Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια

κοτοπουλο κοκκινιστο με πιππεριες και ρυζι σημερα

κρατατε παρεες απο παιδακια που πηγαιναν μαζι με τα μικρα σας στο σχολειο ;

εμεις σημερα συναντηθηκαμε στη πλατεια με ενα συμμαθητη του μεγαλου που εχει και μια αδελφη στην ηλικα του μικρου και επαιξαν ομορφα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!

Τελειωσαμε τον παιδικο σταθμό για φέτος!!!! Τωρα φυλαει τα παιδια η πεθερα μου και στελνει και κανενα φαγητο!!!

Εμεις ψωνιζουμε απο orchestra και hm κυριως.. και απο καταστηματα αθλητικων για τον μεγαλο. Παπουτσια επισης απο τα αθλητικα συνηθως..

Κι εμεις εχουμε επαφες και εκτος σχολειου με 3-4 παιδακια... Πηγαινουμε σε παιδότοπο, πλατειες η παιζουν και στα σπιτια.. δεν θα πανε στο ιδιο νηπιαγωγειο αλλα θελει να συνεχισει να τους βλεπει..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.θωμαη το ιδιο φαγητακι ειχαμε

Θα παμε στο εξοχικο σημερα να κανουμε κ κανενα μπανιο ακομη

Εμεις δ εχουμε καν παιδακια στην παρεα μας.κανενας αλλος δ εχει.μονο δυο συναδελφοι του αντρα μου.μια φιλη μου που μενει μακρια.κ τα δυο ξαδερφια μας.κ σε ολα αυτα μονο ενα κοριτσι

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια και εμεις το ιδιο φαγακι σημερα ομελετα....εμεις απο παιδακια που συναναστρεφετε ο μικρος ειναι τα ξαδερφακια του.... αλλα φετος πηγαμε και σε αρκετα παρτι γεννεθλιων και συναναστραφικε λιγο και εκει και πηγενουμε και δυο φορες την εβδομαδα σε μια δημιουργικη απασχοληση για μια ωρα !!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

φακορυζο και κεφτεδεκια από φακες σημερα!

α καταλαβα ΒΙκυ , εγω μενω πιο ανατολικα!

Σχολειο δεν παμε ακομη αλλα κανει παρεα με τα παιδακια της παρεας μας πολύ !

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα να περασετε αναθ

Θωμαη κ σας πλησιαζουν οι μερες

Ευτυχως μ αυτες τις ζεστες ειμασταν εξοχικο

Φαγαμε γαυρο τηγανητο χθες κ σαρδελες κ σημερα γαυρο σαγανακι.για τα μικρα κοτοπουλο κοκκινιστο με μακαρονακι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...