Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Γεια σας τελικα τραχανα σημερα

κ μενα η μαμα μου δ δουλευε οταν ειμασταν μικρα.τωρα προσεχει τον ανηψιο μου γτ ειναι η αδερφη μου σε ενα προγραμμα

κ μεις εχουμε γαμο στη σιφνο κ θα παμε αθηνα μετα.ισως παμε αττικο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα Σημερα ειμαι πολυ συγκινημενη γιατι σαν σημερα εγινα πρωτη φορα γιαγια . Χρονια πολλα στο Λαζαρακο μου και ελατε να σας κερασω . Την τουρτα την εκανε η μαμα

636262498928186812.jpg

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

καλλιοπη να τον χαιρεστε να ειναι παντα χαμογελαστος κι γερος

χταποδακι με κοφτο μακαρονακι απο την μαμα μου σημερα

θα ηθελα να σας ρωτησω κατι που με προβληματιζει με τον μεγαλο μου γιο ενω εχει προσαρμοσρει τελεια στο προνηπιο εχει μερικες εβδομαδες τωρα που καποιες μερες κανει κακα επανω του στο σχολειο ,οταν τον ρωτησα μου ειπε πως δεν ξερει να σκουπιζετε κι πως δεν θελει να κατσει στην τουαλετα

Μιλησα και με την δασκαλα κι ειπε θα του μιλησει κι εκεινη κι αποφασισαμε απο κοινου με την δασκαλα να τον αφησει κι να μην με παρει τηλεφωνο μηπως το κανει επιτηδες μια κι τα κανει την ωρα που βγαινουν εξω στις 12κι κατι

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Καλλιοπη να τον χαιρεστε! Να τα χιλιασει! Συγχαρητηρια κ για την τουρτα... Τα paw patrol αρεσουν κ στον δικο μου!

Θωμαη μου πιο πριν εκανε κακα στην τουαλετα του σχολειου? μηπως πηγε καποια μερα κ δν τον σκουπισε η δασκαλα και στενοχωρηθηκε? (Γιατι στον παιδ σταθμό που παμε εμεις δν τα σκουπιζουν, ουτε τα μικρότερα 2,5-3 ετων κ τα αφηνουν να σκουπιστουν μονα τους.) Ρωτησε τον διακριτικα μηπως εγινε κατι τετοιο.

σημερα θα φαμε κοτοσουπα. Αρρωστησε ο συζυγος κ πρεπει να δυναμωσει...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...μπιφτεκακια με πατατες σημερα...ευτυχως αρχισε να ξαναφτιαχνει ο καιρος

Καλλιοπη να τον  χαιρεσαι παντα ευτυχισμένος...τι ωραια τουρτα..

Θωμαη δεν μπορω να βοηθησω δεν γνωριζω ακομα για αυτη την ηλικια

anath περαστικα στον αντρα σου...γκρινιαζει κ αυτός μολις αρρωσταινει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

24 minutes ago, Liana1984 είπε:

Καλημερα κοριτσια...μπιφτεκακια με πατατες σημερα...ευτυχως αρχισε να ξαναφτιαχνει ο καιρος

Καλλιοπη να τον  χαιρεσαι παντα ευτυχισμένος...τι ωραια τουρτα..

Θωμαη δεν μπορω να βοηθησω δεν γνωριζω ακομα για αυτη την ηλικια

anath περαστικα στον αντρα σου...γκρινιαζει κ αυτός μολις αρρωσταινει;

Πολλη γκρινια! χαχα Αν και τωρα ειναι αρκετα σοβαρο, παρα τριχα γλιτωσε την πνευμονια κ εχει τρομαξει...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, anath είπε:

Καλημερα! Καλλιοπη να τον χαιρεστε! Να τα χιλιασει! Συγχαρητηρια κ για την τουρτα... Τα paw patrol αρεσουν κ στον δικο μου!

Θωμαη μου πιο πριν εκανε κακα στην τουαλετα του σχολειου? μηπως πηγε καποια μερα κ δν τον σκουπισε η δασκαλα και στενοχωρηθηκε? (Γιατι στον παιδ σταθμό που παμε εμεις δν τα σκουπιζουν, ουτε τα μικρότερα 2,5-3 ετων κ τα αφηνουν να σκουπιστουν μονα τους.) Ρωτησε τον διακριτικα μηπως εγινε κατι τετοιο.

σημερα θα φαμε κοτοσουπα. Αρρωστησε ο συζυγος κ πρεπει να δυναμωσει...

δεν θελει να παει στη τουαλετα γιατι ειναι μικρες μου ειπε εγω πιστευω οτι συχαινεται

ευτυχως σημερα δεν ειχα θεμα

περαστικα στον αντρα σου

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι κοριτσια σημερα ειχα το χθεσινο με μακαρονια...!!!! καλλιοπη να τον χερεσε πολυ ωραια και η τουρτα...!!!! anath περαστικα στον αντρα σου.. πραγματικα οι αντρες οταν αρρωστενουν κανουν σαν μικρα παιδακια...!!!!! θωμαι πολλα παιδακια οταν ξεκινανε το σχολειο το παθενουν αυτο με την τουαλετα ειτε γιατι συχενοντε ειτε γιατι δε μπορουν να σκουπιστουν μονα τους το ειχε και ενα παιδακι που προσεχε η μαμα μου (επειδη συχενοταν) και ο ανοιψιος του αντρα μου επειδη ειχε μαθει να τον σκουπιζουν και στο προνυπιο δε τα σκουπιζαν.....πιστευω σιγα σιγα θα το ξεπερασει συζητατω διακριτικα μαζι του και δινε του να εχει μαζι του υγρα μαντυλακια μηπως ετσι νιωθει μεγαλυτερη ασφαλεια......


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, xaroumenh mama είπε:

καλο μεσημερι κοριτσια σημερα ειχα το χθεσινο με μακαρονια...!!!! καλλιοπη να τον χερεσε πολυ ωραια και η τουρτα...!!!! anath περαστικα στον αντρα σου.. πραγματικα οι αντρες οταν αρρωστενουν κανουν σαν μικρα παιδακια...!!!!! θωμαι πολλα παιδακια οταν ξεκινανε το σχολειο το παθενουν αυτο με την τουαλετα ειτε γιατι συχενοντε ειτε γιατι δε μπορουν να σκουπιστουν μονα τους το ειχε και ενα παιδακι που προσεχε η μαμα μου (επειδη συχενοταν) και ο ανοιψιος του αντρα μου επειδη ειχε μαθει να τον σκουπιζουν και στο προνυπιο δε τα σκουπιζαν.....πιστευω σιγα σιγα θα το ξεπερασει συζητατω διακριτικα μαζι του και δινε του να εχει μαζι του υγρα μαντυλακια μηπως ετσι νιωθει μεγαλυτερη ασφαλεια......

δεν το εχει κοριδεψει κανεις

παντα του εχω μωρομαντηλα

σημερα τα πηγε μια χαρα ελπιζω να συνεχισει ετσι

 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


42 minutes ago, thomai62 είπε:

δεν το εχει κοριδεψει κανεις

παντα του εχω μωρομαντηλα

σημερα τα πηγε μια χαρα ελπιζω να συνεχισει ετσι

 

 

μπραβο χερομαι μαλλον μια φαση θα ηταν και θα την ξεπερασε..!!!! μπορει να το ξεχνουσε  και απο το παιχνιδι..!! αχ αυτα τα μικρα πλασματακια μας.....!!!!!!.

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.προσπαθησα να γραψω ποσες φορες χθες κ με πετουσε

 

Κ

 

Καλλιοπη να τον χαιρεστε.υπεροχηη τουρτα

Αναθ περαστικα στο συζηγο

θωμαη ισως ηταν μια φαση.κ γω μωρομαντηλα θα προτεινα.πρεπει να τα βοηθανε οι δασκαλες

Link to comment
Share on other sites

περαστικα σας θωμαι... αχχ ωραια τα γιουβαρλακια αλλα δεν αρεσουν στον αντρα μου και δε τα φτιαχνω.... μονο αν παρω κανενα ταπεραακι απο την μαμα μου οταν τα φτιαχνει..... μπιφτεκια με πατατες στο φουρνο σημερα....!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...