Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

γεια σας κορίτσια!!

 

ψαρακια σημερα!

 

Θωμαή καλα να περασετε!

 

εμεις ειμαστε ολο μπανακια και βολτες! ο μικρος εχει πολύ πλακα στη θαλασσα! το αρεσει πολύ ευτυχως!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!

Μπριαμ σημερα

Θωμαη καλη ξεκουραση και καλα να περασετε στι χωριο!!

Εμεις σε ενα μηνα σχεδον θα παμε διακοπουλες.... μεχρι τοτε υπομονη... εχει απιστευτη ζεστη κορίτσια...

Βικυ τι καλα που περασατε...μπραβο!

Κοριτσια ο μικρουλης μου εχει αρχισει να μιλαει και τρελαινομαι!! Λεει ολες τις λεξουλες και φτιαχνει προτασουλες ως 3 λεξεων... εχει τοση πλακα... γιατι ειναι ο παπαγαλος του αδερφου του..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μοσχαρακι σημερα με μακαρονια..!! θωμαι καλα να περασετε να χαλαρωσετε και να ξεκουραστητε....!!!!!! αναθ τι ωραια που ξεκινησε ο μικρος σου να μηλαει...!!! εμεις ακομα λεμε πολυ λιγες λεξουλες κανει προτασεις με δυο λεξουλες οπως ατα μαμα η μπαμ μπαμπα αλλα καθετε με τις ωρες με το αγαπημενο του αρκουδακι και του μηλαει τι δικια του γλωσσα...!!!!! εχουμε δρομο μπροστα μας....!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αναθ μπραβο στον μικρουλη σου

Κ η κορη μου ολο μιλαει πλεον.κ ολο καινουριες λεξεις.ιστοριες ολοκληρες.μονο τραγουδακια λεει με δικα της

 

Το μονο κακο ειναι οτι πονανε τα ουλακια του.πολυ τζελ κ δυο φορες ντεπον.δ τρωει πολυ κ οτι τρωει ειναι σε κομματια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μοσχαρακι σημερα με μακαρονια..!! θωμαι καλα να περασετε να χαλαρωσετε και να ξεκουραστητε....!!!!!! αναθ τι ωραια που ξεκινησε ο μικρος σου να μηλαει...!!! εμεις ακομα λεμε πολυ λιγες λεξουλες κανει προτασεις με δυο λεξουλες οπως ατα μαμα η μπαμ μπαμπα αλλα καθετε με τις ωρες με το αγαπημενο του αρκουδακι και του μηλαει τι δικια του γλωσσα...!!!!! εχουμε δρομο μπροστα μας....!!!!

Αχ μωρε ο γλυκουλης... θα δεις που σιγα σιγα θα λεει κι αλλες λεξουλες και δεν θα τον προλαβαίνεις... ο δικος μου ξεκιναει παντα με το "ελα μαμα..." και μετα μου λεει τι θελει...η προσπαθει τουλαχιστον!

Βικυ εβγαλε τα πρωτα δόντια ή ετοιμάζεται? Ευχομαι να του περασει ο πόνος συντομα...

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Τι κάνετε?? Χαθήκαμε... Εκτός από τη Θωμαή ποια άλλη μαμά κάνει διακοπές??

Εμείς ακόμη εδώ... και δεν περνούν οι μέρες.. περάσαμε και μία γαστεντερίτιδα οικογενειακώς και δεν υπάρχει όρεξη ούτε για βολτούλες...:-(


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια επεστρεψα

περασαμε υπεροχα ηρθε και ο αδελφος του πατερα μου απο την Αυστραλια  ξεκουραστηκαμε αρχισε επιτελους ο μεγαλος να τρωει πιο πολλα φαγητα καναμε πολλα μπανια μονο μια μερα δεν καναμε γιατι εβρεχε

τωρα επιστροφη στη ρουτινα με χρι τις 12 αυγουστου που θα ξαναφυγουμε

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια παστιτσιο σημερα...εχει ωραίες μερες κ.ειμαστε ολο βολτες θαλασσα δεν πηγαμε ακομα κ ανυπομονω να περασουν οι μερες να παμε..

Κατά τ αλλα τα ίδια περασε λιγες αφαγιες η μικρη γιατι φοβοταν μηπως κάνει εμετο επειδη ζαλιστηκε μια μερα στο αυτοκίνητο..κ δεν ηθελε να φαει τσιμπουσε..τωρα αρχίζει σιγά σιγα κ το ξεπερναει

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια εμεις χοιρινο με πιπεριες και πατατες τηγανιτες σημερα..!! μπραβο θωμαι που περασατε καλα στην επομενη εκδρομη με το καλο...!!!!! εμεις διακοπες δε θα παμε.. αλλα κανονιζουν τωρα ο πεθερος μου με τον αντρα μου για να πανε το τροχοσπιτο σε καμπιγκ...και ετσι ισως παμε κανενα σαββατοκυριακο να ξεσκασουμε. θα ειναι  και η πρωτη αποδραση του γιου μου να δουμε πως θα αντιδρασει κιολας...!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Καλως ηρθατε Θωμαη! Τον Αυγουστο θα πατε παλι στο χωριο ή αλλού?

Χαρουμενη μαμα πολυ ωραια λυση το τροχοσπιτο..ασε τον μικρό σου να αλωνιζει στη φυση...

Λιανα κ εμενα αφαγιες περναει ο μεγαλος καθε καλοκαιρι.. μονο τα κοκκαλακια του φαινονται πλεον...

Εμεις περναμε καλα γενικα, μπάνια, παρτι γενεθλιων, κλπ... κ στις 7/8 φευγουμε για διακοπες

Σπανακορυζο εκανα σημερα


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , anath είπε:

Καλημερα!

Καλως ηρθατε Θωμαη! Τον Αυγουστο θα πατε παλι στο χωριο ή αλλού?

Χαρουμενη μαμα πολυ ωραια λυση το τροχοσπιτο..ασε τον μικρό σου να αλωνιζει στη φυση...

Λιανα κ εμενα αφαγιες περναει ο μεγαλος καθε καλοκαιρι.. μονο τα κοκκαλακια του φαινονται πλεον...

Εμεις περναμε καλα γενικα, μπάνια, παρτι γενεθλιων, κλπ... κ στις 7/8 φευγουμε για διακοπες

Σπανακορυζο εκανα σημερα

θα [αμε στην Αμοργο για 2 εβδομαδες


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...