoun na pernoun ta panw tous giati pia to klama den einai vouvo entelws akous mia mikri fwnoula na vgenei!! Episis mporei na einai ligo nwris alla nomizw pou kai pou skane xamogela!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

egw den katharisa afou metakomisame prosfata kai katharisame, alla nai gia otan mas poun oti ta agoria tha erthoun spiti tha kanw mia kali kathariotita!! hahaha

den mas metrisan akoma apo tote pou arxisame gala alla min fantasteis oti pinoume kai poli 15cc simera! Pio poli to dwsame to gala gia na mathoun na roufane kai siga siga tha to auksisoume. H alitheia einai nomizw pws arxizoun na pernoun ta panw tous giati pia to klama den einai vouvo entelws akous mia mikri fwnoula na vgenei!! Episis mporei na einai ligo nwris alla nomizw pou kai pou skane xamogela!!

Καλά θα τρελαθώ. Τόσο δα μικρούλια να σου γελάνε και να λιώνεις.

βρήκατε καλύτερο γαλατάκι ε;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα τρελαθώ. Τόσο δα μικρούλια να σου γελάνε και να λιώνεις.

βρήκατε καλύτερο γαλατάκι ε;

Ax twra to eida, sta egrapsa kai sto allo thema! Nai vrikame mia formoula gia prowra enisximeni pou den mas prokalei dispepsia oute kolikous!

Liwnw kai to epivevaiwse kai i maia oti xamogelane opote dikaioume sa manoula na to pw se olous :tongue:


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορουες!

Ειχα γραψει τελευταια, κ δεν εγραψε για μερες καμια ετσι δεν ξανα εγραψα...!

Σαλωμη μου χαρηκα για τα ευχαριστα νεακια!τελεια!!!

Υπομονη χρειαζεται!

Τελεια φαση με το χαμογελακι!

Εγω καθαρισα ΤΑ ΠΑΝΤΑ ακριβως πριν γεννησω ετσι δεν θα τα ξανα κανω τωρα, δεν περασε κ καιρος πολυς αλλωστε...

Αντωνια κανε κ συ τα χοντρα τωρα που μπορεις!πριν βαρεσεις! 8-10 βδομαδες σου μεινανε!

Οσο για μας, η μικρουλα ειναι λιτοδιαιτη, ναι συνεχιζει, ειναι τοοοσο λεπτουλα! κ κανει 30-40 λεπτα καθε φορα να πιει το γαλατακι της κ αυτο ειναι πολυ κουραστικο...

Επισης δυσκολευομαστε με την πιπιλα,...την πιανει κ μολις την παρει ο υπνος κ χαλαρωσει, της πεφτει, ξυπναει, της τη βαζω κ ξανα απο την αρχη!

Δοκιμασα διαφορες μαρκες, αλλα σαν να μην μας εκατσε καμια, ελπιζω να βρει τελικα μια να της κανει γιατι τα παιδια που δεν πιανουν πιπιλα εχουν δυσκολιες στον υπνο, στην ηρεμια...

Αντωνια εχεις να μας προτεινεις καμια μαρκα?

Δοκιμασαμε Νυκ, Μαμ, philips avent, bibi

Εχει λιγη προτιμηση στη Μαμ κ philips σε συγκση με τις αλλες βεβαια...

Για να δουμε...

Γενικα το προγραμμα μας ειναι γεματο, καθημερινα!

Τι νεακια εσεις?

Ελενη που χαθηκες βρε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...