Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

 Καλημερα!!!

Να σας ζήσει, να ειναι γερή Θωμαη!!! Φαντάζομαι για λίγο θα είναι η θερμοκοιτίδα... Να την πάρετε γρήγορα αγκαλιά!

Μπριαμ σήμερα.. όσο για τη σάλτσα με τα λουκάνικα θα τη δοκιμάσω άμεσα!!!

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα

Να σας ζησει θωμαη,σχεδον τελειομηνη ειναι κ εχει καλο βαρος.πολυ γρηγορα θα βγει.με το καλο να πανε σπιτακι!

Περισσευματα σημερα.πηγε η κορη χωριο οποτε μονο φαγακι για τον μικρο θα φτιαχνω,εμεις οτι να ναι

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια σουπιες με μαραθα και πατατες τηγανιτες για σημερα απο τη μαμα μου.!!! να σας ζησει θωμαη να ειναι γερη και τυχερη στη ζωη της...!!!!! εμενα κοριτσια για την ωρα μια χαρα παει η εγκυμοσυνη μου οι αναγουλες μου φενετε οτι λιγοστευουν.. αλλα με ενοχλουν παρα πολυ οι μυρωδιες ιδικα στο μαγηρεμα ζοριζομαι πολυ οταν μαγηρευω... αλλα οταν τα βρισκω ετοιμα μια χαρα τα τρωω....!!!την δευτερα εχουμε ραντεβου για υπερυχο....τη σαλτσα με τα λουκανικα μας την εκανε πολυ συχνα κ η μαμα μου και μας αρεσε πολυ... ακομα την κανει καμια φορα εβαζε μεσα και πατατες και ετσι γινεται πληρες γευμα..!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

 

Φακες και φακοκεφτεδες σημερα!

 

Θωμαη να σας ζησει!!

CME2205 η κουραση της εγκυμοσύνης είναι πολύ δυσκολη, ποσο εισαι?

Χαρουμενη μαμα λες να εχεις κοριτσακι? λενε πως στα κοριτσια εχεις λιγοτερες αναγούλες κτλ, τουλάχιστον σε εμενα ετσι εγινε

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια 

 η νυφη μου  βγηκε σημερα η μικρουλα θα παραμεινει στη μοναδα σιτισης 3 μερες ακομα μεχρι να μαθει να τρωει σε καθε γευμα 50 μλ

κοτοπουλο με κριθαρακι 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες!!

@iouliana ειμαι 24 εβδομαδων αλλα εχω αρχισει να βαραινω αρκετα. Ειναι και η δουλεια που με κουραζει... ευτυχως τωρα σκ ξεκουραστηκαμε λιγο!!! Η μικρη μου, λες και καταλαβε ποσο κουρασμενη ειμαι, προχθες κοιμηθηκε στις 10 και ξυπνησε σερι στις 11 το πρωι!!!ευχαριστηθηκαμε υπνο οικογενειακως!!!

Θωμαη με το καλο να ερθει η μικρουλα σπιτι της!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...