Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

γεια σας κορίτσια τελεια μερα ζεστη κ ηλιος μ αρεσειιι

Χτες φαγαμε αρακα κ σημερα λαχανοπιτα απο τη μαμα

25 Μαρτίου το πρωι θα παμε να δουμε την παρελαση για καφε δεν ειναι να παμε εχει παρα πολυ κοσμο το απογευμα δουλεύει ο αντρας μου..

anath κοτοπουλο με μπυρα;ωραιι θα ειναι πως το φτιαχνεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας

σπιτικη πιτσα σημερα απο τα χερακια του συζηγου

25η μαρτιου θα παμε στους γονεις μου

γεια σας

σπιτικη πιτσα σημερα απο τα χερακια του συζηγου

25η μαρτιου θα παμε στους γονεις μου

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια σημερα σνιτσελ και σουβλακια ξυλακια εφτιαξα.... με ρυζι για εμενα και πατατες τηγανιτες του αντρα μου. και εδω σημερα εχει παρα πολυ ωραια μερα χαρα θεου που λενε..!!!! 25 μαρτη γιορταζει η αδερφη μου και ο πεθερος της και θα κανουν τραπεζι σε μια ταβερνα το μεσημερι και θα παμε εκει..!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liana1984 είπε:

γεια σας κορίτσια τελεια μερα ζεστη κ ηλιος μ αρεσειιι

Χτες φαγαμε αρακα κ σημερα λαχανοπιτα απο τη μαμα

25 Μαρτίου το πρωι θα παμε να δουμε την παρελαση για καφε δεν ειναι να παμε εχει παρα πολυ κοσμο το απογευμα δουλεύει ο αντρας μου..

anath κοτοπουλο με μπυρα;ωραιι θα ειναι πως το φτιαχνεις;

 

1 hour ago, Liana1984 είπε:

γεια σας κορίτσια τελεια μερα ζεστη κ ηλιος μ αρεσειιι

Χτες φαγαμε αρακα κ σημερα λαχανοπιτα απο τη μαμα

25 Μαρτίου το πρωι θα παμε να δουμε την παρελαση για καφε δεν ειναι να παμε εχει παρα πολυ κοσμο το απογευμα δουλεύει ο αντρας μου..

anath κοτοπουλο με μπυρα;ωραιι θα ειναι πως το φτιαχνεις;

https://akispetretzikis.com/el/categories/kotopoylo-galopoyla/kotopoylo-me-mpyra

Μολις το εφαγα κ ειναι καλο! Λιγο γλυκοξινο αλλα το προσαρμοζεις στα γουστα σου. Εγω εβαλα ελαχιστο ξυδι κ μια κουταλια μελι


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια!!

 

σημερα τσιπούρες στο φουρνο με πατατες!! το κοτοπουλο με την μπυρα το κανω κι εγω και μας αρεσει παρα πολύ αλλα anath ειναι από τα φαgητα που δεν είναι και τοσο καλα την επομενη (όχι ότι δεν το τρωμε βεβαια)

 

25η θα παμε στην παρελαση και μετα θα φαμε στην πεθερα μου!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 minutes ago, iouliana είπε:

γεια σας κορίτσια!!

 

σημερα τσιπούρες στο φουρνο με πατατες!! το κοτοπουλο με την μπυρα το κανω κι εγω και μας αρεσει παρα πολύ αλλα anath ειναι από τα φαgητα που δεν είναι και τοσο καλα την επομενη (όχι ότι δεν το τρωμε βεβαια)

 

25η θα παμε στην παρελαση και μετα θα φαμε στην πεθερα μου!

Κι εγω περιμενα οτι δν θ ηταν τοσο ωραιο σημερα, αλλα τελικα ηταν μαλακο κ πολυ ζουμερο,  μου εκανε εντυπωση!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, anath είπε:

Κι εγω περιμενα οτι δν θ ηταν τοσο ωραιο σημερα, αλλα τελικα ηταν μαλακο κ πολυ ζουμερο,  μου εκανε εντυπωση!

α ωραια , εμενα μου σκληραινει αρκετα.θα δω τη συνταγή που εβαλες!!

πρωινα δουλευεις?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iouliana είπε:

α ωραια , εμενα μου σκληραινει αρκετα.θα δω τη συνταγή που εβαλες!!

πρωινα δουλευεις?

ισως επειδη ειχα αφησει αρκετα υγρα μεσα στην κατσαρολα κ ηταν σαν σαλτσουλα..

δουλευω καθε πρωι και καποια απογευματα... ετσι οταν δν δουλευω απογευμα μαγειρευω για την επομενη..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

χταποδι με κοφτο μακαρονακι σημερα

τι σας ενοχλει στους αλλους ?

εμενα με ενοχλει η υποκρισια η διπροσωπια οι ανθρωποι που βαζουν λογια κι οι απαισιοδοξοι

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Γιγαντες σημερα (απο τη μαμα)

με ενοχλουν οι ανθρωποι που ενδιαφερονται μονο για τον εαυτο τους και τη δικη τους εξασφαλιση και επισης αυτοι που θεωρουν οτι γνωριζουν τα παντα και δεν δεχονται να ακουσουν κατι διαφορετικό


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια μακαρονια με σαλτσα σημερα..... εμενα με ενοχλει η κακία που βγαζουν καποιοι ανθρωποι οπως και οι ψευτες και γελαω κιολας οταν καποιος προσπαθει να πει ενα ψεμα και νομιζει πως δεν τον καταλαβενουμε.....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε;; πως περασατε σημερα εμεις ειχαμε παει σε μια ταβερνα σε μια γιορτη και περασαμε πολυ ωραια βασικα το ευχαριστηθηκε παρα πολυ ο μικρος μου και ετσι το χαρηκα και  εγωω ηταν η πρωτη του μεγαλη βολτα σε τοσο πολυ κοσμο τωρα που μεγαλωσε και καταλαβενει ποιο πολλα και το καταχαρηκε ειμασταν εξω και ηθελε να τον κραταμε με το ενα χερακι να κανει βολτες και να πηγενει εκει που ειναι τα αλλα παιδακια αφου περπατησε τοσο πολυ σημερα που ελεγε πως σημερα θα κανει και ποιο πολλα βηματα μονος του..!!!!και οταν κατσαμε για φαγητο του δινω λιγη μυζηθρα για να δοκιμασει δε του αρεσε καθολου και του δινω λιγο τζατζικι και ξετρελαθηκε


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα πολυ ωραια μερα σημερα

τα αγορια εανεβηκαν με τον παππου στη ταρατσα κι ειδαν τα αεροπλανα απο την παρελαση και το καταευχαριστηθηκαν

φαγαμε παραδοσιακα μπακαλιαρο σκορδαλια πανταρια χορτα κι μπριαμ

χρονια πολα σε οσους γιορταζουν

  • Μου αρέσει 1

rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...