Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

καλημερααα τι κανετε χιονισε ; σε εμας οχι :oops:

χρονια ποολα στους εορταζοντες για μενα σημαντικη μερα γιορταζει ο αντουλης μου :-D

καονικα θα ετοιμαζα τα φαγητα για το τραπεζι αλλα λογω μετακομισης δεν θα κανω τιποτα φετος

θεμα ημερας : κανετε τραπαζια σε γιορτες κλπ ?

εγω κανω οικογενειακο ( γονεις αδελφια κουμπαροι κι η κολλητη μου φιλη )


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

44 minutes ago, thomai62 είπε:

καλημερααα τι κανετε χιονισε ; σε εμας οχι :oops:

χρονια ποολα στους εορταζοντες για μενα σημαντικη μερα γιορταζει ο αντουλης μου :-D

καονικα θα ετοιμαζα τα φαγητα για το τραπεζι αλλα λογω μετακομισης δεν θα κανω τιποτα φετος

θεμα ημερας : κανετε τραπαζια σε γιορτες κλπ ?

εγω κανω οικογενειακο ( γονεις αδελφια κουμπαροι κι η κολλητη μου φιλη )

καλημερα!εμεις εχουμε αρνητικες θερμοκρασιες..

χρονια πολλα!να τον χαιρεσαι!εμενα γιορταζει η κορη μου

κ γω κανω παραμονη πρωτοχρονιας λογω γιορτης εμου κ του συζηγου κ πρωτομαγια λογω επετειου.πασχα παμε στο χωριο που ολοι μαγειρευουν απο κτ.θελω να κανω κ για τα παιδια.περυσι εκανα στην κορη αλλα φετος δ βολεψε να ερθουν.στον μικρο μαλλον το πρωτο τραπεζι γιορτης θα ναι της βαπτισης το μαιο

σε στενο κυκλο κ μεις,καμια γιαγια κ πρωτα μας ξαδερφια επιπλεον

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Θωμαη ν χαιρεσαι τον αντρα σου κ εσυ βικυ το κοριτσακι σου!

Κοριτσια ακομα κ Πατρα ψιλοχιονιζει..ο μεγαλος εχει τρελαθει!

Εγω δν κανω τραπεζια συνηθως γιατι δν το εχω ιδιαιτερα..τωρα δε με το μικρο δν μπορω ν κανω τπτ.. εσας σας αφηνουν τα μικρουλια σας ν μαγειρεψετε κ ν κανετε δουλειες ηρεμα;; εμενα ειναι συνεχεια πισω μου το μικρουλι.. με το ζορι ν φτιαξω ενα φαγητο..:-)


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

προς το παρον το μικρο με αφηνει.ειναι οι μονες φορες που τον βαζω ρηλαξ αν δ καθεται στο παρκο για να μαγειρεψω 

εχω πλυντηριο πιατων κ στεγνωτηριο οποτε το θεμα πιατα-ρουχα-σιδερο ειναι αρκετα ευκολοτερο

στην κορη το πρωτο διμηνο δ εκανα τπτ,ειχα καποιες δυσκολιες,θηλαζε συνεχεια κ δ κατεβαινε απο την αγκαλια

μετα σιγα σιγα τα εκανα ολα.βοηθαει πολυ ο αντρας μου.η μικρη δ με αφηνε να πλενω πιατα μεχρι που χρονισε(δ ειχαμε παρει το πλυντηριο).ανοιγα βρυση,γυρνουσα πλατη κ πλανταζε ευχαριστω αναθ.εδω δ χιονιζει..μονο ψοφοκρυο κ αερα

φετος δ εκανα τραπεζι πρωτοχρονια με νεογεννητο ουτε στη μαμα μου πηγαμε γτ ταλαιπωρια με δυο μωρα,ολοκληρο ταξιδι

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας χρονια.πολλα σε.οσους γιορταζουν 

Εδω χιονίζει λιγο κ εχει πολυ κρυο

Στις γιορτες μας παντα κατι κανω ιδιατερα το απογευμα μεζεδακια κ τετοια συνήθως

Τωρα απο δουλειες τωρα αρχιζει κ.καπως μ αφηνει πιο παλια δυσκολα ενα φαγητο κ αυτο με το ζορι..ευτυχώς με βοηθαει ο αντρας μ.οταν ειναι σπιτι ειναι κολλημένη πανω του αρα εγω κανω δουλειες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και χρονια πολλα σε οσους γιοραρταζουν σημερα..!!! θωμαι να χερεσε τον αντρα σου και vikib τη κορουλα σου..!!! και εμενα σημερα γιορταζει ο μικρος μου η πρωτη του ονομαστικη γιορτη και γιορταζω και εγω..!! απο τραπεζια κανω τα χρηστουγεννα και την μερα της πρωτοχρονιας και καμια φορα στο ασχετο να βαλουμε ψησταρια και να μαζευτουν φιλοι να κατσουμε, γενικα το μπαρμπεκιου αρεσει πολυ στον αντρα μου..!!! σημερα θα κανω μπουφε...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

 

vikib  να χαυρεσαι την κορουλα σου!!

 

χαρουμενη μαμα χρονια πολλα και στους δυο σας!!

 

thomai να χαιρεσαι τον αντρα σου!!

 

Εμεις εχουμε θεμα με το μωρο, εχει παλινδρομηση ουρων και ειμαστε ολο νοσοκομεια, προχθες εκει τη βγαλαμε παλι και περιμενω αποτελέσματα τη δευτερα , ελπιζω να μην ξανανοσηλευτουμε

 

Τραπεζια κανω συχνα, σε γιορτες δικες μας και των παιδιων και παραμονή πρωτοχρονιά παντα. Εχουμε και αυλη οποτε ψηνουμε στον κηπο πολλες φορες.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


περαστικα  ioulianna α μωρε  και ειναι τοσο μικρο ..!! ευχομαι γρηγορη αναρρωση..!!! σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσια..!!! Σημερα μπορω να πω οτι μετα απο 13 χρονια χιονισε και το εστρωσε στο κεντρο των χανιων..!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια πολυ κρυο εδω στην αθηνα αλλα χιονι καθολου 

Ευτυχως η ιωση μας περασε κι απο αυριο καθε κατεργαρης στον παγκο του 

Θεμα ημερας : πανε τα μικρα σας παιδικο σταθμο ;

Εμενα ο μεγαλος παει προνηπιο σε δημοσιο νηπιαγωγειο και τον μικρο τον κραταω σπιτι 

Παρολου που ειμαι βρεφονηπιαγωγος πιστευω οτι μεχρι τα 3 με 4 καλυτερα τα παιδια να μενουν σπιτι 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο μικρος ειναι 14 μηνων και οταν δουλευω τον κρατανε οι γιαγιαδες του!! αλλα σκεφτουμουνα το καλοκαιρι να τον πηγενα σε σταθμο απο σιγα σιγα καποιες ωρες την ημερα ωστε να συναναστρεφετε και με αλλα παιδακια και να μαθει να λειτουργει ομαδικα κτλπ γιατι πιστευω διαφορετικη διαπαιδαγωγηση παιρνουν τα παιδακια μεσα απο εναν σταθμο και ξεσκανε λιγο κιολας αποτι μεσα σε ενα σπιτι ακομα και σε μια αυλη αν δεν εχουν αλο παιδακι να παιξουν ...δε ξερω ισως να το σκεφτομαι και λαθως..


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...