Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Βιολόγος δεν είμαι αλλά επειδή κάνω προεμφυτευτικο δεν λειτουργεί έτσι. Δηλαδή δεν γίνεται να το ελέγξεις για συγκεκριμένο νόσημα και στο στάδιο των εκατό κυττάρων να είναι υγιές και να αλλάξει μετά. Εκείνο πού ίσχυει είναι ότι σε ακραιες περιπτώσεις πρέπει να ξέρεις τι ψάχνεις γιατί αλλιώς δεν ξέρουν τι πρέπει να εντοπίσουν περα από τις πολλές γονιδιακές μεταλλάξεις που ξέρουν και επίσης υπάρχει περίπτωση να αφαιρέσουν κύτταρα που στην πλειοψηφία τους είναι υγιή και να σου βγει αποτέλεσμα για μωσαικισμο. Για αυτό λένε μετά να κάνεις τροφοβλάστη για να επιβεβαιώσεις το αποτέλεσμα του προεμφυτευτικου. Άσε που με την αφαίρεση κυττάρων κάποια έμβρυα χάνουν τη δυναμική της ανάπτυξης τους.

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια σημερα ειχαμε παστιτσιο απο την μαμα μου...!!!!! αχχ και εγω θελω να παω θαλασσα δεν εχουμε παει ακομα και ειμαστε τρια λεπτα με το αυτοκινητο πιστευω εντος των ημερων να παμε..!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Βικυ τι εχουν τα πολιτικα γεμιστα?

Αρακα κι εμεις σημερα

Εμεις το ΣΚ εχουμε παλι γαμο, σε παραθαλασσιο μερος οποτε θα συνδυασουμε εκδρομη κ μπανια!

Ρικα καλωσηρθες! Να χαιρεσαι την κορουλα σου! εγω ημουν μαμαδες Νοεμβριου 2015. Εχω κ ενα ακομα παιδακι γεννημενο Αυγουστο 2012 αλλα τοτε δεν ημουν στο φορουμ


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας

Κοτοπουλο στο φουρνο με ρυζι με λαχανικα

Αυριο θα δωσω κοτοπουλο κ στον μικρο

Εγω ειμαι στο φορουμ απο το 2016εγκυος στην κορη

Αναθ καλα να περασετε

Τα πολιτικα ειναι σε φλωρινης η ντοματα η κολοκυθακι,για να ειναι γλυκα.οχι κιμα,αν θες μανιταρι.κατα βαση ρυζι,κουκουναρι κ σταφιδες.οχι τοσο πολυ σαλτσα

Ρικα καλως ηρθες

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

 

κοτοπουλο με φασολάκια σημερα!

Βικυ και εγω του δινω από τα δικα μας  οποτε βολευει!

Αναθ παλι εκδρομουλα ε? καλα να περασετε!

Εμεις σημερα τη βγαλαμε στη θαλασσα παλι!!

Ρικα καλως ηρθες! εγω ημουν στις μαμαδες αυγουστου 2016 και εχω και ένα κοριτσακι απριλιατικο του 2014!!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

ρεβυθια σημερα απο την μανουλα μου μιας κι πηγα να ξεδιαλεξω μωρουδιακα για μια γειτονισσα που γενναει τον αυγουστο

αληθεια εσεις τι τα κανετε ?

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μακαρονια με κιμα σημερα απο χτες 

Ευτυχως εφτιαξε ο.καιρος κ.κανουμε βολτες...μη λετε για θαλασσα ζηλευωωωω

rica εγω εχω ενα κοριτσακι 28 μηνων αλλα δεν εγραφα στις μανούλες Φεβρουαρίου 15 μπηκα αργοτερα

Θωμαη καποια μωρουδιακα μου τα ειχε δωσει η κουνιαδα μου κ τα υπολοιπα τα εχω κρατησει γιατι καποια στιγμη θα κανουμε δευτερο και για την αδερφη μ δεν εχει παντρευτει ακομα βεβαια και θα της τα δωσω οταν με το καλο...στη μικρη μου της εχω φορεσει φανελακια  κ καποια ρουχακια για μεσα το σπιτι βεβαια που τα φορουσα εγω τα εχει  κρατησει ολα η μαμα μου...οπως κ η κούνια που κοιμάται ειναι δικια μου...διαχρονικο κομματι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...