Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια

μπριζολες με ρυζι σημερα

κανετε δωρα στους νονους τωρα το πασχα ?

εγω στου μεγαλου πηρα πασχαλινα διακοσμητικα για το σπιτι

στου μικρου δεν ξερω ακομα

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια σημερα ειχα γυγαντες απο την πεθερα μου.....στον νονο του μικρου δεν εχω σκεφτει να του παρω τιποτα για δωρακι... προσπαθω αυτες τις μερες να σκεφτω τι θα παρω στο βαπτηστηρη μου...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες

χαθηκα γτ ολο δουλειες κ βολτες

απο φαγητα απλα πραγματα γτ ειχα το στομαχι μου

σημερα αυγα με πατατες

στις κουμπαρες κανενα τσουρεκι παιρνω κ πασχαλινα διακοσμητικα

θωμαη πολυ χρησιμο για το ζελε

ιουλιανα να τη χαιρεστε

εμεις πασχα χαλαρα οικογενειακα.κ επειδη ουτε εκκλησια δ ξερουμε αν θα παμε,μεγαλο σαββατο κ κυριακη θα παμε χωριο

μ.βδομαδα θα νηστεψουμε κιολας

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλο σαββατοκυριακο

λαχανορυζο με κιμα σημερα

πολλες απουσιες βλεπω ελπιζω να ειστε καλα

χαρουμενη μαμα ποσο ειναι το βαπτιστηρι σου ?

 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θωμαη μου βαζω οτι εχω.απαραιτητα κρεμμυδι,τζιντερ,καρυ,μουσταρδα,μελι κ χυμο λεμονι η λαιμ.αν εχω μανιταρια,πιπεριες,καροτο,κολοκυθακι.τα σωταρω,αλατι κ πιπερι.αν θελεις μπορεις να σβησεις με κρασι.παντα με το ματοι μαγειρευω.αν θες καποια διευκρινιση πες μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια χαθηκαμε εχει καλές μερες κ είμαστε ολο εξω..σημερα πατάτες με αυγατο ειχα καθαριοτητα σημερα χτες γιγαντες στη μαμα μου κ προχτες κεφτεδακια με πατατες..

Την Πεμπτη πηραμε το καλαθι κ βγηκαμε να πουμε το Λαζαρο μαθαμε κ το τραγουδάκι χάρηκε η μικρη..εσεις το κρατατε αυτο το εθιμο;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

σημερα θα ακολουθησουμε το εθιμο κι θα φαμε ψαρι

λιανα εμεις δεν το εχουμε το εθιμο αυτο τα μικρα εκαναν λαζαρακια με την μαμα μου

χαρουμενη μαμα τι ειναι ?

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

 

Θα παμε σε λιγο να κοινωνήσουμε τον βαφτισιμιο και θα παρω και τα δικα μου μαζι.

 

Κι εμεις ψαρια σημερα.

Βικυ ωραιο φαινεται! Ο μικρος σου τι κανει? κοιμαστε τα βραδια?

Λιανα τι είναι αυτό το εθιμο?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.κ μεις ψαρακια σημερα

λιανα δ το ξερω το εθιμο

οσο για το φαγητο εξαρταται κ στις γευσεις του καθενα.εμεις τρελαινομαστε για γλυκοξινα.καρυ κ τζιντζερ μπορω να βαζω σχεδον παντου.αρεσουν κστη μικρη

ο μπεμπουλης μεγαλωνει.οι ετοιμασιες πανε καλα.μετα το πασχα θα παρουμε να μοιρασουμε προσκλητηρια,θα κλεισουμε ταβερνα κ θα δουμε για ρουχα.γενικα ειναι ησυχος.κοιμαται αρκετα κ δ με κουραζει στο θηλασμο.σπανια τον πιανει μια υπερενταση 9-11το βραδυ κ δυσκολευεται να κοιμηθει.συνηθως ξυπναει 2-3φορες.εχουμε κ μερικα πιο ζορικα βραδια που θα ναι 5-6φορες αλλα οχι συχνα

κοιμαται μαζι μου οποτε πινει λιγο γαλα κ ξεκουραζομαι κ γω

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vikib είπε:

γεια σας.κ μεις ψαρακια σημερα

λιανα δ το ξερω το εθιμο

οσο για το φαγητο εξαρταται κ στις γευσεις του καθενα.εμεις τρελαινομαστε για γλυκοξινα.καρυ κ τζιντζερ μπορω να βαζω σχεδον παντου.αρεσουν κστη μικρη

ο μπεμπουλης μεγαλωνει.οι ετοιμασιες πανε καλα.μετα το πασχα θα παρουμε να μοιρασουμε προσκλητηρια,θα κλεισουμε ταβερνα κ θα δουμε για ρουχα.γενικα ειναι ησυχος.κοιμαται αρκετα κ δ με κουραζει στο θηλασμο.σπανια τον πιανει μια υπερενταση 9-11το βραδυ κ δυσκολευεται να κοιμηθει.συνηθως ξυπναει 2-3φορες.εχουμε κ μερικα πιο ζορικα βραδια που θα ναι 5-6φορες αλλα οχι συχνα

κοιμαται μαζι μου οποτε πινει λιγο γαλα κ ξεκουραζομαι κ γω

αντε ωραια Βικυ με το καλο η βαφτιση!!

αφου ξανακοιμάται γρηγορα μια χαρα! και εγω μαζι μου τον εχω και το σκέφτομαι να τον παω στο δωματιο του, εστω για τον πρωτο υπνο (εννοω μεχρι το ξυπνημα που κανει να φαει ) μηπως και ξεπιαστουμε λιγακι  αλλα από την αλλη τον εχω συνηθισει και μου αρεσει να τον . μυριζω και να τον εχω αγκαλια.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...