Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

γεια σας

εμεις τρωμε κατα βαση εξω.χθες μεσημερι πηγαμε θεσ/νικη κ σημερα απογευματακι αθηνα.πολυ ζεστη κ σε συνδυασμο με τα σκουπιδια ανυποφορη κατασταση.αυριο επιτελους θαλασσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Φασολάκια σήμερα..

 Βικυ καλα να περάσετε!

Και οι υπολοιπες να κανετε μπανακια και να περασετε καλα!

Εμεις θα προσπαθησουμε να κανουμε μπανιο αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφέρουμς γιατι οι παραλιες μας εχουν γεμισει μεδουσες!!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια

μακαρονοσαλατα σημερα να δροσιστουμε

καλες βουτιες σε οσες πατε εμεις σε μια εβδομαδα θα φυγουμε για 15 μερες με τους γονεις μου για το χωριο


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια σνιτσελ σημερα καλα να περασετε οσες πατε διακοπες και θαλασσα...!!! εγω του πηρα πισινα σημερα του μικρου αλα ουτε σε αυτην ηθελε να μπει εκλεγε....!!! πιστευω σιγα σιγα να το συνηθησουμε...!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια καλη εβδομαδα και καλο μηνα γεματο ευχαριστες ειδησεις

πανσετα στο φουρνο και πιλαφι σημερα

επιτελους φυσηξε λιγακι

τα νε α σας ?

πως περασατε ?

εμεις σπιτι εγω ημουν αδιαθετη οποτε δεν πηγαμε για μπανιο

μετραμε τις μερες αντιστροφα μεχρι την αλλη δευτερα που θα παμε στο χωριο για 15  μερες


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα....!!! σημερα κρεας χοιρινο με πατατες τηγανιτες...αν και ειμαι και εγω αδιαθετη χθες πηγαμε στη θαλασσα για να τη μαθει ο μικρος αλλα και η δευτερη μας προσπαθεια απετυχε δεν ηθελε με τιποτα να ποιασει και να πητησει στην αμμο ουτε να μπει μεσα στη θαλασσαηθελε μονο να ειναι ξαπλωμενος στη ξαπλωστρα και να κοιταει γυρω γυρω....... πιστευω η τριτη να ειναι καλυτερη....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια

γεμιστα σημερα

σημερα πηγα τα αγορια για κουρεμα ο μεγαλος εκει που μεχρι περυσι διναμε μαχη για να κουρευτει εκατσε σαν μεγαλος σε αντιθεση με τον μικρο που πρωτακαθοταν κυριος κι τωρα γινεται μαχη

τα δικα σας πως αντιδρουν ?

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μπιφτεκια με πατάτες στο φουρνο κ κολοκύθια

Εμένα η μικρη δεν ειχε πολυ μαλλι κ το χειμώνα που ηταν 2 την κουρεψα πολυ λιγο τις μυτες να δυναμώσουν εκατσε σαν κυρια..ειδε βεβαια κ εμενα πριν που κουρευομουν κ γι αυτο μπορει..δυναμωσαν αρκετα τα μαλλια της κ κανουμε μεγαλυτερα κοτσιδακια οτα θελει βέβαια

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μακαρονια με σαλτσα σημερα...!!!!ο μικρος μου εχει παει δυο φορες για κουρεμα με τον μπαμπα του... και εκατσε μια χαρα και τις δυο φορες... λιγο με το μπιστολακι τρομαζε αλλα τιποτα το ιδιαιτερο...!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!1

 

ψαρακια σημερα!!

 

Λειπμα Σκ στο εξοχικο!!εκανε και ο μικρος 2 μπανακια!1

θωμαη η κορη μου καθεται για κουρεμα με την προϋπόθεση να την χτενισει μετα η κομμωτρια ....εινα ψωνιο όπως καταλάβατε!

 

ο μικρος δεν καθεται ,,,, με το ζορι............εχει παρα παρα πολλα μαλλια και αρκετα μακρια..........από τη γεννα και δεν του επεσαν καθολου!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Κ γω μονο δυο φορες την εχω κουρεψει.κ μαλιστα εχει ενα χρονο μονο.καθεται αρκετα μαζεμενη αλλα ειναι κοκετα κ η δικια μου.πρωτα κουρευομαι εγω.την τελευταια φορα που  τα εβαψα κιολας εκανε κακο χαμο γτ ηθελε να βαψει κ τα δικα της κοκκινα.ε μετα της πηρα κτ πιαστρακια με τουφες χρωματιστες.τελευταια ολο ζηταει κοτσιδακια

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

ο μεγαλος φοβοταν πολυ στο κούρεμα, δεν ηθελε να βλεπει τα μαλλια να πεφτουν, ειδικα πάνω του..και φυσικα δεν ήθελε να φορέσει ποδια! Τον μικρο τον εχει κουρεψει μια φορα ο σύζυγος αλλα δεν παραπονέθηκε!

Τι κανατε τελικα με τους παιδικούς σταθμούς? σας πήραν? εγω στηθηκα σημερα ενα 3ωρακι στην ουρα και τον εγραψα τον μικρο μου


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

 

Σπανακόρυζο σήμερα!

 

Εμάς δεν μας πήραν μέσω ΕΣΠΑ δυστυχώς !! Θα την πάω στον δημοτικό σταθμό που έχουμε εδώ. Να πάρω αύριο τηλ, να το πω στην διευθύντρια να μη δώσει τη θέση.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...