Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Περαστικά και σε σας Βίκυ μου! Πωπω δύσκολα έτσι  και το μεγάλο κολλάει το μικρό και πως να τ αποφύγεις...;;;

Κι ή δικιά μου δεν βλέπει δεν δίνει σημασία καθόλου αλλά δεν με πειράζει καθόλου, βλέπει κανένα τραγουδάκι από τα Ζουζούνια  στο ταμπλέτ και μέχρι κει αλλά πάντα προσπαθουμε να παίζουμε και όταν το επιτρέπει ο καιρός πάμε βόλτες, ευτυχώς έχει μπολικα παιχνίδια και παιζουμε


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!!

 

η μικρη μου τωρα τελευταια αρχισε να παρακολουθεί παιδικα και μαλιστα παθιαζεται και ερχεται να μου τι γινεται!!της αρεσει ο μικρος νικολας και η μαγια!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...εμενα της αρεσει ο vipo και τα στρουμφακια...δεν καθεται να τα παρακολουθησει βέβαια...τα τραγουδια της αρέσουν πολυ τραγουδάει κ χορευει

Vikib περαστικα σας γρηγορα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα.ευχαριστουμε για τα περαστικα

εγω δ βλεπω καποια σειρα,παρακολουθω κυριως ξενες στη νοβα,αλλα η λεξη που δ λες πιστευω ειναι πολυ ωραια

σημερα δ ειμαι κ στα καλυτερα μου.ειμαι μονη με τα μικρα.στεναχωριεμαι με τον μικρο που βηχει.πολυ δυσκολο τοσο μικρουλι.η κορη αρρωστησε πρωτη φορα 1,5ετους.αλλα κ με τη μεγαλη που δ συνεργαζεται καθολου για σιροπι κ ορο,ενω μεχρι τωρα παντα ηταν πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια! Ευτυχισμένο το 2017!!!

Χαθηκα λιγο.. θα προσπαθησω ν απαντησω σε ολα...χμ...

Παραμονή κάναμε οι 4 στο σπίτι.. όλοι κοιμούνταν στην αλλαγή εκτός από εμένα... που κοιμήθηκα 12:15!! τρελό ξενύχτι χιχιχ

απο παιδικά ο μεγάλος βλέπει διάφορα... του αρέσει η masha, o shaun, ο μικρός νικόλας και οτιδηποτε με σουπερ ηρωες!!

εγω δν βλεπω πολλη τηλεοραση.. η αγαπημενη μου σειρα ηταν το ετσι ξαφνικα (νομίζω- με μαρκουλακη κ χειλακη).. πριν χρόνια...

 

Βικυ μου μην στενοχωριεσαι... το εχω περασει κ εγω αυτο... ατιμη αυτη η εποχη... αλλα θα γίνει καλα το μικρούλη σου... κ το δικο μου περυσι τετοια εποχη είχε αρρωστήσει, είχε κλεισει λαιμός του  κ δν μπορούσε ούτε ν κλαψει..ενιωθα τοσο ανημπορη ν τον βοηθησω.. υπομονή! δν είναι τίποτα!! Περαστικά!

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα εχει υπεροχη λιακαδα σημερα στη αθηνα ετσι ου ερχεται να τα παρατησω ολα κι να παω για καφε :oops:

ευτυχως τα αγορια μου συνηλθαν απο την ιωση κι επιτελους ηρεμησαμε

θεμα ημερας : τι μαγειρευουμε σημερα ?

εγω θα φτιαξω μακαρονια με σαλτσα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Τελειο φαγητακι Θωμαη! Εγω δν μαγειρευω συνήθως....:oops: Τα παιδια είναι στην πεθερα οποτε θ φαμε εκει.. Εφτιαξα μόνο λίγο τυρόψωμο χθες βραδυ για συνοδευτικό!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας!

εμεις σημερα σνιτσελ με πουρε

ωραιο το τυροψωμο κ τα καλαμαρακια.μακαρονακια λεω αυριο

ευτυχως η μικρη παιρνει τα φαρμακα χωρις γκρινια πια κ πιστευω οτι μεχρι μεθαυριο θα ναι περδικι

ο μικρουλης θα δουμε.ισως μεχρι το σ/κ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Μπράβο στα μικρούλα που αναρρωνουν!! Άλλη αρρώστια να μην μας βρει

Εγω σήμερα αρακά αλλά μ άρεσαν ολα τα φαγητά που ειπατε....σνιτσελ έκανα την κυριακη και είχα παστίτσιο χθες οπότε είμαι καλούμενη προς το παρόν από αυτά...αύριο μάλλον θα πάμε στην κουνιάδα μου για φαγητό οπότε το γλίτωσαν το μαγείρεμα !!

 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

για σας κοριτσια πως ειστε..;;;; εγω σημερα εκανα μια γρηγορη ομελετα για εμας και για το μικρο του ειχα ετοιμασε απο εχθες κοτοπουλο με μπροκολο γιατι τα μεσημερια το ταιζουν οι γιαγιαδες  του ..


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα!

εμεις μεσα να αναρρωσουμε μια κ εχει πολυ κρυο αν κ ηταν ευκαιρια που δ δουλευει ο αντρας μου αυτες τις μερες

δ πειραζει,εχουμε καιρο για βολτες

φαγαμε κ ζεστο τραχανα,οτι πρεπει

τωρα πινω καφεδακι κ η κορη τσαι με τα κουζινικα της(εγω κανονικο)κ τα αγορια κοιμουνται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...