Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας . Το παρτυ μας ειχε μεγαλη επιτυχια και το χαρηκε πολυ το αγορακι μου.Ευχομε και σε σας να τα χερεστε τα βλασταρια σας και να απολαμβανετε καθε στιγμη τους.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα

σπετσοφαι με ρυζι σημερα κι λουκανικοπιτακια

πιστευετε στα ονειρα οτι ειναι προφητικα ?

εγω πολλες φορες εχω δει κατι που με προειδοποει για κατι καλο ή κακο που θα συμβει

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Ευχαριστούμε για τα περαστικα.. κολλησα κ εγω λιγο πιο ελαφρια βεβαια..αλλα σημερα ειμαστε καλυτερα (με τις αντιβιωσεις μας βεβαια, δεν τις γλιτωσαμε)

Εσεις πως ειστε Θωμαη?

Μακαρόνια με κοκκινη σαλτσα σημερα..

Εγω δν πιστευω στα ονειρα αν κ με επηρεαζουν λιγο οταν βλεπω περιεργα..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, anath είπε:

Καλημερα! Ευχαριστούμε για τα περαστικα.. κολλησα κ εγω λιγο πιο ελαφρια βεβαια..αλλα σημερα ειμαστε καλυτερα (με τις αντιβιωσεις μας βεβαια, δεν τις γλιτωσαμε)

Εσεις πως ειστε Θωμαη?

Μακαρόνια με κοκκινη σαλτσα σημερα..

Εγω δν πιστευω στα ονειρα αν κ με επηρεαζουν λιγο οταν βλεπω περιεργα..

καλα ειμαστε την περασε ελαφρια


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 hours ago, thomai62 είπε:

καλημερα

σπετσοφαι με ρυζι σημερα κι λουκανικοπιτακια

πιστευετε στα ονειρα οτι ειναι προφητικα ?

εγω πολλες φορες εχω δει κατι που με προειδοποει για κατι καλο ή κακο που θα συμβει

 

καλησπερα σε ολες στα ονειρα εγω προσπαθω να μη δινω σημασια ειδικα αν ειναι ασχημα αλλα πολλες φορες μας προετοιμαζουν για κατι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

καλη κυριακη να εχουμε

ιουλιανα παντα αξιοι

σημερα θα φαμε στους κουμπαρους μας που βαφτισαν τον μεγαλο μου γιο κι μας παντρεψαν

εσεις πως θα περασετε την ημερα σας ?

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια...!!!! σε εμας εχει ερθει μια φιλη μου απο τη σκοτια που ειναι σκοτζεζα αλλα μεγαλωσε εδω και ξαναπηγε εκει για να σπουδασει και εμεινε παντευτηκε και εχει και ενα μωρακι τωρα .. και θα παμε σε ενα παιδοτοπο...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.δ εχω δει καποιο ονειρο που να μοιαζει με προμηνυμα.ουτε καλο ουτε κακο.οποτε δ ξερω αν τα πιστευω

δ εχω βαφτισει κ το θελω παρα πολυ

ιουλιανα να σας ζησει το βαφτηστηρι.παντα αξιοι

εμεις οι 4μας σημερα.καμια βολτα.χαλαρα πραγματα.ευτυχως εχει ωραια μερα

απο φαγητο εχω απο χθες τις χυλοπιτες τις μεγαλες με κιμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...