Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      τι να σου πω, αν το καλοσκεφτεις έχει κάποια λογικη στο δικό μ μυαλό! ναι μεν ο προεμφυτευτικος σου αυξάνει τις πιθανότητες για εμφύτευση  γιατί είναι εξ αρχής ένα υγιές έμβρυο αλλά είναι μέχρι την ημέρα που πήραν κύτταρα για εξέταση, μετά τι γινεται; ίσως βέβαια κάνω και λάθος , δεν επιμένω!  ίσως τα κορίτσια που έχουν ασχοληθεί περισσότερο με τον προεμφυτευτικο ξέρουν καλύτερα ! θυμαμαι όμως ότι μ είχαν πει αυτό και συγκεκριμένα την ημέρα της αποξεσης που ήμουν έτσι ψυχολογικά πιεσμένη ειπα πως την επόμενη φορά θα κάνουμε προεμφυτευτικο και μ απάντησε η μαια , μη νομίζεις ότι ο προεμφυτευτικος είναι πανάκεια ! 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Καλησπερα!

Λιανα κ εμεις εχουμε την κουνια του αντρα μου!! Ρουχα κ παιχνιδια, αφου τα φορεσουν/χρησιμοποιησουν κ τα δυο αγορια μου τα δινω σε μια φιλη που εχει αγορακι κ φυλαω καποια για οποιον αλλο χρειαστει πχ αδερφος η ξαδερφια.


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας.καλα πηγε με το κοτοπουλο ο μικρος.καναμε κ φωτογραφηση σημερα.

ευτυχως εχουμε απο χωριο,κοτοπουλο,παπια,κουνελι,γαλοπουλα κ αρνι κ κατσικι οποτε ειπε κ η γιατρος πρωτα τα δικα μας κ ολα τα κομματια

Θαλασσα..θα κανω υπομονη.σε μια βδομαδα θα κολυμπαω στη σιφνο

Στη δικη μου κουνια μεγαλωσαν κ ο αδερφος μου κ η αδερφη μου κ δυο ξαδερφια μου.χαλασε πριν λιγο καιρο.σεντονια εχω δικα μου στα παιδια  μου που ειχε ραψει η μαμα μου.κ γω Τα κραταω τα βρεφικα γτ ελπιζω να τα χρησιμοποιησω ξανα.κ απο φιλες πηρα για την κορη μου,κ απο της αδερφης μου για τον μικρο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

 

Σημερα σπανακορυζο!

Από ρουχα ξεδιαλέγω και κραταω τα πιο καλα για το ενδεχομενο τριτο παιδιου και για καμμια αδερφη μου.  Τα υπολοιπα τα δινω στην εκκλησια. 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια και καλο σαββατοκυριακο να εχουμε...!!!!! σημερα πατατες με αυγα το κλασικο δε το αλλαζουμε αυτο..!!!! γρηγορη αναρρωση ευχομαι ιουλιανα στα παιδακια σου..!!!! εμενα ρουχα για τον μικρο μου ειχε δωσει μια ξαδερφη η κουνιαδα μου και λιγα η αδερφη μου..αλλα περα απο της ξαδερφης μου τα αλλα δε του κανουν ειναι μεγαλα του και ετσι εχω αγορασει κιολας εε εννοητε πως για την ωρα τα φυλαω για οταν με το καλο ερθει το δευτερο μωρακι....!!! εμας την κουνια μας την εδωσε η κουνιαδα μου εκει μεγαλωσανε και τα δυο της παιδια και τωρα ο δικος μου....η πεθερα μου ειχε κρατησει καιποια σεντονακια του αντρα μου... ενα σκουφακι και κατι παιχνιδια και μου τα εχει δωσει.. ωστοσο ενα απο αυτα τα παιχνιδια (αρκουδακι με γυαλια ) ηταν και ειναι το αγαπημενο του μικρου μου...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη εβδομάδα!

Ιουλιάνα μου τι έπαθαν τα παιδιά? Πώς είναι τώρα? Περαστικά!

Πώς περάσατε? Κάνατε μπανια τελικά? Νομίζω όλη η Ελλάδα είχε ζέστη... κι εμέις Νότια Πελοπόννησο που ήμασταν ζεσταθήκαμε πολύυυυ! Ευτυχώς κάναμε μπανάκια.. Ο γάμος ήταν πολύ ωραίος και τα αγόρια μου πολύ καλά πάλι! (μόνο στην εκκλησία είχε γκρίνια ο μικρός κ βγήκαμε εξω)

Κολοκυθακια γεμιστα με κιμα σήμερα..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλη εβδομαδα

μακαρονια με κιμα σημερα

εχτες καναμε το πρωτο μας μπανιο στη σαλαμινα κι τα αγορια ξετρελλαθηκαν

ιουλιανα περαστικα σας

πολυ ζεστη κι μας χαλασε και το κλιματιστικο στη κρεββατοκαμαρα

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια και καλη εβδομαδα να εχουμε..!!!! μακαρονια και εμεις σημερα με κιμα απο κοτοπουλο..!!! πηγαμε και εμεις εχθες το πρωτο μας μπανακι αλλα προς εκπληξεως μας σε συγκριση με περιση του μικρου δε του αρεσε καθολου ουτε την αμμο δεν ηθελε να βλεπει στα ποδαρακια του εκλεγε..ενω περιση δεν ηθελε να βγενει απο το νερο... πιστευω να συνηθησει..!!!! ιουλιανα τα εξανθηματα ηταν απο τον πυρετο η απο κατι αλο;;;


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιουλιανα ιωση περναει ο μικρος;

Χαρουμενη μαμα κ ο δικος μου τις 2 πρωτες φορες εκλαιγε στη θαλασσα. Τωρα τρελαινεται κ μεσα κ εξω να παιζει.. ειναι μεχρι να συνηθισει, δν θυμαται οτι περυσι εκανε μπανακι κ του αρεσε...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!

 

Γιουβαρλάκια σημερα!!

 

μαλλον ιωση είναι τελικα....αρχισαν αν υποχωρουν τωρα ευτυχως!

Στην αρχη, φετος, και η μεγαλη ηταν διστακτικη με τη θαλασσα αλλα το ξεπερασε γρηγορα. Μου ειχε κανει πολύ εντυπωση γιατι τρελαινοταν. Ποιος τα ξερει...μεγαλωνουν κιολας και αποκτουν και φοβους.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

γαλοπουλα κι πατατες τηγανιτες

κι εμενα ο μεγαλος γυρω στα 2 με 3 φοβοταν αλλα με υπομονη τον καταφεραμε

ο μικρος παλι δεν τον προλαβαινεις βουταει κατευθειαν


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...