Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

4 hours ago, thomai62 είπε:

καλημερα

καλη κυριακη να εχουμε

ιουλιανα παντα αξιοι

σημερα θα φαμε στους κουμπαρους μας που βαφτισαν τον μεγαλο μου γιο κι μας παντρεψαν

εσεις πως θα περασετε την ημερα σας ?

 

Καλο μεσημερι κι απο μενα. Εγω σημερα εχω γενικη και θα φαμε μακαροναδα. Να σας ζησουν τα βαφτηστηρια σας ειναι μεγαλη υποθεση και πρεπει να το περνουμε πολυ σοβαρα και υπευθυνα οταν βαφτιζουμε ενα παιδακι. Εγω βαφτισα ενα αγορακι που τωρα ειναι αντρακλας βεβαια και πολυ τον καμαρωνω μιας κι εχω 2 κορες και το ειχα απωθημενο. Επισης προσοχη τα παιδακια σας κυκλοφορει ιωση με διαροια και εμετο. Αυτα τα ολιγα καλα να περνατε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια χαθηκαμε...ειχε καλες μερες κ βγαιναμε βολτίτσα χτες τα χαλασε λιγο αλλα σημερα εφτιαξε

Σημερα κοτόπουλο λεμονατο στη χυτρα με.πατατες στο ζουμακι..

Πως θα περασετε το Πασχα;τι θα κάνετε;θα.πατε πουθενα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια χθες εκανα τραπέζι σε μία φίλη μου που έχει έρθει Χανιά για διακοπές και μωλις γύρισα σπίτι ξεκίνησα το μαγηρεμα... Σήμερα φάγαμε ότι είχε μείνει από εχθές μπριζόλες στο φούρνο με πιπεριές ντομάτα φέτα και πατάτες.. και φιλέτο κοτόπουλο με μανιτάρια κρέμα γάλακτος και ρύζι... εμείς μάλλον το Πάσχα στο σπίτι θα το περάσουμε οικογενειςκα


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

 

γεμιστα σημερα! ειπα να νηστεψω τουλάχιστον 2 εβδομάδες

Πασχα οικογενειακα όπως παντα!!

 

Ειχε γενεθλια το κοριτσι μου την Κυριακη !εκλεισε τα τρια....με επιασε μια νοσταλγια!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εμεις οικογενειακα στους δικούς μου θα παμε να ψησουμε..ο αντρας μ μαλλον θα δουλεύει νυχτα..τι να κάνουμε..

1 hour ago, iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

 

γεμιστα σημερα! ειπα να νηστεψω τουλάχιστον 2 εβδομάδες

Πασχα οικογενειακα όπως παντα!!

 

Ειχε γενεθλια το κοριτσι μου την Κυριακη !εκλεισε τα τρια....με επιασε μια νοσταλγια!

Να την χαίρεσαι πολυχρονη κ ευτυχισμενη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

μακαρονια με σαλτσα σημερα

ανακαλυψα οτι μετα απο γαστρεντεριτιδα το πρωτο που μπορεις να δωσεις ειναι ζελε

το δοκιμασα στον μεγαλο μου γιο μιας κι απο το σαββατο ταλαιπωρειται απο ηπια γαστρεντεριτιδα κι ειδα οτι τον βοηθησε πολυ

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσιααα....ομελετα για σημερα και ντολμαδακια απο την μαμα μου.....!!!! να τη χερεσε ιουλιανα την κουκλα σου....!!!!! ουτε εγω το ηξερα αυτο για το ζελε.... αλλα ισως για αυτο το λογο το πρωτο φαγητο που δινουν στα νοσοκομεια μετα τα χειρουργια ειναι ο ζελες το δεχετε μαλλον ποιο ευκολα το στομαχι...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...